Plugins - All-in-One WP Migration and Backup - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (301 entries)

en: Replace the database with this text
fa: جایگزینی در پایگاه داده با این متن

en: Search the database for this text
fa: جست‌وجوی پایگاه داده برای این متن

note: translators: 1: Max upload file size, 2: Link to Unlimited Extension, 3: Link to how to article
en: Your file exceeds the %1$s upload limit set by your host. Our Unlimited Extension bypasses this! %2$s. If you prefer a manual fix, follow our step-by-step guide on raising your upload limit: %3$s
fa: اندازه پرونده شما از محدودیت بارگذاری %1$s تعیین‌شده توسط میزبان شما بیشتر است. افزودنی نامحدود ما این محدودیت را دور می‌زند! %2$s. اگر مایل به حل دستی این مورد هستید، راهنمای گام‌به‌گام ما را برای افزایش محدودیت بارگذاری دنبال کنید: %3$s

en: Multisite blog selection is not supported via the REST API. Please use the admin interface.
fa: انتخاب وبلاگ چندسایته از طریق REST API پشتیبانی نمی‌شود. لطفاً از واسط کاربری مدیریت استفاده کنید.

en: Preparing...
fa: در حال آماده‌سازی...

note: translators: 1: Link to Unlimited Extension
en: "Restore" functionality is available in our Unlimited Extension (%s). If you would rather go the manual route, you can still restore by downloading your backup and using the import endpoint.
fa: قابلیت «بازگردانی» در افزودنی نامحدود ما (%s) در دسترس است. اگر ترجیح می‌دهید این کار را به صورت دستی انجام دهید، همچنان می‌توانید با دانلود نسخه پشتیبان خود و استفاده از نقطه پایانی درون‌ریزی، آن را بازگردانی کنید.

en: Backups are stored outside the web root on this host and cannot be downloaded via URL.
fa: نسخه‌های پشتیبان روی این میزبان در خارج از پوشه اصلی وب ذخیره شده‌اند و از طریق نشانی اینترنتی قابل دانلود نیستند.

en: Backup not found.
fa: نسخه پشتیبان یافت نشد.

en: Operation canceled by REST API.
fa: عملیات توسط REST API لغو شد.

en: Canceled
fa: لغو شد

en: The proceed parameter is required. Use DELETE /imports/{id} to cancel.
fa: پارامتر proceed الزامی است. از DELETE /imports/{id} برای لغو استفاده کنید.

en: Import is not waiting for confirmation.
fa: درون‌ریزی منتظر تایید نیست.

en: Importing...
fa: در حال درون‌ریزی...

en: The upload finished without producing a readable file.
fa: بارگذاری پایان یافت بدون اینکه پرونده قابل خواندنی ایجاد کند.

en: The server could not accept the uploaded file. Check the server logs.
fa: سرور نتوانست پرونده بارگذاری‌شده را بپذیرد. گزارش‌های خطا سرور را بررسی کنید.

en: The uploaded file was only partially received.
fa: پرونده بارگذاری‌شده تنها به صورت ناقص دریافت شد.

en: No file was uploaded.
fa: هیچ پرونده‌ای بارگذاری نشد.

en: No file attached. Use the "upload_file" multipart field.
fa: هیچ پرونده‌ای پیوست نشده است. از فیلد چندبخشی "upload_file" استفاده کنید.

en: Preparing export...
fa: در حال آماده‌سازی برون‌بری...

en: Label must be 255 characters or fewer.
fa: برچسب باید ۲۵۵ کاراکتر یا کمتر باشد.

en: Import job not found.
fa: وظیفه درون‌ریزی یافت نشد.

en: Unlock
fa: باز کردن قفل

en: This backup file is damaged and can't be imported.<br />Try downloading or transferring the file again.<br /><br /><strong>Reason:</strong> File integrity check failed (CRC mismatch). <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/import-failed-crc-mismatch/" target="_blank">Technical details</a>
fa: این فایل پشتیبان آسیب دیده است و نمی‌توان آن را درون‌ریزی کرد.<br />دوباره دانلود یا انتقال فایل را امتحان کنید.<br /><br /><strong>دلیل:</strong> بررسی یکپارچگی فایل ناموفق بود (عدم تطابق CRC). <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/import-failed-crc-mismatch/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Validating archive checksum...
fa: در حال اعتبارسنجی مجموع‌سنج بایگانی...

en: Calculating archive checksum...
fa: در حال محاسبه مجموع‌سنج بایگانی...

en: Subscribe on YouTube
fa: اشتراک در یوتیوب

en: Share on Facebook
fa: اشتراک‌گذاری در فیسبوک

en: Share on X
fa: اشتراک‌گذاری در X

en: Unpacking configuration...
fa: در حال بازگشایی پیکربندی...

en: Database unpacked.
fa: پایگاه‌داده بازگشایی شد.

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. The process cannot continue. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/
fa: درون‌ریزی یک نسخه پشتیبان رمزنگاری‌شده در این سرور پشتیبانی نمی‌شود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. جزئیات فنی: https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/

en: Compressed backup detected. Compression will be handled automatically.
fa: نسخه پشتیبان فشرده شناسایی شد. فشرده‌سازی به‌صورت خودکار مدیریت خواهد شد.

en: Importing a compressed backup is not supported on this server.
    							Please ensure <strong>%s</strong> extension is enabled. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/compressed-backups/" target="_blank">Technical details</a>
fa: درون‌ریزی یک نسخه پشتیبان فشرده در این سرور پشتیبانی نمی‌شود.
    							لطفاً اطمینان حاصل کنید که افزونه <strong>%s</strong> فعال است. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/compressed-backups/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Archiving configuration...
fa: در حال بایگانی پیکربندی...

en: Download a file from encrypted backup is not supported on this server. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
fa: دریافت یک پرونده از نسخه پشتیبان رمزنگاری‌شده در این سرور پشتیبانی نمی‌شود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: I agree to let All-in-One WP Migration use my <strong>email</strong> to respond to my request.
fa: من موافقم که All-in-One WP Migration از <strong>ایمیل</strong> من برای پاسخ به درخواستم استفاده کند.

en: An unknown error (code: %s) occurred during the file upload. The process cannot continue.
    								<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
fa: یک خطای ناشناخته (کد: %s) هنگام بارگذاری پرونده رخ داد. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.
    								<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: A PHP extension blocked this file upload. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
fa: یک افزونه PHP مانع از بارگذاری این پرونده شد. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Could not save the uploaded file. Please check file permissions and try again.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
fa: ذخیره پرونده بارگذاری‌شده امکان‌پذیر نبود. لطفاً دسترسی‌های پرونده را بررسی نمایید و دوباره تلاش نمایید.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: No temporary folder is available on the server. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
fa: هیچ پوشه موقتی در سرور در دسترس نیست. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: The uploaded file is too large for this server. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
fa: پرونده بارگذاری‌شده برای این سرور بسیار بزرگ است. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Could not upload the file because %s. The process cannot continue.
    									<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
fa: بارگذاری پرونده به دلیل %s امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.
    									<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Invalid file data. Please ensure your file is a <strong>.wpress</strong> backup created with All-in-One WP Migration.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
fa: داده‌های پرونده نامعتبر است. لطفاً اطمینان حاصل کنید که پرونده شما یک نسخه پشتیبان <strong>.wpress</strong> است که با All-in-One WP Migration ایجاد شده است.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: The uploaded file is missing an error code. The process cannot continue.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
fa: پرونده بارگذاری‌شده فاقد کد خطا است. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: The uploaded file is missing a temporary path. The process cannot continue.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
fa: پرونده بارگذاری‌شده فاقد یک مسیر موقت است. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Exclude plugins
fa: مستثنی نمودن افزونه‌ها

en: Exclude must-use plugins
fa: مستثنی نمودن افزونه‌های ضروری

en: Exclude themes
fa: مستثنی نمودن پوسته‌ها

en: Exclude media library
fa: مستثنی نمودن کتابخانه رسانه

en: File Options
fa: گزینه‌های پرونده

en: Exclude database
fa: مستثنی نمودن پایگاه‌داده

en: Database Options
fa: گزینه‌های پایگاه‌داده

en: Security Options
fa: گزینه‌های امنیتی

note: translators: 1: Link to archive, 2: Archive title, 3: File name, 4: Archive title, 5: File size.
en: <a href="%1$s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%2$s" download="%3$s">
    							<span>Download %2$s</span>
    							<em>Size: %4$s</em>
    							</a>
fa: <a href="%1$s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%2$s" download="%3$s">
    							<span>دریافت %2$s</span>
    							<em>اندازه: %4$s</em>
    							</a>

note: translators: 1: Admin url, 2: Url
en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Save permalinks structure</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">ذخیره ساختار پیوندهای یکتا</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">تجربه مهاجرت خود را بررسی نمایید</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">محافظت از سایت شما با حفاظت از تهدیدات در زمان واقعی</a>

note: translators: Url
en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">محافظت از سایت شما با حفاظت از تهدیدات در زمان واقعی</a>

en: WordPress Multisite requires our All-in-One WP Migration Multisite Extension. Get it here:
fa: وردپرس چندسایته نیازمند افزونه All-in-One WP Migration Multisite Extension ما است. آن را از اینجا دریافت کنید:

note: translators: Backups folder path. translators: Storage folder path.
en: Could not create <strong>%s</strong> folder. Please ensure the parent folder has read/write/execute permissions (0777).
fa: ایجاد پوشه <strong>%s</strong> امکان‌پذیر نبود. لطفاً اطمینان حاصل کنید که پوشه والد دارای دسترسی‌های خواندن/نوشتن/اجرا (0777) است.

note: translators: File name.
en: Could not create <strong>%s</strong> file. Please ensure the parent folder has read/write permissions.
fa: ایجاد پرونده <strong>%s</strong> امکان‌پذیر نبود. لطفاً مطمئن شوید که پوشه والد دارای دسترسی‌های خواندن/نوشتن است.

note: translators: Max upload file size
en: Your host restricts uploads to <strong>%s</strong>.
fa: میزبان شما بارگذاری‌ها را به <strong>%s</strong> محدود می‌کند.

note: translators: 1: Admin url, 2: Url
en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Save permalinks structure</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">ذخیره ساختار پیوندهای یکتا</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">امضای مجدد کدهای‌کوتاه Oxygen Builder</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">تجربه مهاجرت خود را بررسی نمایید</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">محافظت از سایت شما با حفاظت از تهدیدات در زمان واقعی</a>

note: translators: Url
en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
fa: » پیوندهای یکتا به حالت پیش‌فرض تنظیم شده‌اند. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">چرا؟</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">امضای مجدد کدهای‌کوتاه Oxygen Builder</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">تجربه مهاجرت خود را بررسی نمایید</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">محافظت از سایت شما با حفاظت از تهدیدات در زمان واقعی</a>

note: translators: Url
en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
fa: » پیوندهای یکتا به حالت پیش‌فرض تنظیم شده‌اند. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">چرا؟</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">تجربه مهاجرت خود را بررسی نمایید</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">محافظت از سایت شما با حفاظت از تهدیدات در زمان واقعی</a>

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">تجربه مهاجرت خود را بررسی نمایید</a>.<br />

note: translators: Url
en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>.<br />
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">ذخیره ساختار پیوندهای یکتا</a>.<br />

en: Hints
fa: نکات

en: Use this screen to export your database, media, themes, and plugins into one .wpress file. Later, import that file to another WordPress site.
fa: از این صفحه برای برون‌بری پایگاه‌داده، رسانه، پوسته‌ها و افزونه‌های خود در یک پرونده .wpress استفاده نمایید. بعداً می‌توانید آن پرونده را در یک سایت وردپرس دیگر درون‌ریزی کنید.

en: Search for
fa: جستجو برای

en: Export Site To
fa: برون‌بری سایت به

en: Exclude post revisions
fa: مستثنی نمودن رونوشت‌های نوشته

en: Exclude spam comments
fa: مستثنی نمودن دیدگاه‌های جفنگ

en: Describe your issue or feedback...
fa: مشکل یا بازخورد خود را شرح دهید...

en: Email address
fa: آدرس ایمیل

en: I need help
fa: من به کمک نیاز دارم

en: I have an idea
fa: من یک ایده دارم

en: No backups found. Create a new one?
fa: هیچ نسخه پشتیبانی یافت نشد. یک نسخه جدید ایجاد می‌کنید؟

en: Over 2GB
fa: بیش از ۲ گیگابایت

en: Click to label this backup
fa: برای برچسب‌گذاری این نسخه پشتیبان کلیک نمایید

en: Your server uses 32-bit PHP and cannot process files larger than 2GB. Please switch to 64-bit PHP and try again.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
fa: سرور شما از PHP 32 بیتی استفاده می‌کند و قادر به پردازش پرونده‌های بزرگتر از 2GB نیست. لطفاً به PHP 64 بیتی سوئیچ کرده و دوباره تلاش نمایید.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: WordPress users prepared.
fa: کاربران وردپرس آماده شدند.

en: Preparing WordPress users...
fa: در حال آماده‌سازی کاربران وردپرس...

en: Invalid file type. Please ensure your file is a <strong>.wpress</strong> backup created with All-in-One WP Migration.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نوع پرونده نامعتبر است. لطفاً اطمینان حاصل کنید که پرونده شما یک نسخه پشتیبان <strong>.wpress</strong> است که با All-in-One WP Migration ایجاد شده است.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: WordPress permalinks settings retrieved.
fa: تنظیمات پیوندهای یکتای وردپرس دریافت شد.

en: WordPress options prepared.
fa: گزینه‌های وردپرس آماده شدند.

en: Preparing WordPress options...
fa: در حال آماده‌سازی گزینه‌های وردپرس...

en: Mu-plugins activated.
fa: افزونه‌های ضروری فعال شدند.

en: WordPress files gathered.
fa: پرونده‌های وردپرس جمع‌آوری شدند.

en: Gathering WordPress files...
fa: در حال جمع‌آوری پرونده‌های وردپرس...

en: Database restored.
fa: پایگاه‌داده بازیابی شد.

note: translators: Link to Unlimited Extension
en: Importing this file will only replace matching content. Other items stay unchanged.
    					Need a full reset first? Try Reset Hub in our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a>.<br />
    					Ensure you have a current backup. Proceed?
fa: درون‌ریزی این پرونده تنها محتوای همسان را جایگزین می‌کند. سایر موارد بدون تغییر باقی می‌مانند.
    					آیا ابتدا به بازنشانی کامل نیاز دارید؟ مرکز بازنشانی را در <a href="%s" target="_blank">افزونه نامحدود</a> ما امتحان نمایید.<br />
    					مطمئن شوید که یک نسخه پشتیبان فعلی دارید. ادامه می‌دهید؟

note: translators: Link to Unlimited Extension
en: Importing this file will only replace matching content. Other items stay unchanged.
    					Need a full reset first? Try Reset Hub in our Unlimited Extension (%s).
    					Ensure you have a current backup. Proceed?
fa: درون‌ریزی این پرونده تنها محتوای همسان را جایگزین می‌کند. سایر موارد بدون تغییر باقی می‌مانند.
    					آیا ابتدا به بازنشانی کامل نیاز دارید؟ مرکز بازنشانی را در افزونه نامحدود (%s) ما امتحان نمایید.
    					مطمئن شوید که یک نسخه پشتیبان فعلی دارید. ادامه می‌دهید؟

en: The decryption password is not valid. The process cannot continue.
fa: گذرواژه رمزگشایی معتبر نیست. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.

en: Decryption password validated.
fa: گذرواژه رمزگشایی تأیید شد.

en: Blogs prepared.
fa: وبلاگ‌ها آماده شدند.

en: Could not import a WordPress Network into a single WordPress site. The process cannot continue. Please check your import settings.
fa: درون‌ریزی یک شبکه وردپرس در یک سایت تکی وردپرس امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. لطفاً تنظیمات درون‌ریزی خود را بررسی نمایید.

en: The archive must contain at least one WordPress site. The process cannot continue. Please check your export settings.
fa: بایگانی باید حداقل شامل یک سایت وردپرس باشد. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. لطفاً تنظیمات برون‌بری خود را بررسی نمایید.

en: The archive must contain only a single WordPress site. The process cannot continue. Please revisit your export settings.
fa: بایگانی باید تنها شامل یک سایت وردپرس باشد. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. لطفاً تنظیمات برون‌بری خود را مجدداً بررسی نمایید.

en: Theme files gathered.
fa: پرونده‌های پوسته جمع‌آوری شدند.

en: Gathering theme files...
fa: در حال جمع‌آوری پرونده‌های پوسته...

en: Database tables gathered.
fa: جداول پایگاه‌داده جمع‌آوری شدند.

en: Gathering database tables...
fa: در حال جمع‌آوری جداول پایگاه‌داده...

en: Plugin files gathered.
fa: پرونده‌های افزونه جمع‌آوری شدند.

en: Gathering plugin files...
fa: در حال جمع‌آوری پرونده‌های افزونه...

en: Media files gathered.
fa: پرونده‌های رسانه جمع‌آوری شدند.

en: Gathering media files...
fa: در حال جمع‌آوری پرونده‌های رسانه...

en: Content files gathered.
fa: پرونده‌های محتوا جمع‌آوری شدند.

en: Gathering content files...
fa: در حال جمع‌آوری پرونده‌های محتوا...

en: Database exported.
fa: پایگاه‌داده برون‌بری شد.

en: Database archived.
fa: پایگاه‌داده بایگانی شد.

en: Configuration prepared.
fa: پیکربندی آماده شد.

en: Configuration archived.
fa: پیکربندی بایگانی شد.

en: Checking for compatibility...
fa: در حال بررسی سازگاری...

en: Export file created.
fa: پرونده برون‌بری ایجاد شد.

en: Creating export file...
fa: در حال ایجاد پرونده برون‌بری...

note: translators: Error message.
en: An error occurred while submitting your request: %s
fa: خطایی هنگام ارسال درخواست شما رخ داد: %s

en: Please check the consent box so we can use your email to respond to you.
fa: لطفاً تیک جعبه رضایت را بزنید تا بتوانیم از ایمیل شما برای پاسخگویی استفاده کنیم.

en: Please describe your issue or feedback.
fa: لطفاً مشکل یا بازخورد خود را شرح دهید.

en: Please select a feedback type.
fa: لطفاً یک نوع بازخورد را انتخاب نمایید.

en: Please enter a valid email address.
fa: لطفاً یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید.

note: translators: 1: Extension name, 2: Plugins update page.
en: <strong>%1$s</strong> is out of date. You must <a href="%2$s">update this extension</a> before using it.<br />
fa: افزونه <strong>%1$s</strong> قدیمی است. شما باید پیش از استفاده <a href="%2$s">این گسترش را به‌روزرسانی نمایید</a>.<br />

note: translators: Extension name.
en: %s is out of date. Please update this extension before using it.
fa: افزونه %s قدیمی است. لطفاً پیش از استفاده این گسترش را به‌روزرسانی نمایید.

en: Please enter a password to restore the backup
fa: لطفاً یک گذرواژه برای بازیابی نسخه پشتیبان وارد نمایید

en: Could not download backup
fa: دریافت نسخه پشتیبان امکان‌پذیر نبود

en: Could not read backup content
fa: خواندن محتوای نسخه پشتیبان امکان‌پذیر نبود

note: translators: Disk space to free up.
en: Not enough disk space.<br /> Free up %s before restoring.
fa: فضای دیسک کافی نیست.<br /> پیش از بازیابی %s را آزاد نمایید.

note: translators: 1: Link to Unlimited Extension
en: "Restore" functionality is available in our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a>.<br /> If you would rather go the manual route, you can still restore by downloading your backup and using "Import from file".
fa: قابلیت "بازیابی" در <a href="%s" target="_blank">افزونه نامحدود</a> ما در دسترس است.<br /> اگر ترجیح می‌دهید مسیر دستی را طی کنید، همچنان می‌توانید با دریافت نسخه پشتیبان خود و استفاده از "درون‌ریزی از پرونده" عمل بازیابی را انجام دهید.

en: Invalid file type. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file created with All-in-One WP Migration.
    					<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نوع پرونده نامعتبر است. لطفاً مطمئن شوید که پرونده شما یک پرونده <strong>.wpress</strong> است که با All-in-One WP Migration ایجاد شده است.
    					<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

note: translators: 1: Link to Unlimited Extension, 2: Link to how to article
en: Your file exceeds the upload limit set by your host web server.<br />%1$s<br />%2$s
fa: پرونده شما از حد مجاز بارگذاری تعیین شده توسط وب سرور میزبان شما فراتر رفته است.<br />%1$s<br />%2$s

en: Upload failed
fa: بارگذاری ناموفق بود

en: Upload failed - connection lost or timeout. Try uploading the file again.
fa: بارگذاری ناموفق بود - ارتباط قطع شد یا زمان آن به پایان رسید. لطفاً دوباره برای بارگذاری پرونده تلاش نمایید.

en: Stopping the import, please wait...
fa: در حال توقف درون‌ریزی، لطفاً منتظر بمانید...

en: Could not stop the import. Please refresh and try again.
fa: توقف درون‌ریزی امکان‌پذیر نبود. لطفاً نوسازی کرده و دوباره تلاش نمایید.

en: Could not prepare blogs for import. Please refresh and try again.
fa: آماده‌سازی وبلاگ‌ها برای درون‌ریزی امکان‌پذیر نبود. لطفاً نوسازی کرده و دوباره تلاش نمایید.

en: Could not check the decryption password. Please refresh and try again.
fa: بررسی گذرواژه رمزگشایی امکان‌پذیر نبود. لطفاً نوسازی کرده و دوباره تلاش نمایید.

en: Could not confirm the import. Please refresh and try again.
fa: تایید درون‌ریزی امکان‌پذیر نبود. لطفاً نوسازی کرده و دوباره تلاش نمایید.

en: Could not start the import. Please refresh and try again.
fa: شروع درون‌ریزی امکان‌پذیر نبود. لطفاً نوسازی کرده و دوباره تلاش نمایید.

en: Are you sure you want to stop the import?
fa: آیا اطمینان دارید که می‌خواهید درون‌ریزی را متوقف نمایید؟

note: translators: Link to how to article
en: If you prefer a manual fix, follow our step-by-step guide on <a href="%s" target="_blank">raising your upload limit</a>.
fa: اگر یک راه‌حل دستی را ترجیح می‌دهید، راهنمای گام به گام ما را درباره <a href="%s" target="_blank">افزایش سقف بارگذاری</a> دنبال کنید.

note: translators: Link to Unlimited Extension
en: Our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a> bypasses this!
fa: <a href="%s" target="_blank">افزونه نامحدود</a> ما این محدودیت را دور می‌زند!

note: translators: 1: Max upload file size
en: Your file exceeds the <strong>%1$s</strong> upload limit set by your host.<br />%2$s<br />%3$s
fa: پرونده شما از سقف <strong>%1$s</strong> بارگذاری که توسط میزبان شما تنظیم شده فراتر می‌رود.<br />%2$s<br />%3$s

en: Stopping the export, please wait...
fa: در حال توقف برون‌بری، لطفاً منتظر بمانید...

en: Could not stop the export. Please refresh and try again.
fa: توقف برون‌بری امکان‌پذیر نبود. لطفاً نوسازی کرده و دوباره تلاش نمایید.

en: Could not run the export. Please refresh and try again.
fa: اجرای برون‌بری امکان‌پذیر نبود. لطفاً نوسازی کرده و دوباره تلاش نمایید.

en: Could not start the export. Please refresh and try again.
fa: شروع برون‌بری امکان‌پذیر نبود. لطفاً نوسازی کرده و دوباره تلاش نمایید.

en: Are you sure you want to stop the export?
fa: آیا اطمینان دارید که می‌خواهید برون‌بری را متوقف نمایید؟

en: Thank you! We have received your request and will be in touch soon.
fa: سپاس! ما درخواست شما را دریافت کردیم و به‌زودی در تماس خواهیم بود.

en: Import failed
fa: درون‌ریزی ناموفق بود

note: translators: Error message.
en: Import failed: %s
fa: درون‌ریزی ناموفق بود: %s

note: translators: 1: Error code, 2: Error message.
en: Import failed (database error). Code: %1$s. %2$s
fa: درون‌ریزی ناموفق بود (خطای پایگاه‌داده). کد: %1$s. %2$s

note: translators: 1: Error code, 2: Error message.
en: Import failed. Code: %1$s. %2$s
fa: درون‌ریزی ناموفق بود. کد: %1$s. %2$s

en: Export failed
fa: برون‌بری ناموفق بود

note: translators: 1: Error message.
en: Export failed: %s
fa: برون‌بری ناموفق بود: %s

note: translators: 1: Error code, 2: Error message.
en: Export failed (database error). Code: %1$s. Message: %2$s
fa: برون‌بری ناموفق بود (خطای پایگاه‌داده). کد: %1$s. پیام: %2$s

en: Could not list the backup content. Please ensure the backup file is accessible and not corrupted.
fa: لیست کردن محتوای نسخه پشتیبان امکان‌پذیر نبود. لطفاً اطمینان حاصل کنید که پرونده پشتیبان در دسترس بوده و خراب نشده است.

en: Could not decrypt data. The process cannot continue.
fa: رمزگشایی داده‌ها امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.

en: Could not obtain cipher length. The process cannot continue.
fa: دریافت طول رمز (cipher) امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.

en: Could not encrypt data. The process cannot continue.
fa: رمزنگاری داده‌ها امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.

en: Could not generate random bytes. The process cannot continue.
fa: تولید بایت‌های تصادفی امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد.

en: Could not authenticate the secret key. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
fa: تایید هویت کلید سری امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

note: translators: 1: Meta data stream URI.
en: Could not get current pointer position of %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
fa: دریافت موقعیت فعلی اشاره‌گر %s امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

note: translators: 1: File offset, 2: Meta data stream URI.
en: Could not seek to offset %1$d on %2$s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
fa: جستجوی آفست %1$d در %2$s امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

note: translators: 1: Meta data stream URI.
en: Could not read file: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
fa: خواندن پرونده امکان‌پذیر نبود: %s. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

note: translators: 1: Meta data stream URI.
en: Out of disk space. Could not write to: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
fa: فضای دیسک پر شده است. امکان نوشتن در این مسیر وجود نداشت: %s. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

note: translators: 1: Meta data stream URI.
en: Could not write to: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
fa: امکان نوشتن در این مسیر وجود نداشت: %s. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

note: translators: 1: File path, 2: mode
en: Could not open %1$s with mode %2$s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
fa: باز کردن %1$s با حالت %2$s امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Your archive file name contains invalid characters: < > : " | ? * \0. It must not include these characters. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نام پرونده بایگانی شما حاوی نویسه‌های نامعتبر است: < > : " | ? * \0. نباید شامل این نویسه‌ها باشد. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Could not locate the archive path. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
fa: یافتن مسیر بایگانی امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Your storage directory name contains invalid characters: < > : " | ? * \0. It must not include these characters. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نام پوشه ذخیره‌سازی شما حاوی نویسه‌های نامعتبر است: < > : " | ? * \0. نباید شامل این نویسه‌ها باشد. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Could not locate the storage path. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
fa: یافتن مسیر ذخیره‌سازی امکان‌پذیر نبود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

note: Description of the plugin
en: All-in-One WP Migration makes moving your entire WordPress site simple. Export or import your database, media, plugins, and themes with just a few clicks.
fa: افزونه All-in-One WP Migration جابه‌جایی کل سایت وردپرس شما را ساده می‌کند. تنها با چند کلیک، پایگاه‌داده، رسانه‌ها، افزونه‌ها و پوسته‌های خود را برون‌بری یا درون‌ریزی نمایید.

en: View Error Log
fa: مشاهده گزارش خطا

en: Invalid archive file type. Only .wpress files are allowed. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نوع پرونده بایگانی نامعتبر است. تنها پرونده‌های .wpress مجاز هستند. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

note: translators: 1: Archive title, 2: File name, 3: Archive title, 4: File size.
en: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%1$s" download="%2$s">
    							<span>Download %3$s</span>
    							<em>Size: %4$s</em>
    							</a>
fa: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%1$s" download="%2$s">
    							<span>دریافت %3$s</span>
    							<em>اندازه: %4$s</em>
    							</a>

en: Reset Hub Demo
fa: پیش‌نمایش مرکز بازنشانی

en: Upgrade to Premium
fa: ارتقاء به نسخه ویژه

en: Please note, the features displayed below are part of an image showcasing the potential of Reset Hub in its Premium version. To activate and enjoy these advanced features, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade to Premium" target="_blank">upgrade to Premium now</a>! Elevate your website management experience with these exclusive functionalities and priority support.
fa: لطفاً توجه داشته باشید، امکاناتی که در زیر نمایش داده شده‌اند بخشی از یک تصویر هستند که پتانسیل مرکز بازنشانی را در نسخه ویژه آن نشان می‌دهد. جهت فعال‌سازی و بهره‌مندی از این امکانات پیشرفته، <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="ارتقاء به نسخه ویژه" target="_blank">اکنون به نسخه ویژه ارتقا دهید</a>! تجربه مدیریت وب‌سایت خود را با این قابلیت‌های انحصاری و پشتیبانی در اولویت ارتقاء بخشید.

en: Experience Full Functionality with Premium!
fa: عملکرد کامل را با نسخه ویژه تجربه نمایید!

en: Star
fa: ستاره

en: Reset Hub
fa: مرکز بازنشانی

en: Premium
fa: ویژه

en: Leverage the simplicity of Dropbox for your backup needs. Direct your scheduled backups to be stored in Dropbox. It's secure, straightforward, and keeps your backups at your fingertips.
fa: از سادگی دراپ‌باکس برای نیازهای مربوط به نسخه پشتیبان خود بهره ببرید. نسخه‌های پشتیبان زمان‌بندی‌شده خود را هدایت کنید تا مستقیماً در دراپ‌باکس ذخیره شوند. این روش ایمن و سرراست است و نسخه‌های پشتیبان شما را در دسترستان نگه می‌دارد.

en: Tailor your backup schedules to fit the complexity of your WordPress Multisite. Choose to export the entire network or only a selection of subsites according to your requirements. Effortless management for even the most intricate site networks.
fa: زمان‌بندی‌های نسخه پشتیبان خود را متناسب با پیچیدگی وردپرس چندسایته خود تنظیم نمایید. بر اساس نیازهای خود، می‌توانید کل شبکه یا تنها زیرسایت‌های منتخبی را برون‌بری کنید. مدیریت بی‌دردسر حتی برای پیچیده‌ترین شبکه‌های سایت.

en: We've got you covered with an array of supported storage providers. Whether you prefer Box, Amazon S3, WebDav or something else, you can choose the one that fits your needs best. Secure your backups exactly where you want them.
fa: ما با طیف وسیعی از ارائه‌دهندگان ذخیره‌سازیِ پشتیبانی‌شده، شما را پوشش داده‌ایم. چه Box، Amazon S3، WebDav و چه گزینه‌ای دیگر را ترجیح دهید، می‌توانید ارائه‌دهنده‌ای که به بهترین نحو پاسخگوی نیاز شماست را انتخاب نمایید. نسخه‌های پشتیبان خود را دقیقاً در همان جایی که می‌خواهید، ایمن نگه دارید.

en: Enjoy the flexibility of FTP storage. Direct your scheduled backups to your own FTP server. You'll have full control over your data, providing you with a versatile and private storage solution.
fa: از انعطاف‌پذیری ذخیره‌سازی FTP لذت ببرید. نسخه‌های پشتیبان زمان‌بندی‌شده خود را به سرور FTP شخصی خود هدایت کنید. شما کنترل کاملی بر روی داده‌های خود خواهید داشت که یک راه‌حل همه‌کاره و خصوصی برای ذخیره‌سازی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

en: Harness the power of OneDrive for your backups. Set up your scheduled backups to be saved directly in your OneDrive. It's secure, integrated with your Microsoft account, and keeps your data readily accessible.
fa: از قدرت وان‌درایو برای نسخه‌های پشتیبان خود بهره‌برداری کنید. نسخه‌های پشتیبان زمان‌بندی‌شده خود را تنظیم کنید تا مستقیماً در وان‌درایو ذخیره شوند. این سیستم امن است، با حساب مایکروسافت شما یکپارچه شده و داده‌های شما را همیشه در دسترس نگه می‌دارد.

en: Benefit from the robustness of Google Drive. Schedule your backups to be saved directly to your Google Drive account. Simple, secure, and integrated into a platform you already use.
fa: از قدرت بالای گوگل درایو بهره‌مند شوید. زمان‌بندی کنید تا نسخه‌های پشتیبان شما مستقیماً در حساب گوگل درایو ذخیره شوند. ساده، امن و یکپارچه‌شده با پلتفرمی که از پیش از آن استفاده می‌کنید.

en: Manage your storage effectively with our flexible retention settings. Decide how many backups you want to keep at a time. Old backups are automatically cleared, keeping your storage neat and efficient.
fa: با تنظیمات انعطاف‌پذیر نگهداری داده‌های ما، فضای ذخیره‌سازی خود را به‌طور موثری مدیریت نمایید. تصمیم بگیرید که می‌خواهید هم‌زمان چند نسخه پشتیبان را نگه دارید. نسخه‌های پشتیبان قدیمی به‌طور خودکار پاک می‌شوند تا فضای شما مرتب و کارآمد باقی بماند.

en: Retention settings
fa: تنظیمات نگهداشت

en: Stay informed, not overwhelmed. Tailor your notification preferences to get updates that matter to you. Whether it's the status of each backup, or just critical alerts, control what you want to be notified about.
fa: مطلع بمانید، اما غرق نشوید. ترجیحات آگاه‌سازی خود را شخصی‌سازی کنید تا به‌روزرسانی‌هایی که برای شما مهم هستند را دریافت نمایید. چه وضعیت هر نسخه پشتیبان باشد یا صرفاً هشدارهای حیاتی، مواردی را که می‌خواهید درباره آن‌ها آگاه شوید کنترل نمایید.

en: Notification settings
fa: تنظیمات آگاه‌سازی

en: Never worry about forgetting to back up your site again. Choose from various scheduling options, from daily to monthly, and we'll automate the rest. Backups happen like clockwork, giving you peace of mind and a solid safety net
fa: دیگر نگران فراموش کردن تهیه نسخه پشتیبان از سایت خود نباشید. از بین گزینه‌های مختلف زمان‌بندی، از روزانه تا ماهانه انتخاب کنید و ما بقیه موارد را خودکار می‌کنیم. نسخه‌های پشتیبان مانند یک ساعت دقیق انجام می‌شوند و به شما آرامش خاطر و یک شبکه ایمنی قوی می‌دهند

en: Enable this feature
fa: فعال‌سازی این ویژگی

en: Backup scheduler
fa: زمان‌بند نسخه پشتیبان

en: Multisite Schedules
fa: زمان‌بندی‌های چندسایته

en: More Storage Providers
fa: ارائه‌دهندگان ذخیره‌سازی بیشتر

en: FTP Storage
fa: ذخیره‌سازی FTP

en: OneDrive Storage
fa: ذخیره‌سازی وان‌درایو

en: Dropbox Storage
fa: ذخیره‌سازی دراپ‌باکس

en: Google Drive Storage
fa: ذخیره‌سازی گوگل درایو

en: Retention Settings
fa: تنظیمات نگهداشت

en: Notification Settings
fa: تنظیمات آگاه‌سازی

en: Backup Scheduler
fa: زمان‌بند نسخه پشتیبان

en: Schedules
fa: زمان‌بندی‌ها

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
fa: نسخه پشتیبان رمزنگاری شده است. لطفاً گذرواژه رمزگشایی را وارد نمایید:

en: Password-protect and encrypt backups
fa: محافظت با گذرواژه و رمزنگاری نسخه‌های پشتیبان

en: A password is required
fa: یک گذرواژه ضروری است

en: Encrypt this backup with a password
fa: رمزنگاری این نسخه پشتیبان با یک گذرواژه

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
fa: درون‌ریزی یک نسخه پشتیبان رمزنگاری‌شده در این سرور پشتیبانی نمی‌شود. این فرآیند نمی‌تواند ادامه یابد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: The passwords do not match
fa: گذرواژه‌ها هم‌خوانی ندارند

en: Repeat the password
fa: تکرار گذرواژه

en: Submit
fa: ارسال

en: The backup is encrypted
fa: نسخه پشتیبان رمزنگاری شده است

en: List
fa: فهرست

en: Show backup content
fa: نمایش محتوای نسخه پشتیبان

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
fa: دریافت امکان‌پذیر نیست زیرا پوشه نسخه‌های پشتیبان در دسترس نیست.

en: Reading...
fa: در حال خواندن...

en: List the content of the backup
fa: فهرست کردن محتوای نسخه پشتیبان

en: Error
fa: خطا

en: More
fa: بیشتر

note: translators: 1: Number of backups.
en: You have %d backups
fa: شما %d نسخه پشتیبان دارید

note: translators: 1: Number of backups. translators: Numbers of backups.
en: You have %d backup | You have %d backups
fa[0]: شما %d نسخه پشتیبان دارید

note: translators: 1: Error message.
en: Error: %s
fa: خطا: %s

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d theme files...<br />%2$d%% complete
fa: در حال بایگانی %1$d پرونده پوسته...<br />%2$d%% کامل شد

en: Contact Support
fa: تماس با پشتیبانی

en: Retrieving WordPress permalinks settings...
fa: در حال دریافت تنظیمات پیوندهای یکتای وردپرس...

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>.<br />
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">بازنشانی حافظه نهان Avada Fusion Builder</a>.<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">امضای مجدد کدهای‌کوتاه Oxygen Builder</a>.<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
fa: » پیوندهای یکتا به حالت پیش‌فرض تنظیم شده‌اند. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">چرا؟</a><br />

en: Translate
fa: ترجمه

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d media files...<br />%2$d%% complete
fa: در حال بایگانی %1$d پرونده رسانه...<br />%2$d%% کامل شد

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d content files...<br />%2$d%% complete
fa: در حال بایگانی %1$d پرونده محتوا...<br />%2$d%% کامل شد

en: I have enough disk space
fa: من فضای دیسک کافی دارم

note: translators: 1: Source PHP version, 2: Target PHP version.
en: Your backup is from a PHP %1$s but the site that you are importing to is PHP %2$s.
    							This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
fa: نسخه پشتیبان شما از PHP %1$s است اما سایتی که در حال درون‌ریزی به آن هستید PHP %2$s است.
    							این می‌تواند باعث ناموفق شدن درون‌ریزی شود. جزئیات فنی: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Refreshing backup list...
fa: در حال نوسازی فهرست نسخه‌های پشتیبان...

note: translators: Storage path
en: <h3>Could not import site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
fa: <h3>درون‌ریزی سایت امکان‌پذیر نبود</h3>
    				<p>لطفاً اطمینان حاصل کنید که پوشه <strong>%s</strong> دارای دسترسی‌های خواندن/نوشتن است.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزئیات فنی</a></p>

note: translators: Storage path.
en: <h3>Could not export site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
fa: <h3>برون‌بری سایت امکان‌پذیر نبود</h3>
    				<p>لطفاً اطمینان حاصل کنید که پوشه <strong>%s</strong> دارای دسترسی‌های خواندن/نوشتن است.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزئیات فنی</a></p>

note: translators: Backups path
en: <h3>Could not restore site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
fa: <h3>بازیابی سایت امکان‌پذیر نبود</h3>
    				<p>لطفاً اطمینان حاصل کنید که پوشه <strong>%s</strong> دارای دسترسی‌های خواندن/نوشتن است.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزئیات فنی</a></p>

en: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled.
    				<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نقش شناسنامه فعلی شما قابلیت‌های برون‌بری/درون‌ریزی فعال ندارد.
    				<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
fa: جهت انتخاب یک پرونده لطفاً به داخل پیوند رفته و روی دکمه مرور کلیک نمایید.

en: Finish
fa: پایان

en: Please ensure your file was created with the All-in-One WP Migration plugin.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
fa: لطفاً اطمینان حاصل کنید که پرونده شما با افزونه All-in-One WP Migration ایجاد شده است.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: The archive file appears to be corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> for possible fixes.
fa: به نظر می‌رسد پرونده بایگانی خراب شده است. برای راه‌حل‌های احتمالی <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">این مقاله</a> را دنبال کنید.

note: translators: 1: Source PHP version, 2: Target PHP version.
en: Your backup is from a PHP %1$s but the site that you are importing to is PHP %2$s. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نسخه پشتیبان شما از PHP %1$s است اما سایتی که در حال درون‌ریزی به آن هستید PHP %2$s است. این می‌تواند باعث ناموفق شدن درون‌ریزی شود. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Drag & Drop a backup to import it
fa: یک نسخه پشتیبان را برای درون‌ریزی بکشید و رها کنید

note: translators: 1: Progress, 2: Number of records.
en: Exporting database...<br />%1$d%% complete<br />%2$s records saved
fa: در حال برون‌بری پایگاه‌داده...<br />%1$d%% کامل شد<br />%2$s رکورد ذخیره شد

en: Backup restore requires the Unlimited Extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
fa: بازیابی نسخه پشتیبان نیازمند افزونه نامحدود است. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">آن را از اینجا دریافت کنید</a>

en: All-in-One WP Migration Command
fa: دستور افزونه تمام انتقال‌های وردپرس در یکجا

en: Preparing to export...
fa: در حال آماده‌سازی برای برون‌بری...

note: translators: Human time diff
en: %s ago
fa: %s پیش

en: Your purchase ID is invalid. Please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>.
fa: شناسه خرید شما نامعتبر است. لطفاً با ما <a href="mailto:support@servmask.com">تماس بگیرید</a>.

en: Are you sure you want to delete this backup?
fa: آیا اطمینان دارید که می‌خواهید این نسخه پشتیبان را پاک کنید؟

en: Please do not close this browser window or your import will fail
fa: لطفاً این پنجره مرورگر را نبندید در غیر این صورت درون‌ریزی شما ناموفق خواهد بود

en: Continue
fa: ادامه دهید

en: Proceed
fa: پیش رفتن

en: Stop import
fa: توقف درون‌ریزی

en: Stop export
fa: توقف برون‌بری

en: Close
fa: بستن

en: Preparing configuration...
fa: در حال آماده‌سازی پیکربندی...

note: translators: Progress.
en: Archiving database...<br />%d%% complete
fa: در حال بایگانی پایگاه‌داده...<br />%d%% کامل شد

note: translators: Progress.
en: Restoring database...<br />%d%% complete
fa: در حال بازیابی پایگاه‌داده...<br />%d%% کامل شد

note: translators: Progress.
en: Unpacking database...<br />%d%% complete
fa: در حال بازگشایی پایگاه‌داده...<br />%d%% کامل شد

en: Preparing to import...
fa: در حال آماده‌سازی برای درون‌ریزی...

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Activating mu-plugins...
fa: در حال فعال‌سازی افزونه‌های ضروری...

en: Do <strong>not</strong> replace email domain
fa: دامنه ایمیل را جایگزین <strong>نکنید</strong>

en: Preparing blogs...
fa: در حال آماده‌سازی وبلاگ‌ها...

en: Check for updates
fa: بررسی برای به‌روزرسانی‌ها

en: Import Site
fa: درون‌ریزی سایت

en: Import From
fa: درون‌ریزی از

en: Export Site
fa: برون‌بری سایت

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
fa: هنگامی که فایل به طور موفقیت آمیز در رایانه شما دانلود شد، می‌توانید آن را وارد هرکدام از سایت‌های وردپرس خود کنید.

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
fa: دکمه خروجی گرفتن را فشار دهید و فایل بایگانی سایت بر روی مرورگر شما نمایش داده خواهد شد.

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
fa: شما می‌توانید با دقت بیشتری روش خروجی گرفتن را در قسمت تنظیمات پیشرفته تغییر دهید.

en: Add
fa: افزودن

en: in the database
fa: در پایگاه‌داده

en: <another-text>
fa: <متنی-دیگر>

en: Replace with
fa: جایگزین با

en: <text>
fa: <متن>

en: File
fa: پرونده

en: (click to expand)
fa: (برای باز شدن کلیک نمایید)

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Cancel
fa: لغو

en: Send
fa: ارسال

en: Enter a password
fa: یک گذرواژه وارد نمایید

en: Leave Feedback
fa: ارائه بازخورد

en: Create backup
fa: ایجاد نسخه پشتیبان

en: Delete
fa: پاک کردن

en: Restore
fa: بازیابی

en: Download
fa: دریافت

en: Size
fa: اندازه

en: Date
fa: تاریخ

en: Name
fa: نام

en: Your site has been imported successfully!
fa: سایت شما با موفقیت درون‌ریزی شد!

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Restoring %1$d files...<br />%2$d%% complete
fa: در حال بازیابی %1$d پرونده...<br />%2$d%% کامل شد

en: Renaming export file...
fa: در حال تغییر نام پرونده برون‌بری...

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d plugin files...<br />%2$d%% complete
fa: در حال بایگانی %1$d پرونده افزونه...<br />%2$d%% کامل شد

en: Backups
fa: نسخه‌های پشتیبان

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Export
fa: برون‌بری

en: Get multisite
fa: دریافت چندسایته
