Plugins - Advanced Custom Fields (ACF®) - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (1722 entries)

en: ACF saved your changes to the database, but could not update the Local JSON file. Check that the configured Local JSON save path is writable.
fa: ACF تغییرات شما را در پایگاه داده ذخیره کرد، اما نتوانست فایل JSON محلی را به‌روزرسانی کند. بررسی کنید که مسیر ذخیره JSON محلی پیکربندی‌شده قابل نوشتن باشد.

en: Invalid site ID.
fa: شناسه سایت نادرست.

en: Datastore Enabled
fa: فروشگاه داده فعال شد

en: When enabled, ACF field data will be automatically included as JSON-LD structured data in the page head for better SEO and semantic markup.
fa: وقتی فعال باشد، داده‌های فیلد ACF به طور خودکار به عنوان داده‌های ساختاریافته JSON-LD در سرصفحه قرار می‌گیرند تا سئو و نشانه‌گذاری معنایی بهتری داشته باشند.

en: The Schema.org @type for JSON-LD output. By default, the type is automatically detected based on the schema properties assigned to your fields. You can assign additional types here. Select multiple types if needed (e.g., Recipe + Article).
fa: خروجی Schema.org @type برای JSON-LD. به طور پیش‌فرض، این نوع به طور خودکار بر اساس ویژگی‌های طرحواره اختصاص داده شده به فیلدهای شما شناسایی می‌شود. می‌توانید انواع دیگری را در اینجا اختصاص دهید. در صورت نیاز، چندین نوع را انتخاب کنید (مثلاً دستور پخت + مقاله).

en: Not available (requires WordPress 6.9+)
fa: در دسترس نیست (نیاز به وردپرس ۶.۹+ دارد)

en: Objects with Schema Support
fa: اشیاء با پشتیبانی از طرحواره

en: Allow AI systems to access and modify this content through the WordPress Abilities API.
fa: به سیستم‌های هوش مصنوعی اجازه دهید از طریق API توانایی‌های وردپرس به این محتوا دسترسی داشته باشند و آن را تغییر دهند.

en: Provide a description that will help AI systems understand the purpose and how to use this effectively.
fa: توضیحی ارائه دهید که به سیستم‌های هوش مصنوعی کمک کند تا هدف و نحوه‌ی استفاده‌ی مؤثر از آن را درک کنند.

en: Allow AI Access to Taxonomy Terms
fa: اجازه دسترسی هوش مصنوعی به اصطلاحات طبقه‌بندی

en: When enabled, AI models can access and interact with the terms in this taxonomy using supported integrations. This feature uses the WordPress Abilities API.
fa: وقتی فعال باشد، مدل‌های هوش مصنوعی می‌توانند با استفاده از یکپارچه‌سازی‌های پشتیبانی‌شده به اصطلاحات موجود در این طبقه‌بندی دسترسی داشته باشند و با آنها تعامل داشته باشند. این ویژگی از API توانایی‌های وردپرس استفاده می‌کند.

en: AI Guidance for Taxonomy
fa: راهنمایی هوش مصنوعی برای طبقه‌بندی

en: Add a short explanation of what this taxonomy is for. The clearer your description, the better the AI's output will be.
fa: توضیح کوتاهی در مورد کاربرد این طبقه‌بندی اضافه کنید. هرچه توضیحات شما واضح‌تر باشد، خروجی هوش مصنوعی بهتر خواهد بود.

en: Allow AI Access to Field Data
fa: اجازه دسترسی هوش مصنوعی به داده‌های میدانی

en: When enabled, AI models can access and interact with the fields in this group using supported integrations. This feature uses the WordPress Abilities API.
fa: وقتی این ویژگی فعال باشد، مدل‌های هوش مصنوعی می‌توانند با استفاده از یکپارچه‌سازی‌های پشتیبانی‌شده به فیلدهای این گروه دسترسی داشته باشند و با آنها تعامل داشته باشند. این ویژگی از API توانایی‌های وردپرس استفاده می‌کند.

en: Add a short explanation of what this field group is for. The clearer your description, the better the AI's output will be.
fa: توضیح کوتاهی در مورد کاربرد این گروه فیلد اضافه کنید. هرچه توضیحات شما واضح‌تر باشد، خروجی هوش مصنوعی بهتر خواهد بود.

en: Missing required parameters
fa: پارامترهای لازم وجود ندارد

en: Map this field to a Schema.org property instead of using additionalProperty.
fa: به جای استفاده از additionalProperty، این فیلد را به یک ویژگی Schema.org نگاشت کنید.

en: Schema.org Output Format
fa: قالب خروجی Schema.org

en: Schema
fa: طرحواره

en: Register a new taxonomy definition in WordPress (e.g., "Genre", "Color"). This creates the taxonomy schema itself, not individual terms within it. Use the create term abilities to add terms to an existing taxonomy.
fa: یک تعریف طبقه‌بندی جدید در وردپرس ثبت کنید (مثلاً "ژانر"، "رنگ"). این کار خودِ طرح طبقه‌بندی را ایجاد می‌کند، نه اصطلاحات جداگانه درون آن. از قابلیت‌های ایجاد اصطلاح برای افزودن اصطلاحات به یک طبقه‌بندی موجود استفاده کنید.

note: translators: %s The plural label for the custom taxonomy.
en: Get a list of %s terms that match the query parameters.
fa: فهرستی از %s عبارت که با پارامترهای پرس‌وجو مطابقت دارند را دریافت کنید.

en: A taxonomy with this key already exists
fa: یک طبقه‌بندی با این کلید از قبل وجود دارد

en: Failed to create the custom taxonomy
fa: ایجاد طبقه‌بندی سفارشی ناموفق بود

en: ACF custom taxonomy created successfully
fa: طبقه‌بندی سفارشی ACF با موفقیت ایجاد شد

en: Automatically add JSON-LD data for fields on this post type
fa: به طور خودکار داده‌های JSON-LD را برای فیلدهای این نوع نوشته اضافه کنید

en: AI Guidance for Post Type
fa: راهنمایی هوش مصنوعی برای نوع نوشته

en: Allow AI Access to Post Content
fa: اجازه دسترسی هوش مصنوعی به محتوای نوشته ها

en: Add a short explanation of what this post type is for. The clearer your description, the better the AI's output will be.
fa: توضیح کوتاهی در مورد کاربرد این نوع نوشته اضافه کنید. هرچه توضیحات شما واضح‌تر باشد، خروجی هوش مصنوعی بهتر خواهد بود.

en: When enabled, AI models can access and interact with the content of posts in this post type using supported integrations. This feature uses the WordPress Abilities API.
fa: وقتی فعال باشد، مدل‌های هوش مصنوعی می‌توانند با استفاده از ادغام‌های پشتیبانی‌شده، به محتوای نوشته های این نوع نوشته دسترسی داشته باشند و با آنها تعامل داشته باشند. این ویژگی از API توانایی‌های وردپرس استفاده می‌کند.

en: AI Actions Executed
fa: اقدامات هوش مصنوعی اجرا شده

en: AI Execution Errors
fa: خطاهای اجرای هوش مصنوعی

en: Schema Support
fa: پشتیبانی از طرحواره

en: AI-Ready Objects
fa: اشیاء آماده برای هوش مصنوعی

en: AI Support
fa: پشتیبانی هوش مصنوعی

en: Abilities API
fa: API توانایی‌ها

en: All Types
fa: همه انواع

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Allow AI Access
fa: اجازه دسترسی به هوش مصنوعی

en: AI Description
fa: توضیحات هوش مصنوعی

en: AI Context Description
fa: شرح زمینه هوش مصنوعی

en: Schema.org Property
fa: ویژگی Schema.org

en: Schema.org Type
fa: نوع Schema.org

en: Common Types
fa: انواع رایج

en: ACF AI
fa: هوش مصنوعی ACF

note: translators: %d: Number of ACF custom taxonomies
en: Found %d ACF custom taxonomy | Found %d ACF custom taxonomies
fa[0]: %d طبقه‌بندی سفارشی ACF یافت شد

note: translators: %s - number of successful tasks performed
en: %s (Successful task performed) | %s (Successful tasks performed)
fa[0]: %s (وظایف با موفقیت انجام شد)

note: translators: %s The singular label for the custom taxonomy.
en: Create a new "%s" term.
fa: ایجاد یک اصطلاح جدید «%s».

note: translators: %s The singular label for the custom taxonomy.
en: Get a %s term by its ID.
fa: دریافت یک اصطلاح %s با استفاده از شناسه آن.

note: translators: %s The singular label for the custom taxonomy.
en: Delete a %s term by its ID.
fa: حذف یک اصطلاح %s با استفاده از شناسه آن.

note: translators: %s The singular label for the custom taxonomy.
en: Delete a %s Term
fa: حذف اصطلاح %s

note: translators: %s The singular label for the custom taxonomy.
en: Update a %s term by its ID.
fa: به‌روزرسانی یک اصطلاح %s با استفاده از شناسه آن.

note: translators: %s The singular label for the custom taxonomy.
en: Update a %s Term
fa: به‌روزرسانی اصطلاح %s

note: translators: %s The singular label for the custom taxonomy.
en: View a %s Term
fa: مشاهده اصطلاح %s

note: translators: %s The singular label for the custom taxonomy.
en: Create %s Term
fa: ایجاد اصطلاح %s

note: translators: 1: field group count, 2: post type count, 3: taxonomy count
en: %1$d Field Groups, %2$d Custom Post Types, %3$d Taxonomies
fa: %1$d گروه فیلد، %2$d نوع نوشته سفارشی، %3$d طبقه‌بندی

note: translators: 1: number of post types, 2: number of blocks using ACF schema
en: %1$d Post Types, %2$d Blocks
fa: %1$d نوع نوشته، %2$d بلوک

en: Abilities for managing Advanced Custom Fields field groups and field data.
fa: توانایی‌های مدیریت گروه‌های فیلدهای سفارشی پیشرفته و داده‌های فیلد.

en: WordPress Content Discovery
fa: کشف محتوای وردپرس

en: Experimental
fa: آزمایشی

en: Notes
fa: یادداشت ها

en: Abilities for discovering WordPress content types, taxonomies, and structure.
fa: توانایی کشف انواع محتوا، طبقه‌بندی‌ها و ساختار وردپرس.

en: Get all ACF field groups that allow AI access.
fa: تمام گروه‌های فیلد ACF که اجازه دسترسی به هوش مصنوعی را می‌دهند، دریافت کنید.

en: Get all ACF registered custom taxonomies
fa: دریافت تمام طبقه‌بندی‌های سفارشی ثبت‌شده در ACF

note: translators: %s: Field group title
en: Field group "%s" created successfully.
fa: گروه فیلد "%s" با موفقیت ایجاد شد.

en: ACF Custom Post Types
fa: انواع نوشته سفارشی ACF

en: ACF custom post type created successfully
fa: نوع نوشته سفارشی ACF با موفقیت ایجاد شد

en: Register a new ACF field group schema with field definitions. This creates the field structure that will appear on content, not the field values themselves. Field values are set when creating or updating posts, terms, or other content.
fa: یک طرحواره جدید برای گروه فیلد ACF به همراه تعاریف فیلد ثبت کنید. این کار ساختار فیلدی را ایجاد می‌کند که در محتوا نمایش داده می‌شود، نه خود مقادیر فیلد. مقادیر فیلد هنگام ایجاد یا به‌روزرسانی نوشته ها، اصطلاحات یا سایر محتوا تنظیم می‌شوند.

en: Get all ACF registered custom post types
fa: دریافت تمام انواع نوشته های سفارشی ثبت‌شده در ACF

en: Register a new post type definition in WordPress (e.g., "Book", "Event"). This creates the post type schema itself, not individual posts. Use the create post abilities to add posts to an existing post type.
fa: یک تعریف نوع نوشته جدید در وردپرس ثبت کنید (مثلاً "کتاب"، "رویداد"). این کار خود طرحواره نوع نوشته را ایجاد می‌کند، نه نوشته های جداگانه. از قابلیت‌های ایجاد نوشته برای افزودن نوشته به یک نوع نوشته موجود استفاده کنید.

en: Failed to create the field group
fa: ایجاد گروه فیلد ناموفق بود

en: Register ACF Field Group
fa: ثبت نام گروه فیلد ACF

en: A post type with this key already exists
fa: یک نوع نوشته با این کلید از قبل وجود دارد

en: Failed to create the custom post type
fa: ایجاد نوع نوشته سفارشی ناموفق بود

en: ACF Custom Taxonomies
fa: طبقه‌بندی‌های سفارشی ACF

en: ACF Field Management
fa: مدیریت فیلد ACF

en: List ACF Field Groups
fa: فهرست گروه‌های فیلد ACF

note: translators: %d: Number of ACF custom post types
en: Found %d ACF custom post type | Found %d ACF custom post types
fa[0]: %d نوع نوشته سفارشی ACF پیدا شد

note: translators: %s The plural label for the custom post type.
en: Get a list of %s that match the query parameters.
fa: دریافت فهرستی از %s که با پارامترهای پرس‌وجو مطابقت دارند.

en: Register Custom Post Type
fa: ثبت نوع نوشته سفارشی

en: Register Custom Taxonomy
fa: ثبت طبقه‌بندی سفارشی

note: translators: %s The singular label for the custom post type.
en: Create %s
fa: ایجاد %s

note: translators: %s The singular label for the custom post type.
en: Create a new "%s" post item.
fa: ایجاد یک نوشته جدید با عنوان «%s».

note: translators: %s The singular label for the custom post type.
en: View a %s
fa: مشاهده %s

note: translators: %s The singular label for the custom post type.
en: Get a %s by its ID.
fa: دریافت یک %s با استفاده از شناسه آن.

note: translators: %s The singular label for the custom post type.
en: Update a %s
fa: به‌روزرسانی %s

note: translators: %s The singular label for the custom post type.
en: Update a %s by its ID.
fa: به‌روزرسانی یک %s با استفاده از شناسه آن.

note: translators: %s The singular label for the custom post type.
en: Delete a %s
fa: حذف %s

note: translators: %s The singular label for the custom post type.
en: Delete a %s by its ID.
fa: حذف %s بر اساس شناسه آن.

note: translators: %d: Number of found field groups
en: Found %d ACF field group. | Found %d ACF field groups.
fa[0]: %d گروه فیلد ACF یافت شد.

note: translators: %s The plural label for the custom post type. translators: %s The plural label for the custom taxonomy.
en: Query %s
fa: پرس‌وجوی %s

en: Blocks Using Auto Inline Editing
fa: بلوک‌هایی که از ویرایش درون‌خطی خودکار استفاده می‌کنند

en: Use a custom color palette by entering comma separated hex or rgba values
fa: با وارد کردن مقادیر هگز یا rgba جدا شده با کاما، از یک پالت رنگ سفارشی استفاده کنید

en: Selected file. Press tab to access file options.
fa: فایل انتخاب شده. برای دسترسی به گزینه‌های فایل، کلید Tab را فشار دهید.

en: Edit file
fa: ویرایش فایل

en: Remove file
fa: حذف فایل

en: Selected image. Press tab to access image options.
fa: تصویر انتخاب شده. برای دسترسی به گزینه‌های تصویر، کلید Tab را فشار دهید.

en: Edit image
fa: ویرایش تصویر

en: Remove image
fa: حذف تصویر

en: Display Title
fa: نمایش عنوان

en: Title shown on the edit screen for the field group meta box to use instead of the field group title
fa: عنوانی که در صفحه ویرایش برای متا باکس گروه فیلد نمایش داده می‌شود تا به جای عنوان گروه فیلد استفاده شود.

en: Show Custom Palette
fa: نمایش پالت سفارشی

en: Custom Palette Source
fa: منبع پالت سفارشی

en: Specify custom colors
fa: رنگ‌های سفارشی را مشخص کنید

en: Use colors from theme.json
fa: از رنگ‌های theme.json استفاده کنید

en: Custom Palette
fa: پالت سفارشی

en: Show Color Wheel
fa: نمایش چرخه رنگ

en: Choose an ACF JSON file to import. Use only files from trusted sources, then click Import.
fa: یک فایل ACF JSON برای وارد کردن انتخاب کنید. فقط از فایل‌های منابع معتبر استفاده کنید، سپس روی وارد کردن کلیک کنید.

en: Import JSON containing field groups, post types, or taxonomies (trusted sources only)
fa: وارد کردن JSON حاوی گروه‌های فیلد، انواع پست یا طبقه‌بندی‌ها (فقط منابع معتبر)

en: Select JSON File
fa: انتخاب پرونده JSON

en: Use the current date as the default value for this field.
fa: از تاریخ فعلی به عنوان مقدار پیش‌فرض برای این فیلد استفاده کنید.

en: Default to the current date
fa: پیش‌فرض روی تاریخ فعلی

note: translators: %1$s - Plugin name, %2$s URL to documentation
en: %1$s We have detected that this website is configured to use v3 of the Select2 jQuery library, which has been deprecated in favor of v4 and will be removed in a future version of ACF. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.
fa: %1$s ما تشخیص داده‌ایم که این وب‌سایت برای استفاده از نسخه ۳ کتابخانه Select2 jQuery پیکربندی شده است، که به نفع نسخه ۴ منسوخ شده و در نسخه آینده ACF حذف خواهد شد. <a href="%2$s" target="_blank">بیشتر بدانید</a>.

en: Toggle panel
fa: پنل جدا شونده

en: Save created options back to the "Choices" setting in the field definition.
fa: گزینه‌های ایجاد شده را دوباره در تنظیمات «انتخاب‌ها» در تعریف فیلد ذخیره کنید.

en: Allow content editors to create new options by typing in the Select input. Multiple options can be created from a comma separated string.
fa: به ویرایشگران محتوا اجازه دهید با تایپ کردن در ورودی Select، گزینه‌های جدیدی ایجاد کنند. می‌توان چندین گزینه را از رشته‌ای که با کاما از هم جدا شده‌اند، ایجاد کرد.

en: Get 4 months free on any WP Engine plan
fa: با هر پلن WP Engine، ۴ ماه رایگان دریافت کنید

en: Edit ACF Field Groups
fa: ویرایش گروه‌های فیلد ACF

en: Save Options
fa: ذخیره گزینه‌ها

en: Create Options
fa: ایجاد گزینه‌ها

en: Number of Field Groups with Blocks and Other Locations
fa: تعداد گروه های فیلد با بلوک ها و مکان های دیگر

en: Number of Field Groups with Multiple Block Locations
fa: تعداد گروه‌های فیلد با مکان‌های بلوک متعدد

en: Number of Field Groups with a Single Block Location
fa: تعداد گروه‌های فیلد با موقعیت مکانی تک بلوکی

en: All Location Rules
fa: همه قوانین مکان

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: ACF was unable to perform validation because the provided nonce failed verification.
fa: ACF نتوانست اعتبارسنجی را انجام دهد زیرا تأیید صحت ارائه شده ناموفق بود.

en: ACF was unable to perform validation because no nonce was received by the server.
fa: ACF نتوانست اعتبارسنجی را انجام دهد زیرا هیچ پیامی توسط سرور دریافت نشد.

note: translators: This text is prepended by a link to ACF's website, and appended by a link to WP Engine's website.
en: are developed and maintained by
fa: توسعه یافته توسط

en: Update Source
fa: منبع به روز رسانی

en: By default only admin users can edit this setting.
fa: به‌طور پیش‌فرض، فقط کاربران سرپرست می‌توانند این تنظیم را ویرایش کنند.

en: By default only super admin users can edit this setting.
fa: به‌طور پیش‌فرض، فقط کاربران فوق‌العاده سرپرست می‌توانند این تنظیم را ویرایش کنند.

en: Close and Add Field
fa: فیلد را ببندید و اضافه کنید

en: A PHP function name to be called to handle the content of a meta box on your taxonomy. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
fa: یک نام تابع PHP که برای مدیریت محتوای متا باکس در طبقه بندی شما فراخوانی می شود. برای امنیت، این فراخوانی در یک زمینه خاص بدون دسترسی به هیچ ابرجهانی مانند $_POST یا $_GET اجرا خواهد شد.

en: A PHP function name to be called when setting up the meta boxes for the edit screen. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
fa: یک نام تابع PHP که هنگام تنظیم جعبه های متا برای صفحه ویرایش فراخوانی می شود. برای امنیت، این فراخوانی در یک زمینه خاص بدون دسترسی به هیچ ابرجهانی مانند $_POST یا $_GET اجرا خواهد شد.

en: Learn more.
fa: بیشتر بدانید.

en: Allow Access to Value in Editor UI
fa: دسترسی به مقدار را در رابط کاربری ویرایشگر فعال کنید.

note: translators: %s A "Learn More" link to documentation explaining the setting further.
en: Allow content editors to access and display the field value in the editor UI using Block Bindings or the ACF Shortcode. %s
fa: به ویراستاران محتوا اجازه دهید که با استفاده از Block Bindings یا شورت‌کد ACF، به مقدار فیلد در رابط کاربری ویرایشگر دسترسی پیدا کرده و آن را نمایش دهند. %s

en: The requested ACF field type does not support output in Block Bindings or the ACF shortcode.
fa: نوع فیلد ACF درخواست‌شده از خروجی در Block Bindings یا شورت‌کد ACF پشتیبانی نمی‌کند.

en: The requested ACF field is not allowed to be output in bindings or the ACF Shortcode.
fa: فیلد ACF درخواست‌شده مجاز به خروجی در bindings یا شورت‌کد ACF نیست.

en: The requested ACF field type does not support output in bindings or the ACF Shortcode.
fa: نوع فیلد ACF درخواست‌شده از خروجی در bindings یا شورت‌کد ACF پشتیبانی نمی‌کند.

en: [The ACF shortcode cannot display fields from non-public posts]
fa: [شورت‌کد ACF نمی‌تواند فیلدها را از پست‌های غیرعمومی نمایش دهد.]

en: [The ACF shortcode is disabled on this site]
fa: [شورت‌کد ACF در این سایت غیرفعال است.]

en: Businessman Icon
fa: آیکون تاجر

en: Forums Icon
fa: آیکون انجمن

en: YouTube Icon
fa: آیکون یوتیوب

en: Yes (alt) Icon
fa: بله (alt) آیکون

en: Remove Icon
fa: حذف آیکون

en: WordPress (alt) Icon
fa: آیکون (جایگزین) وردپرس

en: WhatsApp Icon
fa: آیکون واتساپ

en: Write Blog Icon
fa: نوشتن آیکون بلاگ

en: View Site Icon
fa: نمایش آیکون سایت

en: Widgets Menus Icon
fa: آیکون منوهای ابزارک

en: Xing Icon
fa: آیکون زینگ

en: Learn More Icon
fa: آیکون بیشتر بدانید

en: Universal Access (alt) Icon
fa: آیکون دسترسی جهانی (alt)

en: Superhero (alt) Icon
fa: آیکون ابرقهرمان (alt)

en: Table Col After Icon
fa: ستون جدول بعد از آیکون

en: Table Col Before Icon
fa: ستون جدول قبل از آیکون

en: Table Row After Icon
fa: ردیف جدول بعد از آیکون

en: Table Row Before Icon
fa: ردیف جدول قبل از آیکون

en: Add Page Icon
fa: آیکون افزودن برگه

en: Video (alt3) Icon
fa: آیکون ویدئو (جایگزین ۳)

en: Video (alt2) Icon
fa: آیکون ویدئو (جایگزین ۲)

en: Video (alt) Icon
fa: آیکون ویدئو (جایگزین)

en: Update (alt) Icon
fa: آیکون به‌روزرسانی (جایگزین)

en: Twitter (alt) Icon
fa: آیکون توییتر (جایگزین)

en: Twitch Icon
fa: آیکون توییچ

en: Tide Icon
fa: آیکون Tide

en: Tickets (alt) Icon
fa: آیکون بلیت‌ها (جایگزین)

en: Text Page Icon
fa: آیکون برگه متنی

en: Table Row Delete Icon
fa: آیکون حذف ردیف جدول

en: Table Col Delete Icon
fa: آیکون حذف ستون جدول

en: Superhero Icon
fa: آیکون ابرقهرمان

en: Spotify Icon
fa: آیکون اسپاتیفای

en: Shortcode Icon
fa: آیکون کدکوتاه

en: Shield (alt) Icon
fa: آیکون سپر (جایگزین)

en: Share (alt2) Icon
fa: آیکون اشتراک‌گذاری (جایگزین ۲)

en: Share (alt) Icon
fa: آیکون اشتراک‌گذاری (جایگزین)

en: Saved Icon
fa: آیکون ذخیره‌شده

en: RSS Icon
fa: آیکون RSS

en: REST API Icon
fa: آیکون REST API

en: Reddit Icon
fa: آیکون ردیت

en: Privacy Icon
fa: آیکون حریم خصوصی

en: Printer Icon
fa: آیکون چاپگر

en: Podio Icon
fa: آیکون Podio

en: Plus (alt2) Icon
fa: آیکون پلاس (جایگزین ۲)

en: Plus (alt) Icon
fa: آیکون پلاس (جایگزین)

en: Plugins Checked Icon
fa: آیکون افزونه‌های بررسی‌شده

en: Pinterest Icon
fa: آیکون پینترست

en: Pets Icon
fa: آیکون حیوانات خانگی

en: Embed Post Icon
fa: قرار دادن آیکون نوشته

en: LTR Icon
fa: آیکون چپ به راست

en: Ordered List Icon
fa: آیکون لیست مرتب

en: Ordered List RTL Icon
fa: آیکون RTL لیست مرتب

en: RTL Icon
fa: آیکون راست به چپ

en: Unordered List Icon
fa: آیکون لیست نامرتب

en: PDF Icon
fa: آیکون PDF

en: Palm Tree Icon
fa: آیکون درخت نخل

en: Open Folder Icon
fa: آیکون پوشه باز

en: No (alt) Icon
fa: آیکون خیر (جایگزین)

en: Money (alt) Icon
fa: آیکون پول (جایگزین)

en: Menu (alt3) Icon
fa: آیکون فهرست (جایگزین ۳)

en: Menu (alt2) Icon
fa: آیکون فهرست (جایگزین ۲)

en: Menu (alt) Icon
fa: آیکون فهرست (جایگزین)

en: Spreadsheet Icon
fa: آیکون صفحه گسترده

en: Interactive Icon
fa: آیکون تعاملی

en: Document Icon
fa: آیکون سند

en: Default Icon
fa: آیکون پیش‌فرض

en: Location (alt) Icon
fa: آیکون مکان (جایگزین)

en: LinkedIn Icon
fa: آیکون لینکدین

en: Instagram Icon
fa: آیکون اینستاگرام

en: Insert Before Icon
fa: آیکون درج پیش از

en: Insert After Icon
fa: آیکون درج پس از

en: Insert Icon
fa: آیکون درج

en: Info Outline Icon
fa: آیکون اطلاعات (توخالی)

en: Images (alt2) Icon
fa: آیکون تصاویر (جایگزین ۲)

en: Images (alt) Icon
fa: آیکون تصاویر (جایگزین)

en: Rotate Right Icon
fa: آیکون چرخش به راست

en: Rotate Left Icon
fa: آیکون چرخش به چپ

en: Rotate Icon
fa: آیکون چرخش

en: Flip Vertical Icon
fa: آیکون قرینه عمودی

en: Flip Horizontal Icon
fa: آیکون قرینه افقی

en: Crop Icon
fa: آیکون برش

en: ID (alt) Icon
fa: آیکون شناسه (جایگزین)

en: HTML Icon
fa: آیکون html

en: Hourglass Icon
fa: آیکون ساعت شنی

en: Heading Icon
fa: آیکون تیتر

en: Google Icon
fa: آیکون گوگل

en: Games Icon
fa: آیکون بازی‌ها

en: Fullscreen Exit (alt) Icon
fa: آیکون خروج از تمام‌صفحه (جایگزین)

en: Fullscreen (alt) Icon
fa: آیکون تمام‌صفحه (جایگزین)

en: Status Icon
fa: آیکون وضعیت

en: Image Icon
fa: آیکون تصویر

en: Gallery Icon
fa: آیکون گالری

en: Chat Icon
fa: آیکون چت

en: Audio Icon
fa: آیکون صدا

en: Aside Icon
fa: آیکون کنار

en: Food Icon
fa: آیکون غذا

en: Exit Icon
fa: آیکون خروج

en: Excerpt View Icon
fa: آیکون نمایش چکیده

en: Embed Video Icon
fa: آیکون جاسازی ویدئو

en: Embed Photo Icon
fa: آیکون جاسازی عکس

en: Embed Generic Icon
fa: آیکون جاسازی عمومی

en: Embed Audio Icon
fa: آیکون جاسازی صدا

en: Email (alt2) Icon
fa: آیکون ایمیل (جایگزین ۲)

en: Ellipsis Icon
fa: آیکون سه‌نقطه

en: Custom Character Icon
fa: آیکون شخصیت سفارشی

en: Edit Page Icon
fa: آیکون ویرایش برگه

en: Edit Large Icon
fa: آیکون ویرایش بزرگ

en: Drumstick Icon
fa: آیکون ران مرغ

en: Database View Icon
fa: آیکون مشاهده پایگاه‌داده

en: Database Remove Icon
fa: آیکون حذف پایگاه‌داده

en: Database Import Icon
fa: آیکون درون‌ریزی پایگاه‌داده

en: Database Export Icon
fa: آیکون برون‌بری پایگاه‌داده

en: Database Add Icon
fa: آیکون افزودن پایگاه‌داده

en: Database Icon
fa: آیکون پایگاه‌داده

en: Cover Image Icon
fa: آیکون تصویر کاور

en: Volume On Icon
fa: آیکون باصدا

en: Volume Off Icon
fa: آیکون بی‌صدا

en: Skip Forward Icon
fa: آیکون پرش به جلو

en: Skip Back Icon
fa: آیکون پرش به عقب

en: Repeat Icon
fa: آیکون تکرار

en: Play Icon
fa: آیکون پخش

en: Pause Icon
fa: آیکون توقف موقت

en: Forward Icon
fa: آیکون جلو

en: Back Icon
fa: آیکون بازگشت

en: Columns Icon
fa: آیکون ستون‌ها

en: Color Picker Icon
fa: آیکون انتخاب‌گر رنگ

en: Coffee Icon
fa: آیکون قهوه

en: Code Standards Icon
fa: آیکون استانداردهای کد

en: Cloud Upload Icon
fa: آیکون ارسال به ابر

en: Cloud Saved Icon
fa: آیکون ذخیره‌شده در ابر

en: Car Icon
fa: آیکون ماشین

en: Camera (alt) Icon
fa: آیکون دوربین (جایگزین)

en: Calculator Icon
fa: آیکون ماشین‌حساب

en: Button Icon
fa: آیکون دکمه

en: Businessperson Icon
fa: آیکون شخص تجاری

en: Tracking Icon
fa: آیکون پیگیری

en: Topics Icon
fa: آیکون سرفصل‌ها

en: Replies Icon
fa: آیکون پاسخ‌ها

en: PM Icon
fa: آیکون پیام‌خصوصی

en: Friends Icon
fa: آیکون دوستان

en: Community Icon
fa: آیکون انجمن

en: BuddyPress Icon
fa: آیکون بادی‌پرس

en: bbPress Icon
fa: آیکون بی‌بی‌پرس

en: Activity Icon
fa: آیکون فعالیت

en: Book (alt) Icon
fa: آیکون کتاب (جایگزین)

en: Block Default Icon
fa: آیکون پیش‌فرض بلوک

en: Bell Icon
fa: آیکون زنگوله

en: Beer Icon
fa: آیکون آبجو

en: Bank Icon
fa: آیکون بانک

en: Arrow Up (alt2) Icon
fa: آیکون فلش بالا (جایگزین ۲)

en: Arrow Up (alt) Icon
fa: آیکون فلش بالا (جایگزین)

en: Arrow Right (alt2) Icon
fa: آیکون فلش راست (جایگزین ۲)

en: Arrow Right (alt) Icon
fa: آیکون فلش راست (جایگزین)

en: Arrow Left (alt2) Icon
fa: آیکون فلش چپ (جایگزین ۲)

en: Arrow Left (alt) Icon
fa: آیکون فلش چپ (جایگزین)

en: Arrow Down (alt2) Icon
fa: آیکون فلش پایین (جایگزین ۲)

en: Arrow Down (alt) Icon
fa: آیکون فلش پایین (جایگزین)

en: Amazon Icon
fa: آیکون آمازون

en: Align Wide Icon
fa: آیکون چینش عریض

en: Align Pull Right Icon
fa: آیکون چینش متمایل به راست

en: Align Pull Left Icon
fa: آیکون چینش متمایل به چپ

en: Align Full Width Icon
fa: آیکون چینش تمام‌عرض

en: Airplane Icon
fa: آیکون هواپیما

en: Upgrade to ACF PRO to create options pages in just a few clicks
fa: به ACF PRO ارتقا دهید تا صفحات گزینه را تنها با چند کلیک ایجاد کنید

en: Site (alt3) Icon
fa: آیکون سایت (جایگزین ۳)

en: Site (alt2) Icon
fa: آیکون سایت (جایگزین ۲)

en: Site (alt) Icon
fa: آیکون سایت (جایگزین)

en: Sorry, you do not have permission to do that.
fa: متاسفم، شما اجازه انجام این کار را ندارید.

en: Invalid request args.
fa: آرگومان‌های درخواست نامعتبر است.

en: Blocks Using Post Meta
fa: بلوک‌ها با استفاده از پست متا

en: ACF PRO logo
fa: آرم ACF PRO

en: ACF PRO Logo
fa: آرم ACF PRO

en: No results found for that search term
fa: برای آن عبارت جستجو نتیجه‌ای یافت نشد

en: Array
fa: آرایه

en: String
fa: رشته متن

en: Browse Media Library
fa: مرور کتابخانه‌ی رسانه

en: The currently selected image preview
fa: پیش‌نمایش تصویری که در حال حاضر انتخاب شده است

en: Click to change the icon in the Media Library
fa: برای تغییر آیکون در کتابخانه‌ی رسانه کلیک کنید

en: Search icons...
fa: جستجوی آیکون‌ها...

en: Media Library
fa: کتابخانه پرونده‌های چندرسانه‌ای

en: Dashicons
fa: دش آیکون

en: Icon Picker
fa: انتخابگر آیکون

en: Active Plugins
fa: افزونه‌های فعال

en: Plugin Version
fa: نگارش افزونه

en: Parent Theme
fa: پوسته‌ی مادر

en: Active Theme
fa: پوسته‌ی فعال

en: Archive Icon
fa: آیکون بایگانی

note: translators: %s - field/param name
en: %s requires a valid attachment ID when type is set to media_library.
fa: %s وقتی نوع روی media_library تنظیم شده باشد، به یک شناسه پیوست معتبر نیاز دارد.

note: translators: %s - field name
en: %s is a required property of acf.
fa: %s یک ویژگی الزامی acf است.

en: The value of icon to save.
fa: مقدار آیکونی که قرار است ذخیره شود.

en: The type of icon to save.
fa: نوع آیکونی که قرار است ذخیره شود.

en: Post Status Icon
fa: آیکون وضعیت نوشته

en: Post Icon
fa: آیکون نوشته

en: Registered Post Types (JSON)
fa: انواع پست‌های ثبت‌شده (JSON)

en: Registered Post Types (UI)
fa: انواع پست‌های ثبت‌شده (UI)

en: Post Types and Taxonomies Enabled
fa: انواع پست‌ها و طبقه‌بندی‌ها فعال شده‌اند

en: Has no post selected
fa: هیچ نوشته ای انتخاب نشده است

en: Has any post selected
fa: آیا نوشته ای انتخاب شده است؟

en: Post is not equal to
fa: نوشته مساوی نیست

en: Post is equal to
fa: نوشته برابر است با

en: Screen Options Icon
fa: آیکون گزینه‌های صفحه

en: Search Icon
fa: آیکون جستجو

en: Remove Formatting Icon
fa: حذف آیکون قالب‌بندی

en: An interactive UI for selecting an icon. Select from Dashicons, the media library, or a standalone URL input.
fa: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب یک آیکون. از Dashicons، کتابخانه رسانه یا یک ورودی پیوند مستقل انتخاب کنید.

en: The URL to the icon you'd like to use, or svg as Data URI
fa: پیوند آیکونی که می‌خواهید استفاده کنید، یا svg به عنوان Data پیوند

en: Select where content editors can choose the icon from.
fa: انتخاب کنید که ویرایشگران محتوا از کجا می‌توانند نماد را انتخاب کنند.

note: translators: %s - link to documentation
en: Specify the return format for the icon. %s
fa: قالب بازگشتی برای آیکون را مشخص کنید. %s

en: The available icons matching your search query have been updated in the icon picker below.
fa: آیکون‌های موجود مطابق با عبارت جستجوی شما در انتخابگر آیکون زیر به‌روزرسانی شده‌اند.

en: Icon picker requires an icon type.
fa: انتخابگر آیکون به یک نوع آیکون نیاز دارد.

en: Icon picker requires a value.
fa: انتخابگر آیکون به یک مقدار نیاز دارد.

en: Number of Fields by Field Type
fa: تعداد فیلدها بر اساس نوع فیلد

en: Number of Third Party Fields by Field Type
fa: تعداد فیلدهای شخص ثالث بر اساس نوع فیلد

en: Registered Taxonomies (UI)
fa: طبقه‌بندی‌های ثبت‌شده (UI)

en: Registered Taxonomies (JSON)
fa: طبقه‌بندی‌های ثبت‌شده (JSON)

en: Options Pages UI Enabled
fa: رابط کاربری صفحات گزینه‌ها فعال است

en: Registered Options Pages (UI)
fa: صفحات گزینه‌های ثبت‌شده (رابط کاربری)

en: Registered Options Pages (JSON)
fa: صفحات گزینه‌های ثبت‌شده (JSON)

en: Registered Options Pages (PHP)
fa: صفحات گزینه‌های ثبت‌شده (PHP)

en: Blocks Per ACF Block Version
fa: بلوک‌ها در هر نسخه بلوک ACF

en: Block Preloading Enabled
fa: پیش بارگذاری بلوک فعال شد

en: Admin UI Enabled
fa: رابط کاربری مدیریت فعال شد

en: Field Type Modal Enabled
fa: نوع فیلد مودال فعال شده

en: Field Settings Tabs Enabled
fa: زبانه‌های تنظیمات فیلد فعال شدند

en: Blocks Per API Version
fa: بلوک‌ها بر اساس نسخه API

en: Registered ACF Blocks
fa: بلوک‌های ACF ثبت‌شده

en: Instructions for content editors. Shown when submitting data.
fa: دستورالعمل‌هایی برای ویراستاران محتوا. هنگام ارسال داده‌ها نمایش داده می‌شود.

en: Dismiss permanently
fa: رد کردن دائمی

note: translators: %s - The clear log button opening HTML tag. %s - The closing HTML tag.
en: This data is logged as we detect values that have been changed during output. %1$sClear log and dismiss%2$s after escaping the values in your code. The notice will reappear if we detect changed values again.
fa: این داده‌ها همزمان با تشخیص مقادیری که در طول خروجی تغییر کرده‌اند، ثبت می‌شوند. %1$s گزارش را پاک کرده و %2$s را پس از escape کردن مقادیر در کد خود، رد کنید. اگر دوباره مقادیر تغییر یافته را تشخیص دهیم، اعلان دوباره ظاهر می‌شود.

en: An ACF Block on this page requires attention before you can save.
fa: یک بلوک ACF در این صفحه قبل از اینکه بتوانید ذخیره کنید، نیاز به توجه دارد.

en: This section contains debug information about your ACF configuration which can be useful to provide to support.
fa: این بخش شامل اطلاعات اشکال‌زدایی در مورد پیکربندی ACF شماست که ارائه آن به پشتیبانی می‌تواند مفید باشد.

en: Subscription Expiry Date
fa: تاریخ انقضای اشتراک

en: Registered Field Groups (UI)
fa: گروه‌های فیلد ثبت‌شده (UI)

en: Registered Field Groups (PHP)
fa: گروه‌های فیلد ثبت‌شده (PHP)

en: Registered Field Groups (JSON)
fa: گروه‌های فیلد ثبت‌شده (JSON)

en: Field Groups Enabled for REST API
fa: گروه‌های فیلد برای REST API فعال شده‌اند

en: Field Groups Enabled for GraphQL
fa: گروه‌های فیلد فعال‌شده برای GraphQL

en: Registered ACF Forms
fa: فرم‌های ثبت‌شده ACF

en: JSON Save Paths
fa: مسیرهای ذخیره JSON

en: WordPress Version
fa: نسخه وردپرس

en: Free
fa: رایگان

en: Has no relationship selected
fa: هیچ رابطه‌ای انتخاب نشده است

en: Has any relationship selected
fa: آیا رابطه‌ای انتخاب شده است

en: Page is not equal to
fa: صفحه برابر نیست با

en: Page is equal to
fa: صفحه برابر است با

en: Has any page selected
fa: آیا صفحه‌ای انتخاب شده است؟

en: Has no page selected
fa: صفحه‌ای انتخاب نشده است

en: User is equal to
fa: کاربر برابر است با

en: Pages do not contain
fa: صفحات حاوی نیستند

en: Terms do not contain
fa: شرایط شامل نمی‌شود

en: Has any term selected
fa: آیا شرایطی انتخاب شده است

en: Has no term selected
fa: شرایطی انتخاب نشده است

en: Has no user selected
fa: هیچ کاربری انتخاب نشده است

en: Has any user selected
fa: آیا کاربری انتخاب کرده است

en: Users do not contain
fa: کاربران شامل نمی‌شوند

en: User is not equal to
fa: کاربر برابر نیست با

en: Relationship is equal to
fa: رابطه برابر است با

en: Relationship is not equal to
fa: رابطه مساوی نیست

en: Relationships do not contain
fa: روابط شامل نمی‌شوند

en: Yes Icon
fa: آیکون بله

en: WordPress Icon
fa: آیکون وردپرس

en: Warning Icon
fa: آیکون هشدار

en: Visibility Icon
fa: آیکون قابلیت مشاهده

en: Vault Icon
fa: آیکون ذخیره امن (Vault)

en: Upload Icon
fa: آیکون ارسال

en: Update Icon
fa: آیکون به‌روزرسانی

en: Unlock Icon
fa: آیکون بازگشایی

en: Universal Access Icon
fa: آیکون دسترسی سراسری

en: Undo Icon
fa: آیکون بازگردانی

en: Twitter Icon
fa: آیکون توییتر

en: Trash Icon
fa: آیکون زباله‌دان

en: Translation Icon
fa: آیکون ترجمه

en: Tickets Icon
fa: آیکون بلیت‌ها

en: Thumbs Up Icon
fa: آیکون موافق

en: Thumbs Down Icon
fa: آیکون مخالف

en: Text Icon
fa: آیکون متن

en: Testimonial Icon
fa: آیکون توصیه‌نامه

en: Tagcloud Icon
fa: آیکون ابربرچسب

en: Tag Icon
fa: آیکون برچسب

en: Tablet Icon
fa: آیکون تبلت

en: Store Icon
fa: آیکون فروشگاه

en: Sticky Icon
fa: آیکون چسبیده

en: Star Half Icon
fa: آیکون ستاره نیمه

en: Star Filled Icon
fa: آیکون ستاره توپر

en: Star Empty Icon
fa: آیکون ستاره توخالی

en: Sos Icon
fa: آیکون Sos

en: Sort Icon
fa: آیکون مرتب‌سازی

en: Smiley Icon
fa: آیکون شکلک

en: Smartphone Icon
fa: آیکون تلفن هوشمند

en: Slides Icon
fa: آیکون اسلایدها

en: Shield Icon
fa: آیکون سپر

en: Share Icon
fa: آیکون اشتراک‌گذاری

en: Schedule Icon
fa: آیکون زمان‌بندی

en: Redo Icon
fa: آیکون انجام دوباره

en: Randomize Icon
fa: آیکون به‌طور تصادفی

en: Products Icon
fa: آیکون محصولات

en: Pressthis Icon
fa: آیکون Press This

en: Portfolio Icon
fa: آیکون نمونه‌کار

en: Plus Icon
fa: آیکون پلاس

en: Playlist Video Icon
fa: آیکون فهرست پخش ویدیویی

en: Playlist Audio Icon
fa: آیکون لیست پخش صوتی

en: Phone Icon
fa: آیکون تلفن

en: Performance Icon
fa: آیکون عملکرد

en: Paperclip Icon
fa: آیکون گیره‌کاغذ

en: No Icon
fa: آیکون خیر

en: Networking Icon
fa: آیکون شبکه‌سازی

en: Nametag Icon
fa: آیکون برچسب‌نام

en: Move Icon
fa: آیکون انتقال

en: Money Icon
fa: آیکون پول

en: Minus Icon
fa: آیکون تفریق

en: Migrate Icon
fa: آیکون مهاجرت

en: Microphone Icon
fa: آیکون میکروفون

en: Megaphone Icon
fa: آیکون بلندگو

en: Marker Icon
fa: آیکون نشانگر

en: Lock Icon
fa: آیکون قفل

en: Location Icon
fa: آیکون مکان

en: List View Icon
fa: آیکون نمایش فهرستی

en: Lightbulb Icon
fa: آیکون لامپ

en: Left Right Icon
fa: آیکون چپ راست

en: Layout Icon
fa: آیکون چیدمان

en: Laptop Icon
fa: آیکون لپ‌تاپ

en: Info Icon
fa: آیکون اطلاعات

en: Index Card Icon
fa: آیکون کارت‌ایندکس

en: ID Icon
fa: آیکون شناسه

en: Hidden Icon
fa: آیکون مخفی

en: Heart Icon
fa: آیکون قلب

en: Hammer Icon
fa: آیکون چکش

en: Groups Icon
fa: آیکون گروه‌ها

en: Grid View Icon
fa: آیکون نمایش شبکه‌ای

en: Forms Icon
fa: آیکون فرم‌ها

en: Flag Icon
fa: آیکون پرچم

en: Filter Icon
fa: آیکون صافی

en: Feedback Icon
fa: آیکون بازخورد

en: Facebook (alt) Icon
fa: آیکون فیسبوک (جایگزین)

en: Facebook Icon
fa: آیکون فیسبوک

en: External Icon
fa: آیکون خارجی

en: Email (alt) Icon
fa: آیکون ایمیل (جایگزین)

en: Email Icon
fa: آیکون ایمیل

en: Video Icon
fa: آیکون ویدئو

en: Unlink Icon
fa: آیکون لغو پیوند

en: Underline Icon
fa: آیکون زیرخط

en: Text Color Icon
fa: آیکون رنگ متن

en: Table Icon
fa: آیکون جدول

en: Strikethrough Icon
fa: آیکون خط‌خورده

en: Spellcheck Icon
fa: آیکون بررسی‌املا

en: Quote Icon
fa: آیکون نقل‌قول

en: Paste Word Icon
fa: آیکون چسباندن از Word

en: Paste Text Icon
fa: آیکون چسباندن متن

en: Paragraph Icon
fa: آیکون پاراگراف

en: Outdent Icon
fa: آیکون کاهش تورفتگی

en: Kitchen Sink Icon
fa: آیکون نوار ابزار

en: Justify Icon
fa: آیکون تراز از دوطرف

en: Italic Icon
fa: آیکون کج

en: Insert More Icon
fa: آیکون درج بیشتر

en: Indent Icon
fa: آیکون تورفتگی

en: Help Icon
fa: آیکون راهنما

en: Expand Icon
fa: آیکون توسعه‌دادن

en: Contract Icon
fa: آیکون جمع‌کردن

en: Code Icon
fa: آیکون کد

en: Break Icon
fa: آیکون جداکننده

en: Bold Icon
fa: آیکون برجسته

en: Edit Icon
fa: آیکون ویرایش

en: Download Icon
fa: آیکون دریافت

en: Dismiss Icon
fa: آیکون ردکردن

en: Desktop Icon
fa: آیکون دسکتاپ

en: Dashboard Icon
fa: آیکون پیشخوان

en: Cloud Icon
fa: آیکون ابر

en: Clock Icon
fa: آیکون ساعت

en: Clipboard Icon
fa: آیکون کلیپ‌بورد

en: Chart Pie Icon
fa: آیکون نمودار کلوچه‌ای

en: Chart Line Icon
fa: آیکون نمودار خطی

en: Chart Bar Icon
fa: آیکون نمودار میله‌ای

en: Chart Area Icon
fa: آیکون نمودار ناحیه‌ای

en: Category Icon
fa: آیکون دسته

en: Cart Icon
fa: آیکون سبدخرید

en: Carrot Icon
fa: آیکون هویج

en: Camera Icon
fa: آیکون دوربین

en: Calendar (alt) Icon
fa: آیکون تقویم (جایگزین)

en: Calendar Icon
fa: آیکون تقویم

en: Businesswoman Icon
fa: آیکون زن‌تجاری

en: Building Icon
fa: آیکون ساختمان

en: Book Icon
fa: آیکون کتاب

en: Backup Icon
fa: آیکون نسخه پشتیبان

en: Awards Icon
fa: آیکون جوایز

en: Art Icon
fa: آیکون هنر

en: Arrow Up Icon
fa: آیکون فلش بالا

en: Arrow Right Icon
fa: آیکون فلش راست

en: Arrow Left Icon
fa: آیکون فلش چپ

en: Arrow Down Icon
fa: آیکون فلش پایین

en: Analytics Icon
fa: آیکون آمار

en: Align Right Icon
fa: آیکون چینش راست

en: Align None Icon
fa: آیکون بدون چینش

en: Align Left Icon
fa: آیکون چینش چپ

en: Align Center Icon
fa: آیکون چینش وسط

en: Album Icon
fa: آیکون آلبوم

en: Users Icon
fa: آیکون کاربران

en: Tools Icon
fa: آیکون ابزارها

en: Site Icon
fa: آیکون سایت

en: Settings Icon
fa: آیکون تنظیمات

en: Plugins Icon
fa: آیکون افزونه‌ها

en: Page Icon
fa: آیکون برگه

en: Network Icon
fa: آیکون شبکه

en: Multisite Icon
fa: آیکون چندسایته

en: Media Icon
fa: آیکون رسانه

en: Links Icon
fa: آیکون پیوندها

en: Home Icon
fa: آیکون خانه

en: Customizer Icon
fa: آیکون سفارشی‌ساز

en: Comments Icon
fa: آیکون دیدگاه‌ها

en: Collapse Icon
fa: آیکون جمع‌کردن

en: Appearance Icon
fa: آیکون ظاهر

en: Generic Icon
fa: آیکون عمومی

en: JSON Load Paths
fa: مسیرهای بارگذاری JSON

en: Shortcode Enabled
fa: کدکوتاه فعال شد

en: Light
fa: سبک

en: Standard
fa: استاندارد

en: REST API Format
fa: ساختار REST API

en: Is Multisite
fa: آیا چندسایته است

en: MySQL Version
fa: نگارش MySQL

en: License Status
fa: وضعیت مجوز

en: License Type
fa: نوع مجوز

en: Licensed URL
fa: نشانی اینترنتی مجوزدار

en: License Activated
fa: مجوز فعال شد

en: Plugin Type
fa: نوع افزونه

en: Terms contain
fa: موارد شامل

en: Term is not equal to
fa: مورد مساوی نیست با

en: Term is equal to
fa: مورد مساوی است با

en: Users contain
fa: کاربران شامل

en: Pages contain
fa: برگه‌ها شامل

en: Posts do not contain
fa: نوشته‌ها شامل نمی‌شوند

en: Posts contain
fa: نوشته‌ها شامل

en: Relationships contain
fa: ارتباط‌ها شامل

en: ACF PRO Feature
fa: ویژگی ACF حرفه‌ای

en: Renew PRO License
fa: تمدید لایسنس حرفه‌ای

en: Renew PRO to Unlock
fa: نسخه‌ی حرفه‌ای را تمدید کنید تا باز شود

en: PRO fields cannot be edited without an active license.
fa: فیلدهای حرفه‌ای نمی‌توانند بدون یک لایسنس فعال ویرایش شوند.

en: Please activate your ACF PRO license to edit this options page.
fa: لطفا مجوز ACF حرفه‌ای خود را برای ویرایش این صفحه گزینه‌ها فعال کنید.

en: Please activate your ACF PRO license to edit field groups assigned to an ACF Block.
fa: لطفاً مجوز ACF حرفه‌ای خود را برای ویرایش گروه‌های فیلد اختصاص داده شده به یک بلوک ACF فعال کنید.

[ctx: The core ACF block binding source name for fields on the current page]
en: Custom Fields
fa: زمینه‌های سفارشی

en: Learn&nbsp;more
fa: بیشتر یاد بگیرید

en: Hide&nbsp;details
fa: مخفی کردن جزئیات

en: Show&nbsp;details
fa: نمایش جزئیات

en: Please contact your site administrator or developer for more details.
fa: برای اطلاعات بیشتر لطفا با مدیر سایت یا توسعه‌دهنده خود تماس بگیرید.

note: translators: %1$s - name of the ACF plugin. %2$s - Link to documentation.
en: %1$s ACF now automatically escapes unsafe HTML when rendered by <code>the_field</code> or the ACF shortcode. We've detected the output of some of your fields has been modified by this change, but this may not be a breaking change. %2$s.
fa: %1$s ACF اکنون به طور خودکار از HTML ناامن هنگام رندر شدن توسط <code>the_field</code> یا کد کوتاه ACF جلوگیری می‌کند. ما متوجه شده‌ایم که خروجی برخی از فیلدهای شما با این تغییر تغییر کرده است، اما این ممکن است یک تغییر اساسی نباشد. %2$s.

en: Returning an escaped HTML value is only possible when format_value is also true. The field value has not been returned for security.
fa: برگرداندن یک مقدار HTML از نوع escape شده فقط زمانی امکان‌پذیر است که format_value نیز true باشد. مقدار فیلد به دلایل امنیتی برگردانده نشده است.

en: Returning escaped HTML values is only possible when format_value is also true. The field values have not been returned for security.
fa: برگرداندن مقادیر HTML فرار شده فقط زمانی امکان‌پذیر است که format_value نیز درست باشد. مقادیر فیلدها به دلایل امنیتی برگردانده نشده‌اند.

note: translators: %1$s - The selector used  %2$s The field name  3%$s The parent function name
en: %1$s (%2$s) - rendered via %3$s
fa: %1$s (%2$s) - از طریق %3$s رندر شد

en: 'High' position not supported in the Block Editor
fa: موقعیت «بالا» در ویرایشگر بلوکی پشتیبانی نمی‌شود

en: Renew ACF PRO License
fa: تمدید لایسنس ACF حرفه‌ای

en: Renew License
fa: تمدید لایسنس

en: Manage License
fa: مدیریت لایسنس

en: Upgrade to ACF PRO
fa: ‫ارتقا به ACF حرفه‌ای

en: Add Options Page
fa: افزودن برگه‌ی گزینه‌ها

note: translators: %s URL to ACF options pages documentation
en: ACF <a href="%s" target="_blank">options pages</a> are custom admin pages for managing global settings via fields. You can create multiple pages and sub-pages.
fa: ACF <a href="%s" target="_blank">صفحات گزینه‌ها</a> صفحات مدیریت سفارشی برای مدیریت تنظیمات جهانی از طریق فیلدها هستند. می توانید چندین صفحه و صفحات فرعی ایجاد کنید.

en: Title Placeholder
fa: نگهدارنده متن عنوان

en: In the editor used as the placeholder of the title.
fa: در ویرایشگر به عنوان مکان نگهدار عنوان استفاده می شود.

en: 4 Months Free
fa: ۴ ماه رایگان

en: Duplicate taxonomy
fa: تکثیر طبقه‌بندی

en: Create taxonomy
fa: ایجاد طبقه‌بندی

en: Duplicate post type
fa: تکثیر نوع نوشته

note: translators: %s A field type name, such as "Relationship"
en: %s Field
fa: فیلد %s

en: Add fields
fa: افزودن فیلدها

en: Feedback
fa: بازخورد

en: Support
fa: پشتیبانی

en: This Field
fa: این فیلد

en: Create post type
fa: ایجاد نوع نوشته

note: translators: %s - A singular label for a post type or taxonomy.
en: (Duplicated from %s)
fa: (تکثیر شده از %s)

note: translators: This text is prepended by a link to ACF's website, and appended by a link to WP Engine's website.
en: is developed and maintained by
fa: توسعه‌داده و نگهداری‌شده توسط

en: Bidirectional
fa: دو جهته

en: Select Options Pages
fa: انتخاب صفحات گزینه‌ها

en: Link field groups
fa: پیوند دادن گروه‌های فیلد

note: translators: %s - either "post type" or "taxonomy"
en: Add this %s to the location rules of the selected field groups.
fa: این %s را به قوانین مکان گروه های فیلد انتخابی اضافه کنید.

note: translators: %s the URL to ACF's bidirectional relationship documentation
en: Enabling the bidirectional setting allows you to update a value in the target fields for each value selected for this field, adding or removing the Post ID, Taxonomy ID or User ID of the item being updated. For more information, please read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a>.
fa: فعال کردن تنظیمات دو جهته به شما امکان می‌دهد برای هر مقدار انتخاب شده برای این فیلد، مقداری را در فیلدهای هدف به‌روزرسانی کنید و شناسه پست، شناسه طبقه‌بندی یا شناسه کاربری مورد به‌روزرسانی را اضافه یا حذف کنید. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً <a href="%s" target="_blank">اسناد</a> را مطالعه کنید.

en: Select field(s) to store the reference back to the item being updated. You may select this field. Target fields must be compatible with where this field is being displayed. For example, if this field is displayed on a Taxonomy, your target field should be of type Taxonomy
fa: فیلد(های) را برای ذخیره ارجاع به مورد در حال به روز رسانی انتخاب کنید. می توانید این فیلد را انتخاب کنید. فیلدهای هدف باید با جایی که این فیلد در حال نمایش است سازگار باشد. به عنوان مثال، اگر این فیلد در Taxonomy نمایش داده شود، فیلد مورد نظر شما باید از نوع Taxonomy باشد

en: Target Field
fa: میدان هدف

en: Update a field on the selected values, referencing back to this ID
fa: با مراجعه به این شناسه، یک فیلد را در مقادیر انتخاب شده به روز کنید

en: ACF PRO
fa: ACF حرفه‌ای

en: Select Multiple
fa: انتخاب چندتایی

en: Learn More
fa: بیشتر یاد بگیرید

en: WP Engine logo
fa: نماد WP Engine

en: More Tools from WP Engine
fa: ابزارهای بیشتر از WP Engine

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 32 characters.
fa: فقط حروف انگلیسی کوچک، زیرخط و خط تیره، حداکثر 32 حرف.

en: Sets whether posts should be excluded from search results and taxonomy archive pages.
fa: تنظیم می‌کند که آیا نوشته‌ها باید از نتایج جستجو و برگه‌های بایگانی طبقه‌بندی مستثنی شوند.

note: translators: %s - WP Engine logo
en: Built for those that build with WordPress, by the team at %s
fa: برای کسانی که با وردپرس می سازند، توسط تیم %s ساخته شده است

en: Manage Terms Capability
fa: قابلیت مدیریت شرایط

en: Speed up your workflow and develop better websites with features like ACF Blocks and Options Pages, and sophisticated field types like Repeater, Flexible Content, Clone, and Gallery.
fa: با ویژگی هایی مانند ACF Blocks و Options Pages و انواع فیلدهای پیچیده مانند Repeater، Flexible Content، Clone و Gallery، گردش کار خود را سرعت دهید و وب سایت های بهتری را توسعه دهید.

en: The capability name for managing terms of this taxonomy.
fa: نام قابلیت مدیریت شرایط این طبقه بندی.

en: Unlock Advanced Features and Build Even More with ACF PRO
fa: با ACF PRO ویژگی های پیشرفته را باز کنید و حتی بیشتر بسازید

en: View Pricing & Upgrade
fa: مشاهده قیمت و ارتقاء

en: The capability name for assigning terms of this taxonomy.
fa: نام قابلیت برای اختصاص دادن موارد این طبقه‌بندی.

en: Assign Terms Capability
fa: قابلیت اختصاص دادن موارد

en: The capability name for deleting terms of this taxonomy.
fa: نام قابلیت برای حذف موارد این طبقه‌بندی.

en: Delete Terms Capability
fa: قابلیت حذف موارد

en: The capability name for editing terms of this taxonomy.
fa: نام قابلیت برای ویرایش موارد این طبقه‌بندی.

en: Edit Terms Capability
fa: قابلیت ویرایش موارد

en: No field groups
fa: گروه فیلدی وجود ندارد

en: No terms
fa: شرطی وجود ندارد

en: No post types
fa: نوع نوشته‌ای وجود ندارد

en: No posts
fa: نوشته‌ای وجود ندارد

en: No taxonomies
fa: طبقه‌بندی‌ای وجود ندارد

en: No fields
fa: فیلدی وجود ندارد

en: No description
fa: توضیحاتی وجود ندارد

note: translators: %s - singular label of post type/taxonomy, i.e. "Movie"/"Genre"
en: %s fields
fa: %s فیلد

en: Any post status
fa: هر وضعیت نوشته‌ای

en: Displays the WordPress WYSIWYG editor as seen in Posts and Pages allowing for a rich text-editing experience that also allows for multimedia content.
fa: ویرایشگر WYSIWYG وردپرس را همانطور که در پست‌ها و صفحات دیده می‌شود نمایش می‌دهد و امکان ویرایش متن غنی را فراهم می‌کند و محتوای چندرسانه‌ای را نیز امکان‌پذیر می‌کند.

en: WYSIWYG Editor
fa: ویرایشگر WYSIWYG

en: Allows the selection of one or more users which can be used to create relationships between data objects.
fa: اجازه میدهد که یک یا چند کاربر را انتخاب کنید که می تواند برای ایجاد رابطه بین داده های آبجکت ها مورد استفاده قرار گیرد.

en: A text input specifically designed for storing web addresses.
fa: یک ورودی متنی که به طور خاص برای ذخیره آدرس های وب طراحی شده است.

en: URL
fa: نشانی وب

en: A toggle that allows you to pick a value of 1 or 0 (on or off, true or false, etc). Can be presented as a stylized switch or checkbox.
fa: کلیدی که به شما امکان می دهد مقدار 1 یا 0 را انتخاب کنید (روشن یا خاموش، درست یا نادرست و غیره). می‌تواند به‌عنوان یک سوئیچ یا چک باکس تلطیف شده ارائه شود.

en: An interactive UI for picking a time. The time format can be customized using the field settings.
fa: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب زمان. قالب زمان را می توان با استفاده از تنظیمات فیلد سفارشی کرد.

en: We do not recommend using this field in ACF Blocks.
fa: توصیه نمی‌کنیم از این فیلد در بلوک‌های ACF استفاده کنید.

en: Edit Taxonomy
fa: ویرایش طبقه‌بندی

en: View Post Type
fa: مشاهده‌ی نوع نوشته

en: Search Post Types
fa: جستجوی انواع نوشته

en: No Taxonomies found in Trash
fa: هیچ طبقه‌بندی‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No Taxonomies found
fa: هیچ طبقه‌بندی‌ای یافت نشد

en: No Post Types found in Trash
fa: هیچ نوع نوشته‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No Post Types found
fa: هیچ نوع نوشته‌ای پیدا نشد

note: translators: %s a link to WordPress.org's Reserved Terms page
en: This field must not be a WordPress <a href="%s" target="_blank">reserved term</a>.
fa: این فیلد نباید یک <a href="%s" target="_blank">واژه‌ی از پیش ذخیره‌شده</a>در وردپرس باشد.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy registered outside of ACF and cannot be used.
fa: این کلید طبقه‌بندی در حال حاضر توسط طبقه‌بندی دیگری که خارج از ACF ثبت شده در حال استفاده است و نمی‌تواند استفاده شود.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy in ACF and cannot be used.
fa: این کلید طبقه‌بندی در حال حاضر توسط طبقه‌بندی دیگری در ACF در حال استفاده است و نمی‌تواند استفاده شود.

en: The taxonomy key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
fa: کلید طبقه‌بندی فقط باید شامل حروف کوچک و اعداد انگلیسی، زیر خط (_) و یا خط تیره (-) باشد.

en: The taxonomy key must be under 32 characters.
fa: کلید طبقه‌بندی بایستی زیر 32 حرف باشد.

en: Search Taxonomies
fa: جستجوی طبقه‌بندی‌ها

en: View Taxonomy
fa: مشاهده طبقه‌بندی

en: New Taxonomy
fa: طبقه‌بندی جدید

en: A basic text input, useful for storing single string values.
fa: یک ورودی متن ساده، مناسب برای ذخیره‌سازی مقادیر تک‌خطی.

en: A dropdown list with a selection of choices that you specify.
fa: یک فهرست کشویی با یک گزینش از انتخاب‌هایی که مشخص می‌کنید.

en: An input for providing a password using a masked field.
fa: یک ورودی برای وارد کردن رمزعبور به وسیله‌ی ناحیه‌ی پوشیده شده.

en: An input limited to numerical values.
fa: یک ورودی محدود شده به مقادیر عددی.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose files.
fa: از انتخابگر رسانه‌ی بومی وردپرس برای بارگذاری یا انتخاب پرونده‌ها استفاده می‌کند.

en: A text input specifically designed for storing email addresses.
fa: یک ورودی متنی که به طور ویژه برای ذخیره‌سازی نشانی‌های رایانامه طراحی شده است.

en: An interactive UI for picking a date and time. The date return format can be customized using the field settings.
fa: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب یک تاریخ و زمان. قالب برگرداندن تاریخ می‌تواند به وسیله‌ی تنظیمات فیلد سفارشی‌سازی شود.

en: An interactive UI for picking a date. The date return format can be customized using the field settings.
fa: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب یک تاریخ. قالب برگرداندن تاریخ می‌تواند به وسیله‌ی تنظیمات فیلد سفارشی‌سازی شود.

en: An interactive UI for selecting a color, or specifying a Hex value.
fa: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب یک رنگ یا مشخص کردن یک مقدار Hex.

en: A group of checkbox inputs that allow the user to select one, or multiple values that you specify.
fa: یک گروه از ورودی‌های انتخابی که به کاربر اجازه می‌دهد یک یا چند تا از مقادیری که مشخص کرده‌اید را انتخاب کند.

en: A group of buttons with values that you specify, users can choose one option from the values provided.
fa: یک گروه از دکمه‌ها با مقادیری که مشخص کرده‌اید. کاربران می‌توانند یکی از گزینه‌ها را از مقادیر ارائه شده انتخاب کنند.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose images.
fa: از انتخابگر رسانه‌ی بومی وردپرس برای بارگذاری یا انتخاب تصاویر استفاده می‌کند.

en: A dual-column interface to select one or more posts, pages, or custom post type items to create a relationship with the item that you're currently editing. Includes options to search and filter.
fa: یک رابط دو ستونی برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه یا موارد سفارشی نوع پست برای ایجاد رابطه با موردی که در حال حاضر در حال ویرایش آن هستید. شامل گزینه هایی برای جستجو و فیلتر است.

en: A group of radio button inputs that allows the user to make a single selection from values that you specify.
fa: گروهی از ورودی‌های دکمه رادیویی که به کاربر اجازه می‌دهد از مقادیری که شما مشخص کرده‌اید، یک انتخاب واحد انجام دهد.

en: Allows the selection of one or more taxonomy terms based on the criteria and options specified in the fields settings.
fa: به انتخاب یک یا چند عبارت طبقه بندی بر اساس معیارها و گزینه های مشخص شده در تنظیمات فیلدها اجازه می دهد.

en: Allows you to group and organize custom fields into collapsable panels that are shown while editing content. Useful for keeping large datasets tidy.
fa: به شما امکان می‌دهد تا فیلدهای سفارشی را در پانل‌های جمع‌شونده که هنگام ویرایش محتوا نشان داده می‌شوند، گروه‌بندی و سازماندهی کنید. برای مرتب نگه داشتن مجموعه داده های بزرگ مفید است.

en: Allows you to group fields into tabbed sections in the edit screen. Useful for keeping fields organized and structured.
fa: به شما امکان می‌دهد فیلدها را در بخش‌های تب‌دار در صفحه ویرایش گروه‌بندی کنید. برای سازماندهی و ساختاربندی زمینه ها مفید است.

en: Allows you to specify a link and its properties such as title and target using the WordPress native link picker.
fa: به شما امکان می دهد یک پیوند و ویژگی های آن مانند عنوان و هدف را با استفاده از انتخابگر پیوند بومی وردپرس مشخص کنید.

en: An input for selecting a numerical value within a specified range using a range slider element.
fa: ورودی برای انتخاب یک مقدار عددی در یک محدوده مشخص با استفاده از یک عنصر لغزنده محدوده.

en: An interactive UI for selecting a location using Google Maps. Requires a Google Maps API key and additional configuration to display correctly.
fa: یک رابط کاربری تعاملی برای انتخاب مکان با استفاده از نقشه های گوگل. برای نمایش صحیح به کلید Google Maps API و پیکربندی اضافی نیاز دارد.

en: An interactive and customizable UI for picking one or many posts, pages or post type items with the option to search.
fa: یک رابط کاربری تعاملی و قابل تنظیم برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه یا موارد نوع پست با گزینه جستجو.

en: An interactive component for embedding videos, images, tweets, audio and other content by making use of the native WordPress oEmbed functionality.
fa: یک مؤلفه تعاملی برای جاسازی فیلم ها، تصاویر، توییت ها، صدا و سایر محتواها با استفاده از عملکرد بومی وردپرس oEmbed.

en: An interactive dropdown to select one or more posts, pages, custom post type items or archive URLs, with the option to search.
fa: یک کشویی تعاملی برای انتخاب یک یا چند پست، صفحه، موارد سفارشی نوع پست یا نشانی‌های وب بایگانی، با گزینه جستجو.

en: Provides a way to structure fields into groups to better organize the data and the edit screen.
fa: راهی برای ساختاربندی فیلدها به گروه ها برای سازماندهی بهتر داده ها و صفحه ویرایش ارائه می دهد.

en: This provides a solution for repeating content such as slides, team members, and call-to-action tiles, by acting as a parent to a set of subfields which can be repeated again and again.
fa: این راه حلی را برای تکرار محتوا مانند اسلایدها، اعضای تیم و کاشی‌های دعوت به اقدام، با عمل به عنوان والد برای مجموعه‌ای از زیرفیلدها که می‌توانند بارها و بارها تکرار شوند، فراهم می‌کند.

en: This provides an interactive interface for managing a collection of attachments. Most settings are similar to the Image field type. Additional settings allow you to specify where new attachments are added in the gallery and the minimum/maximum number of attachments allowed.
fa: این یک رابط تعاملی برای مدیریت مجموعه ای از پیوست ها فراهم می کند. اکثر تنظیمات مشابه نوع فیلد عکس هستند. تنظیمات اضافی به شما این امکان را می دهد که مکان اضافه شدن پیوست های جدید در گالری و حداقل/حداکثر تعداد پیوست های مجاز را مشخص کنید.

en: Used to display a message to editors alongside other fields. Useful for providing additional context or instructions around your fields.
fa: برای نمایش پیام به ویرایشگران در کنار سایر فیلدها استفاده می شود. برای ارائه متن یا دستورالعمل های اضافی در اطراف زمینه های خود مفید است.

en: Add New Taxonomy
fa: افزودن طبقه‌بندی تازه

en: New Post Type
fa: نوع نوشته جدید

en: Edit Post Type
fa: ویرایش نوع نوشته

en: Add New Post Type
fa: افزودن نوع نوشته تازه

en: This post type key is already in use by another post type registered outside of ACF and cannot be used.
fa: کلید نوع نوشته در حال حاضر خارج از ACF ثبت شده است و نمی توان از آن استفاده کرد.

en: This post type key is already in use by another post type in ACF and cannot be used.
fa: کلید نوع نوشته در حال حاضر در ACF ثبت شده است و نمی توان از آن استفاده کرد.

en: The post type key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
fa: کلید نوع نوشته فقط باید شامل حذوف کوچک انگلیسی و اعداد و زیر خط (_) و یا خط تیره (-) باشد.

en: The post type key must be under 20 characters.
fa: کلید نوع نوشته حداکثر باید 20 حرفی باشد.

en: A basic textarea input for storing paragraphs of text.
fa: یک ورودیِ «ناحیه متن» ساده برای ذخیره‌سازی چندین بند متن.

en: Filter by Post Status
fa: فیلتر بر اساس وضعیت نوشته

en: taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: post type
fa: نوع نوشته

en: Done
fa: پایان

en: URLs
fa: پیوندها

en: Visibility
fa: نمایش

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: PRO Only
fa: فقط نسخه حرفه ای

en: Type to search...
fa: برای جستجو تایپ کنید....

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: Pages
fa: صفحات

en: Category
fa: دسته

en: Tag
fa: برچسب

en: Plural Label
fa: برچسب جمع

en: Singular Label
fa: برچسب مفرد

en: Public
fa: عمومی

en: Hierarchical
fa: سلسله‌مراتبی

en: Advanced Configuration
fa: پیکربندی پیشرفته

en: Regenerate all labels using the Singular and Plural labels
fa: تولید دوباره تمامی برچسب‌های مفرد و جمعی

en: Permissions
fa: دسترسی‌ها

[ctx: post status]
en: Registration Failed
fa: ثبت نام انجام نشد

note: translators: example post type
en: Movies
fa: فیلم‌ها

note: translators: example post type
en: Movie
fa: فیلم

en: Terms
fa: شرایط

en: PRO
fa: حرفه‌ای

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: JSON (newer)
fa: JSON (جدیدتر)

en: More
fa: بیشتر

en: Tutorial
fa: آموزش

en: Select Field
fa: انتخاب فیلد

en: Popular
fa: محبوب

en: Add Taxonomy
fa: افزودن طبقه‌بندی

en: Search Tags
fa: جستجوی برچسب‌ها

en: Browse Fields
fa: مرور فیلدها

en: Nothing to import
fa: چیزی برای درون‌ریزی وجود ندارد

en: Export
fa: برون‌ریزی

en: Select Taxonomies
fa: انتخاب طبقه‌بندی‌ها

en: View Posts
fa: مشاهده‌ی نوشته‌ها

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Plural form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: View %s
fa: مشاهده‌ی %s

en: Edit Post
fa: ویرایش نوشته

en: Featured image
fa: تصویر شاخص

en: Set Featured Image
fa: تنظیم تصویر شاخص

en: Use as featured image
fa: استفاده به عنوان تصویر شاخص

en: Set featured image
fa: تنظیم تصویر شاخص

en: Remove Featured Image
fa: حذف تصویر شاخص

en: Show In Admin Bar
fa: نمایش در نوار مدیریت

en: Menu Icon
fa: آیکون منو

en: Pagination
fa: صفحه‌بندی

en: Field Group(s)
fa: گروه(های) فیلد

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: All %s
fa: همه %s

note: translators: example taxonomy
en: Genre
fa: ژانر

note: translators: example taxonomy
en: Genres
fa: ژانرها

en: Editor
fa: ویرایشگر

en: Add Custom
fa: افزودن سفارشی

en: Select Field Type
fa: انتخاب نوع فیلد

en: Back To Items
fa: بازگشت به موارد

en: Tags list
fa: فهرست برچسب‌ها

en: Quick Edit
fa: ویرایش سریع

en: Not Found
fa: یافت نشد

en: Add or remove tags
fa: افزودن یا حذف برچسب‌ها

en: Add Or Remove Items
fa: افزودن یا حذف موارد

en: View Tag
fa: مشاهده‌ی برچسب

en: All Tags
fa: همه‌ی برچسب‌ها

en: Archive
fa: بایگانی

en: Post Types
fa: انواع نوشته‌ها

en: No tags found
fa: برچسبی یافت نشد

en: No posts found
fa: هیچ نوشته‌ای یافت نشد

en: Popular fields
fa: فیلدهای پرطرفدار

en: Search fields...
fa: جستجوی فیلدها...

note: translators: %s taxonomy name
en: Add fields to %s
fa: افزودن فیلدها به %s

en: Original
fa: اصلی

note: translators: %s: A link to the popular fields used in ACF
en: Try a different search term or browse %s
fa: واژه‌ی جستجوی متفاوتی را امتحان کنید یا %s را مرور کنید

note: translators: %s: The invalid search term
en: No search results for '%s'
fa: نتیجه جستجویی برای '%s' نبود

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: ← Go to %s
fa: → برو به %s

en: This item could not be registered because its key is in use by another item registered by another plugin or theme.
fa: این مورد نمی‌تواند ثبت شود، زیرا کلید آن توسط مورد دیگری که توسط افزونه یا پوسته‌ی دیگری ثبت شده، در حال استفاده است.

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: New %s Name
fa: نام %s جدید

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Update %s
fa: به‌روزرسانی %s

[ctx: noun]
en: Clone
fa: تکثیرکردن

en: ← Go to tags
fa: → برو به برچسب‌ها

en: Filter by category
fa: پالایش بر اساس دسته‌بندی

en: Filter By Item
fa: پالایش بر اساس مورد

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Filter by %s
fa: پالایش بر اساس %s

en: No tags
fa: برچسبی نیست

en: No Terms
fa: بدون شرایط

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: No %s
fa: بدون %s

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Add or remove %s
fa: افزودن یا حذف %s

en: Separate tags with commas
fa: برچسب‌ها را با کاما (,) از هم جدا کنید

en: Popular Tags
fa: برچسب‌های محبوب

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Separate %s with commas
fa: %s را با کاما (,) از هم جدا کنید

en: Separate Items With Commas
fa: موارد را با کاما (,) از هم جدا کنید

en: Parent Category
fa: دسته‌بندی والد

en: Edit Tag
fa: ویرایش برچسب

en: Menu Label
fa: برچسب فهرست

note: translators: %s post type name
en: %s post type created
fa: %s نوع نوشته ایجاد شد

note: translators: %s post type name
en: %s post type updated
fa: %s نوع نوشته بروزرسانی شد

en: Post type draft updated.
fa: پیش‌نویس نوع نوشته بروزرسانی شد.

en: Export - Generate PHP
fa: برون‌ریزی - ایجاد PHP

en: Select Post Types
fa: نوع‌های نوشته را انتخاب کنید

en: Menu Name
fa: نام فهرست

en: Regenerate
fa: بازتولید

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Edit %s
fa: ویرایش %s

en: All Posts
fa: همه‌ی نوشته‌ها

en: Custom slug for the Archive URL.
fa: نامک سفارشی برای پیوند بایگانی.

en: Archive Slug
fa: نامک بایگانی

en: Has an item archive that can be customized with an archive template file in your theme.
fa: یک بایگانی مورد دارد که می‌تواند با یک پرونده قالب بایگانی در پوسته‌ی شما سفارشی‌سازی شود.

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s Archives
fa: بایگانی‌های %s

en: Archives Nav Menu
fa: فهرست ناوبری بایگانی‌ها

en: Post Archives
fa: بایگانی‌های نوشته

en: At the top of the editor screen when adding a new item.
fa: در بالای صفحه‌ی ویرایشگر، در هنگام افزودن یک مورد جدید.

en: Create custom taxonomies to classify post type content
fa: طبقه‌بندی‌های سفارشی ایجاد کنید تا محتوای نوع نوشته را رده‌بندی کنید

en: Add Your First Taxonomy
fa: اولین طبقه‌بندی خود را اضافه کنید

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Popular %s
fa: %s محبوب

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Parent %s
fa: والد %s

en: Custom Permalink
fa: پیوند یکتای سفارشی

en: Exclude From Search
fa: مستثنی کردن از جستجو

en: Menu Position
fa: جایگاه فهرست

en: Show In UI
fa: نمایش در رابط کاربری

en: Show In Admin Menu
fa: نمایش در نوار مدیریت

note: translators: %s Singular form of post type name
en: A link to a %s.
fa: یک پیوند به یک %s.

en: Post Link
fa: پیوند نوشته

en: A link to a post.
fa: یک پیوند به یک نوشته.

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s updated.
fa: %s بروزرسانی شد.

en: Post scheduled.
fa: نوشته زمان‌بندی شد.

en: Item Scheduled
fa: مورد زمان‌بندی شد

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s scheduled.
fa: %s زمان‌بندی شد.

en: Post reverted to draft.
fa: نوشته به پیش‌نویس بازگشت.

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s reverted to draft.
fa: %s به پیش‌نویس بازگشت.

en: Post published privately.
fa: نوشته به صورت خصوصی منتشر شد.

en: Item Published Privately
fa: مورد به صورت خصوصی منتشر شد

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s published privately.
fa: %s به صورت خصوصی منتشر شد.

en: Post published.
fa: نوشته منتشر شد.

en: Item Published
fa: مورد منتشر شد

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s published.
fa: %s منتشر شد.

en: Posts list
fa: فهرست نوشته‌ها

en: Items List
fa: فهرست موارد

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: %s list
fa: فهرست %s

en: Items List Navigation
fa: ناوبری فهرست موارد

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: %s list navigation
fa: ناوبری فهرست %s

en: Uploaded To This Item
fa: در این مورد بارگذاری شد

note: translators: %s Singular form of post type name
en: Uploaded to this %s
fa: در این %s بارگذاری شد

en: Use Featured Image
fa: استفاده از تصویر شاخص

en: Remove featured image
fa: حذف تصویر شاخص

note: translators: %s Plural form of post type name
en: No %s found in Trash
fa: هیچ %s‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No Items Found
fa: موردی یافت نشد

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: No %s found
fa: %sای یافت نشد

en: Search Posts
fa: جستجوی نوشته‌ها

en: Search Items
fa: جستجوی موارد

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Search %s
fa: جستجوی %s

en: Parent Page:
fa: برگهٔ والد:

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Parent %s:
fa: والد %s:

en: View Items
fa: نمایش موارد

en: View Post
fa: نمایش نوشته

en: View Item
fa: نمایش مورد

en: Edit Item
fa: ویرایش مورد

en: All Items
fa: همۀ موارد

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s Attributes
fa: ویژگی‌های %s

en: No posts found in Trash
fa: هیچ نوشته‌ای در زباله‌دان یافت نشد

note: translators: %s taxonomy name
en: %s taxonomy created
fa: طبقه‌بندی %s ایجاد شد

note: translators: %s taxonomy name
en: %s taxonomy updated
fa: طبقه‌بندی %s بروزرسانی شد

en: Taxonomy draft updated.
fa: پیش‌نویس طبقه‌بندی به‌روزرسانی شد.

en: Taxonomy scheduled for.
fa: طبقه‌بندی برنامه‌ریزی شد.

en: Taxonomy submitted.
fa: طبقه‌بندی ثبت شد.

en: This post type could not be registered because its key is in use by another post type registered by another plugin or theme.
fa: این نوع پست را نمی توان ثبت کرد زیرا کلید آن توسط نوع پست دیگری که توسط افزونه یا پوسته دیگری ثبت شده است استفاده می شود.

en: Link Existing Field Groups
fa: پیوند گروه های فیلد موجود

en: Select one or many field groups...
fa: یک یا چند گروه فیلد را انتخاب کنید...

en: Nothing from Custom Post Type UI plugin selected for import.
fa: هیچ چیزی از افزونه UI نوع پست سفارشی برای وارد کردن انتخاب نشده است.

en: This taxonomy could not be registered because its key is in use by another taxonomy registered by another plugin or theme.
fa: این طبقه‌بندی نمی‌تواند ثبت شود زیرا کلید آن توسط طبقه‌بندی دیگری که توسط افزونه یا پوسته دیگری ثبت شده است، استفاده می‌شود.

en: Taxonomy updated.
fa: طبقه بندی به روز شد.

en: Failed to import taxonomies.
fa: درون ریزی طبقه بندی انجام نشد.

en: Failed to import post types.
fa: درون ریزی انواع پست انجام نشد.

en: At the top of the items screen when searching for an item.
fa: هنگام جستجوی یک مورد، در بالای صفحه نمایش موارد.

en: For hierarchical types in the post type list screen.
fa: برای انواع سلسله مراتبی در صفحه فهرست پست نوع.

en: The following code can be used to register a local version of the selected items. Storing field groups, post types, or taxonomies locally can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file, then deactivate or delete the items from the ACF admin.
fa: کد زیر را می توان برای ثبت یک نسخه محلی از موارد انتخاب شده استفاده کرد. ذخیره گروه‌های فیلد، انواع پست یا طبقه‌بندی به صورت محلی می‌تواند مزایای زیادی مانند زمان بارگذاری سریع‌تر، کنترل نسخه و فیلدها/تنظیمات پویا را ارائه دهد. به سادگی کد زیر را در فایل functions.php تم خود کپی و جایگذاری کنید یا آن را در یک فایل خارجی قرار دهید، سپس موارد را از ادمین ACF غیرفعال یا حذف کنید.

en: A descriptive summary of the post type.
fa: خلاصه توصیفی از نوع پست.

en: A descriptive summary of the taxonomy.
fa: خلاصه ای توصیفی از طبقه بندی.

en: A descriptive summary of the term.
fa: خلاصه توصیفی از اصطلاح.

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: A link to a %s
fa: پیوندی به %s

en: ACF
fa: فیلدهای سفارشی

en: Active post types are enabled and registered with WordPress.
fa: انواع پست فعال با وردپرس فعال و ثبت می شوند.

en: Active taxonomies are enabled and registered with WordPress.
fa: طبقه بندی های فعال با وردپرس فعال و ثبت می شوند.

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Add New %s
fa: افزودن جدید %s

en: Add New Item
fa: افزودن مورد جدید

en: Add New Post
fa: افزودن نوشتۀ جدید

en: Add New Tag
fa: افزودن برچسب جدید

en: Admin menu name for the post type.
fa: نام منوی مدیریت برای نوع پست.

en: Allow the post type to be exported from 'Tools' > 'Export'.
fa: اجازه دهید نوع پست از «ابزار» > «صادر کردن» صادر شود.

en: Appears in the admin bar in the 'All Posts' view, provided the post type supports archives and the home page is not an archive of that post type.
fa: در نوار مدیریت در نمای "همه پست ها" ظاهر می شود، مشروط بر اینکه نوع پست از بایگانی ها پشتیبانی می کند و صفحه اصلی بایگانی از آن نوع پست نباشد.

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band
fa: برای ایجاد یک سلسله مراتب یک عبارت والد اختصاص دهید. برای مثال، اصطلاح جاز، والد Bebop و Big Band است

en: Assigns a title for navigation link block variation used in the block editor.
fa: عنوانی را برای تغییر بلوک پیوند پیمایش مورد استفاده در ویرایشگر بلوک اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the Title field of the Most Used tab.
fa: متن را به فیلد عنوان برگه بیشترین استفاده اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the filter button in the posts lists table.
fa: متن را به دکمه فیلتر در جدول لیست پست ها اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the table hidden heading.
fa: متنی را به عنوان پنهان جدول اختصاص می دهد.

en: Assigns text to the table pagination hidden heading.
fa: متن را به عنوان پنهان صفحه بندی جدول اختصاص می دهد.

en: Assigns the 'choose from most used' text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies.
fa: وقتی جاوا اسکریپت غیرفعال است، متن «انتخاب از پرکاربردترین» را که در متا باکس استفاده می‌شود، اختصاص می‌دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns the add new item text.
fa: متن «افزودن مورد جدید» را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the add or remove items text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies
fa: وقتی جاوا اسکریپت غیرفعال است، متن افزودن یا حذف موارد مورد استفاده در جعبه متا را اختصاص می دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود

en: Assigns the all items text.
fa: متن همه موارد را اختصاص می دهد.

en: Assigns the menu name text.
fa: متن نام منو را اختصاص می دهد.

en: Assigns the new item name text.
fa: متن نام مورد جدید را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the separate item with commas text used in the taxonomy meta box. Only used on non-hierarchical taxonomies.
fa: آیتم جداگانه را با متن کاما مورد استفاده در جعبه متا طبقه بندی اختصاص می دهد. فقط در طبقه بندی های غیر سلسله مراتبی استفاده می شود.

en: Assigns the text displayed in the posts and media list tables when no tags or categories are available.
fa: وقتی هیچ برچسب یا دسته‌ای در دسترس نباشد، متن نمایش داده شده در جدول‌های فهرست رسانه‌ها و پست‌ها را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the text displayed when clicking the 'choose from most used' text in the taxonomy meta box when no tags are available, and assigns the text used in the terms list table when there are no items for a taxonomy.
fa: زمانی که هیچ برچسبی در دسترس نباشد، متن نمایش داده شده را هنگام کلیک کردن بر روی متن «انتخاب از پرکاربردترین» در متا باکس طبقه‌بندی اختصاص می‌دهد، و وقتی هیچ موردی برای طبقه‌بندی وجود ندارد، متن مورد استفاده در جدول فهرست اصطلاحات را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the text used to link back to the main index after updating a term.
fa: پس از به‌روزرسانی یک عبارت، متن مورد استفاده برای پیوند دادن به فهرست اصلی را اختصاص می‌دهد.

en: Assigns the update item text.
fa: متن مورد به‌روزرسانی را اختصاص می‌دهد.

en: At the top of the editor screen when editing a term.
fa: در بالای صفحه ویرایشگر هنگام ویرایش یک عبارت.

en: At the top of the editor screen when editing an item.
fa: در بالای صفحه ویرایشگر هنگام ویرایش یک مورد.

en: By default the capabilities of the post type will inherit the 'Post' capability names, eg. edit_post, delete_posts. Enable to use post type specific capabilities, eg. edit_{singular}, delete_{plural}.
fa: به‌طور پیش‌فرض، قابلیت‌های نوع پست، نام قابلیت «پست» را به ارث می‌برند، به عنوان مثال. edit_post، delete_posts. فعال کردن برای استفاده از قابلیت های خاص نوع پست، به عنوان مثال. edit_{singular}, delete_{plural}.

en: Can Export
fa: می تواند صادر کند

en: Choose From Most Used
fa: از پرکاربردترین ها را انتخاب کنید

en: Choose another post type to base the capabilities for this post type.
fa: نوع پست دیگری را برای پایه گذاری قابلیت های این نوع پست انتخاب کنید.

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Choose from the most used %s
fa: از %s بیشترین استفاده را انتخاب کنید

en: Choose from the most used tags
fa: از بین برچسب های پر استفاده انتخاب کنید

en: Create a term for the taxonomy that cannot be deleted. It will not be selected for posts by default.
fa: یک اصطلاح برای طبقه بندی ایجاد کنید که قابل حذف نباشد. به طور پیش فرض برای پست ها انتخاب نمی شود.

en: Default Term
fa: اصطلاح پیش فرض

en: Delete With User
fa: حذف با کاربرحذف با کاربر

en: Delete items by a user when that user is deleted.
fa: هنگامی که کاربر حذف می شود، موارد توسط یک کاربر را حذف کنید.

en: Describes a navigation link block variation used in the block editor.
fa: یک تغییر بلوک پیوند ناوبری را که در ویرایشگر بلوک استفاده می شود، توصیف می کند.

en: Describes the Description field on the Edit Tags screen.
fa: فیلد توضیحات را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Name field on the Edit Tags screen.
fa: فیلد نام را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Parent field on the Edit Tags screen.
fa: فیلد والد را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Describes the Slug field on the Edit Tags screen.
fa: فیلد Slug را در صفحه ویرایش برچسب ها توصیف می کند.

en: Description Field Description
fa: توضیحات فیلد توضیحات

en: Enable various features in the content editor.
fa: ویژگی های مختلف را در ویرایشگر محتوا فعال کنید.

en: Field group linked successfully. | Field groups linked successfully.
fa[0]: گروه های فیلد با موفقیت پیوند داده شد.

en: Field groups linked successfully.
fa: گروه های فیلد با موفقیت پیوند داده شدند.

en: Hierarchical post types can have descendants (like pages).
fa: انواع پست سلسله مراتبی می توانند دارای نوادگان (مانند صفحات) باشند.

en: Hierarchical taxonomies can have descendants (like categories).
fa: طبقه بندی های سلسله مراتبی می توانند فرزندانی داشته باشند (مانند دسته ها)

en: I know what I'm doing, show me all the options.
fa: من می دانم دارم چه کار می کنم، همه گزینه ها را به من نشان دهید.

note: translators: %s - URL to ACF tools page.
en: Import Post Types and Taxonomies registered with Custom Post Type UI and manage them with ACF. <a href="%s">Get Started</a>.
fa: انواع پست و طبقه بندی های ثبت شده با Custom Post Type UI را وارد کنید و آنها را با ACF مدیریت کنید. <a href="%s">شروع به کار</a>.

en: Import from Custom Post Type UI
fa: وارد کردن از رابط کاربری سفارشی نوع پست

en: Importing a Post Type or Taxonomy with the same key as one that already exists will overwrite the settings for the existing Post Type or Taxonomy with those of the import.
fa: وارد کردن یک نوع پست یا طبقه‌بندی با همان کلیدی که از قبل وجود دارد، تنظیمات مربوط به نوع پست یا طبقه‌بندی موجود را با تنظیمات مربوط به واردات بازنویسی می‌کند.

en: In the admin bar to view item when editing it.
fa: در نوار مدیریت برای مشاهده مورد هنگام ویرایش آن.

en: In the admin bar to view term during editing.
fa: در نوار مدیریت برای مشاهده عبارت در حین ویرایش.

en: In the post type submenu in the admin dashboard.
fa: در پست منوی فرعی را در داشبورد مدیریت تایپ کنید.

note: translators: %s Singular form of post type name
en: Insert into %s
fa: افزودن به %s

en: Insert into post
fa: افزودن به نوشته

en: Invalid post type selected for review.
fa: نوع پست نامعتبر برای بررسی انتخاب شده است.

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 20 characters.
fa: فقط حروف کوچک، زیرخط و خط تیره، حداکثر 20 کاراکتر.

en: Makes a taxonomy visible on the frontend and in the admin dashboard.
fa: یک طبقه بندی را در قسمت جلویی و در داشبورد مدیریت قابل مشاهده می کند.

en: Most Used
fa: بیشترین استفاده

en: Name Field Description
fa: شرح فیلد نام

note: translators: %s Singular form of post type name
en: New %s
fa: %s جدید

en: New Item
fa: مورد جدید

en: New Item Name
fa: نام مورد جدید

en: New Post
fa: نوشتهٔ جدید

en: New Tag Name
fa: نام برچسب جدید

en: One or many post types that can be classified with this taxonomy.
fa: یک یا چند نوع پست که می توان با این طبقه بندی طبقه بندی کرد.

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Terms_Controller `.
fa: کنترلر سفارشی اختیاری برای استفاده به جای «WP_REST_Terms_Controller».

en: Optionally provide a plural to be used in capabilities.
fa: به صورت اختیاری یک جمع برای استفاده در قابلیت ها ارائه کنید.

en: Parent Field Description
fa: توضیحات فیلد والدین

en: Permalink Rewrite
fa: بازنویسی پیوند ثابت

en: Please select the field groups to link.
fa: لطفاً گروه های فیلد را برای پیوند انتخاب کنید.

en: Plural Capability Name
fa: جمع نام قابلیت

en: Post Formats
fa: فرمت های پست

en: Post type deleted.
fa: نوع پست حذف شد.

en: Post type saved.
fa: نوع پست ذخیره شد.

en: Rename Capabilities
fa: تغییر نام قابلیت ها

note: translators: this string will be appended with the new permalink structure.
en: Rewrite the URL using the post type key as the slug. Your permalink structure will be
fa: URL را با استفاده از کلید نوع پست به عنوان اسلاگ بازنویسی کنید. ساختار پیوند ثابت شما خواهد بود

note: translators: this string will be appended with the new permalink structure.
en: Rewrite the URL using the taxonomy key as the slug. Your permalink structure will be
fa: URL را با استفاده از کلید طبقه بندی به عنوان اسلاگ بازنویسی کنید. ساختار پیوند ثابت شما خواهد بود

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
fa: تک کلمه، بدون فاصله. زیرخط و خط تیره مجاز است.

en: Singular Capability Name
fa: نام قابلیت مفرد

en: Slug Field Description
fa: توضیحات فیلد اسلگ

en: Sort Terms
fa: مرتب سازی شرایط

en: Tag Link
fa: لینک را تگ کنید

en: Tags list navigation
fa: پیمایش لیست برچسب ها

en: Taxonomy Key
fa: کلید طبقه بندی

en: Taxonomy deleted.
fa: طبقه بندی حذف شد.

en: Taxonomy saved.
fa: طبقه بندی ذخیره شد.

en: Term Description
fa: شرح اصطلاح

en: Term Name
fa: نام اصطلاح

en: Term Slug
fa: بایگانی اصطلاح

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lower case and contains only letters, numbers, and hyphens.
fa: "Slug" نسخه URL مناسب این نام است. معمولا تمام حروف کوچک است و فقط شامل حروف، اعداد و خط فاصله است.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
fa: شرح به طور پیش فرض برجسته نیست. با این حال، برخی از موضوعات ممکن است آن را نشان دهد.

en: The name is how it appears on your site
fa: نام این است که چگونه در سایت شما ظاهر می شود

en: The name of the default term.
fa: نام اصطلاح پیش فرض.

en: This allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
fa: این به شما امکان می دهد فیلدهای موجود را انتخاب و نمایش دهید. هیچ فیلدی را در پایگاه داده کپی نمی کند، اما فیلدهای انتخاب شده را در زمان اجرا بارگیری و نمایش می دهد. فیلد Clone می تواند خود را با فیلدهای انتخابی جایگزین کند یا فیلدهای انتخاب شده را به صورت گروهی از زیرفیلدها نمایش دهد.

en: This provides a simple, structured, layout-based editor. The Flexible Content field allows you to define, create and manage content with total control by using layouts and subfields to design the available blocks.
fa: این یک ویرایشگر ساده، ساختار یافته و مبتنی بر چیدمان را فراهم می کند. قسمت Flexible Content به شما امکان تعریف، ایجاد و مدیریت محتوا را با کنترل کامل با استفاده از طرح‌بندی‌ها و فیلدهای فرعی برای طراحی بلوک‌های موجود می‌دهد.

en: Update Item
fa: به روز رسانی مورد

en: Update Tag
fa: به روز رسانی برچسب

en: Visible on the frontend and in the admin dashboard.
fa: در قسمت جلو و در داشبورد مدیریت قابل مشاهده است.

en: Whether terms in this taxonomy should be sorted in the order they are provided to `wp_set_object_terms()`.
fa: اینکه آیا عبارات در این طبقه بندی باید به ترتیبی که در «wp_set_object_terms()» ارائه شده است مرتب شوند.

note: translators: %d - number of items imported from CPTUI
en: Imported %d item from Custom Post Type UI - | Imported %d items from Custom Post Type UI -
fa[0]: %d مورد از رابط کاربری نوع نوشته سفارشی درون ریزی شد -

en: Imported 1 item | Imported %s items
fa[0]: %s مورد درون ریزی شده

en: Exported 1 item. | Exported %s items.
fa[0]: %s مورد برون ریزی شد.

en: . The Custom Post Type UI plugin can be deactivated.
fa: افزونه‌ی رابط کاربری نوع پست سفارشی را می‌توان غیرفعال کرد.

en: As the button label for selecting to use an image as the featured image.
fa: به عنوان برچسب دکمه برای انتخاب استفاده از یک تصویر به عنوان تصویر شاخص.

en: As the button label when removing the featured image.
fa: به عنوان برچسب دکمه هنگام حذف تصویر شاخص.

en: As the button label when setting the featured image.
fa: به عنوان برچسب دکمه هنگام تنظیم تصویر شاخص.

en: In the editor used for the title of the featured image meta box.
fa: در ویرایشگری که برای عنوان متا باکس تصویر شاخص استفاده می‌شود.

en: In the editor used for the title of the post attributes meta box.
fa: در ویرایشگری که برای عنوان پست استفاده می‌شود، متا باکس ویژگی‌های نوشته.

en: Invalid post ID.
fa: شناسه نوشته نامعتبر.

en: Add Post Type
fa: افزودن نوع نوشته

en: Expand the functionality of WordPress beyond standard posts and pages with custom post types.
fa: قابلیت‌های وردپرس را فراتر از نوشته‌ها و برگه‌های استاندارد با انواع نوشته سفارشی توسعه دهید.

en: Add Your First Post Type
fa: اولین نوع نوشته سفارشی خود را اضافه کنید

en: Post Type Key
fa: کلید نوع نوشته

en: Select existing taxonomies to classify items of the post type.
fa: طبقه‌بندی‌های موجود را برای دسته‌بندی کردن آیتم‌های نوع نوشته انتخاب نمایید.

en: Post type scheduled for.
fa: نوع نوشته برنامه‌ریزی‌شده برای.

en: Post type submitted.
fa: نوع نوشته ارسال شد.

en: Post type updated.
fa: نوع نوشته به روز شد.

en: Expose this post type in the REST API.
fa: این نوع نوشته را در REST API نمایش دهید.

en: Display a column for the taxonomy on post type listing screens.
fa: نمایش یک ستون برای دسته‌بندی در صفحات فهرست انواع نوشته.

en: The base URL for the post type REST API URLs.
fa: آدرس اینترنتی پایه برای آدرس‌های اینترنتی REST API از نوع نوشته.

en: Exposes this post type in the REST API. Required to use the block editor.
fa: این نوع نوشته را در REST API نمایش می‌دهد. برای استفاده از ویرایشگر بلوک لازم است.

en: RSS feed URL for the post type items.
fa: آدرس فید RSS برای موارد از نوع نوشته.

en: Permalinks for this post type are disabled.
fa: پیوندهای یکتا برای این نوع نوشته غیرفعال هستند.

en: By default the post type will get a new top level item in the admin menu. If an existing top level item is supplied here, the post type will be added as a submenu item under it.
fa: به طور پیش‌فرض، این نوع نوشته یک آیتم سطح بالای جدید در منوی مدیریت دریافت می‌کند. اگر یک آیتم سطح بالای موجود در اینجا ارائه شود، این نوع نوشته به عنوان یک آیتم زیرمنو در زیر آن اضافه خواهد شد.

en: Post updated.
fa: نوشته آپدیت شد.

en: Used by screen readers for the items list on the post type list screen.
fa: توسط صفحه‌خوان‌ها برای فهرست موارد در صفحه فهرست انواع نوشته استفاده می‌شود.

en: Used by screen readers for the filter list pagination on the post type list screen.
fa: توسط صفحه‌خوان‌ها برای صفحه‌بندی فهرست فیلتر در صفحه فهرست نوع نوشته استفاده می‌شود.

en: Used by screen readers for the filter by date heading on the post type list screen.
fa: توسط صفحه‌خوان‌ها برای فیلتر کردن بر اساس عنوان تاریخ در صفحه فهرست انواع نوشته استفاده می‌شود.

en: Used by screen readers for the filter links heading on the post type list screen.
fa: توسط خوانندگان صفحه نمایش برای فیلتر کردن عنوان لینک‌ها در صفحه فهرست انواع نوشته استفاده می‌شود.

en: Post Attributes
fa: ویژگی‌های نوشته

en: Adds 'Post Type Archive' items with this label to the list of posts shown when adding items to an existing menu in a CPT with archives enabled. Only appears when editing menus in 'Live Preview' mode and a custom archive slug has been provided.
fa: موارد «بایگانی نوع پست» با این برچسب را به لیست پست‌هایی که هنگام افزودن موارد به منوی موجود در CPT با بایگانی فعال نشان داده می‌شوند، اضافه می‌کند. فقط هنگام ویرایش منوها در حالت «پیش‌نمایش زنده» ظاهر می‌شود و یک نامک بایگانی سفارشی ارائه شده است.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts in the trash.
fa: در بالای صفحه فهرست انواع پست، زمانی که هیچ نوشته ای در سطل زباله وجود ندارد.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts to display.
fa: در بالای صفحه فهرست انواع پست، زمانی که نوشته ای برای نمایش وجود ندارد.

en: In the media modal showing all media uploaded to this item.
fa: در پنجره‌ی چندرسانه‌ای، تمام رسانه‌های آپلود شده در این مورد نمایش داده می‌شود.

en: As the button label when adding media to content.
fa: به عنوان برچسب دکمه هنگام افزودن رسانه به محتوا.

en: Insert Into Media Button
fa: دکمه درج در رسانه

en: Featured Image Meta Box
fa: متا باکس تصویر شاخص

en: Admin editor navigation in the sidebar menu.
fa: ناوبری ویرایشگر مدیریت در منوی نوار کناری.

en: Items can be edited and managed in the admin dashboard.
fa: موارد را می‌توان در داشبورد مدیریت ویرایش و مدیریت کرد.

en: Description for a navigation link block variation.
fa: توضیحاتی برای تغییر بلوک لینک ناوبری.

en: Title for a navigation link block variation.
fa: عنوان برای یک بلوک پیوند ناوبری با قابلیت تغییر.

en: In the editor notice after an item is updated.
fa: در اطلاعیه ویرایشگر پس از به‌روزرسانی یک مورد.

en: In the editor notice after scheduling an item.
fa: در اطلاعیه سردبیر پس از زمان‌بندی یک مورد.

en: In the editor notice after reverting an item to draft.
fa: در اطلاعیه ویرایشگر پس از بازگرداندن یک مورد به پیش‌نویس.

en: In the editor notice after publishing a private item.
fa: در اطلاعیه ویرایشگر پس از انتشار یک مورد خصوصی.

en: In the editor notice after publishing an item.
fa: در اطلاعیه ویرایشگر پس از انتشار یک مورد.

note: translators: this string will be appended with the new permalink structure.
en: Rewrite the URL using a custom slug defined in the input below. Your permalink structure will be
fa: آدرس اینترنتی را با استفاده از یک slug سفارشی که در ورودی زیر تعریف شده است، بازنویسی کنید. ساختار پیوند یکتای شما به صورت زیر خواهد بود:

en: No Permalink (prevent URL rewriting)
fa: بدون پیوند یکتا (جلوگیری از بازنویسی پیوند)

en: Allow items to be added to menus in the 'Appearance' > 'Menus' screen. Must be turned on in 'Screen options'.
fa: اجازه دهید موارد در صفحه 'ظاهر' > 'منوها' به منوها اضافه شوند. باید در 'گزینه‌های صفحه' فعال شود.

en: Pagination support for the items URLs such as the archives.
fa: پشتیبانی از صفحه‌بندی برای آدرس‌های اینترنتی اقلام مانند بایگانی‌ها.

en: The position in the sidebar menu in the admin dashboard.
fa: موقعیت در منوی کناری در داشبورد مدیریت.

en: Custom Meta Box Callback
fa: فراخوانی سفارشی متا باکس

en: Appears as an item in the 'New' menu in the admin bar.
fa: به عنوان یک آیتم در منوی «جدید» در نوار مدیریت نمایش داده می‌شود.

en: Item Reverted To Draft
fa: آیتم به پیش نویس برگردانده شد

en: Item Updated
fa: مورد بروزرسانی شد

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: %s Link
fa: لینک %s

en: Item Link
fa: لینک آیتم

en: Customize the query variable name
fa: نام متغیر کوئری را سفارشی کنید

en: Assigns popular items text. Only used for non-hierarchical taxonomies.
fa: متن مربوط به آیتم‌های محبوب را اختصاص می‌دهد. فقط برای طبقه‌بندی‌های غیرسلسله مراتبی استفاده می‌شود.

en: A link to a tag
fa: لینک به یک تگ

en: Categories Meta Box
fa: دسته‌بندی‌ها متا باکس

en: Controls the meta box on the content editor screen. By default, the Categories meta box is shown for hierarchical taxonomies, and the Tags meta box is shown for non-hierarchical taxonomies.
fa: کادر متا را در صفحه ویرایشگر محتوا کنترل می‌کند. به طور پیش‌فرض، کادر متای دسته‌بندی‌ها برای طبقه‌بندی‌های سلسله مراتبی و کادر متای برچسب‌ها برای طبقه‌بندی‌های غیر سلسله مراتبی نمایش داده می‌شود.

en: Custom Meta Box
fa: متا باکس سفارشی

en: Register Meta Box Callback
fa: ثبت نام متا باکس کال بک

en: Select the type of permalink to use for this taxonomy.
fa: نوع پیوند یکتا را برای استفاده در این طبقه‌بندی انتخاب کنید.

en: Permalinks for this taxonomy are disabled.
fa: پیوندهای یکتا برای این طبقه‌بندی غیرفعال هستند.

en: Customize the slug used in the URL
fa: سفارشی‌سازی اسلاگ مورد استفاده در پیوند

en: Show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
fa: نمایش طبقه‌بندی در پنل ویرایش سریع/دسته جمعی.

en: A PHP function name to be called for sanitizing taxonomy data saved from a meta box.
fa: نام تابع PHP که برای پاکسازی داده‌های طبقه‌بندی ذخیره شده از یک متا باکس فراخوانی می‌شود.

en: Meta Box Sanitization Callback
fa: فراخوانی مجدد پاکسازی متا باکس

en: List the taxonomy in the Tag Cloud Widget controls.
fa: طبقه‌بندی را در کنترل‌های ویجت ابر برچسب فهرست کنید.

en: Show Admin Column
fa: نمایش ستون مدیریت

en: Parent-child terms in URLs for hierarchical taxonomies.
fa: اصطلاحات والد-فرزندی در پیوندها برای طبقه‌بندی‌های سلسله مراتبی.

en: Terms can be accessed using the non-pretty permalink, e.g., {query_var}={term_slug}.
fa: موارد با استفاده از پیوند یکتای غیرزیبا قابل دسترسی هستند، برای نمونه، {query_var}={term_slug}.

en: Tag Cloud
fa: ابر برچسب

en: No Meta Box
fa: بدون جعبه متا

en: Meta Box
fa: جعبه متا

en: Tags Meta Box
fa: جعبه متای برچسب‌ها

en: Popular Items
fa: موارد پرطرفدار

en: Assigns search items text.
fa: اختصاص دادن متن جستجوی موارد.

en: Parent Category:
fa: دسته مادر:

en: Assigns parent item text, but with a colon (:) added to the end.
fa: اختصاص دادن متن مورد مادر، اما با یک دونقطه (:) افزوده شده در انتها.

en: Parent Item With Colon
fa: مورد مادر با دونقطه

en: Assigns parent item text. Only used on hierarchical taxonomies.
fa: اختصاص دادن متن مورد مادر. فقط در طبقه‌بندی‌های سلسله‌مراتبی استفاده می‌شود.

en: Parent Item
fa: مورد مادر

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Posts_Controller`.
fa: کنترل‌کننده سفارشی اختیاری برای استفاده به‌جای `WP_REST_Posts_Controller`.

en: Controller Class
fa: کلاس کنترل‌کننده

en: The namespace part of the REST API URL.
fa: بخش فضای‌نام از نشانی اینترنتی REST API.

en: Namespace Route
fa: مسیر فضای‌نام

en: Base URL
fa: نشانی اینترنتی پایه

en: Show In REST API
fa: نمایش در REST API

en: Customize the query variable name.
fa: سفارشی‌سازی نام متغیر پرس‌وجو.

en: Query Variable
fa: متغیر پرس‌وجو

en: No Query Variable Support
fa: بدون پشتیبانی از متغیر پرس‌وجو

en: Custom Query Variable
fa: متغیر پرس‌وجو سفارشی

en: Items can be accessed using the non-pretty permalink, eg. {post_type}={post_slug}.
fa: موارد با استفاده از پیوند یکتای غیرزیبا قابل دسترسی هستند، برای نمونه {post_type}={post_slug}.

en: Query Variable Support
fa: پشتیبانی از متغیر پرس‌وجو

en: URLs for an item and items can be accessed with a query string.
fa: نشانی‌های اینترنتی برای یک مورد و موارد با یک رشته پرس‌وجو قابل دسترسی هستند.

en: Publicly Queryable
fa: قابل پرس‌وجو به‌صورت عمومی

en: Feed URL
fa: نشانی اینترنتی خوراک

en: Alters the permalink structure to add the `WP_Rewrite::$front` prefix to URLs.
fa: ساختار پیوند یکتا را برای افزودن پیشوند `WP_Rewrite::$front` به نشانی‌های اینترنتی تغییر می‌دهد.

en: Front URL Prefix
fa: پیشوند نشانی اینترنتی نخست

en: Customize the slug used in the URL.
fa: سفارشی‌سازی نامک استفاده شده در نشانی اینترنتی.

en: URL Slug
fa: نامک نشانی اینترنتی

en: Appearance Menus Support
fa: پشتیبانی از فهرست‌های ظاهر

en: Admin Menu Parent
fa: مادر فهرست مدیر

en: Item Link Description
fa: توضیح پیوند مورد

en: Posts list navigation
fa: راهبری فهرست نوشته‌ها

en: Filter posts by date
fa: صافی نوشته‌ها بر اساس تاریخ

en: Filter Items By Date
fa: صافی موارد بر اساس تاریخ

note: translators: %s Plural form of post type name
en: Filter %s by date
fa: صافی %s بر اساس تاریخ

en: Filter posts list
fa: صافی فهرست نوشته‌ها

en: Filter Items List
fa: صافی فهرست موارد

note: translators: %s Plural form of post type name
en: Filter %s list
fa: صافی فهرست %s

en: Attributes Meta Box
fa: جعبه متای ویژگی‌ها

en: No Items Found in Trash
fa: هیچ موردی در زباله‌دان یافت نشد

en: Parent Item Prefix
fa: پیشوند مورد مادر

en: Trackbacks
fa: بازتاب

note: translators: %s number of post types activated
en: Post type activated. | %s post types activated.
fa[0]: نوع نوشته فعال شد.

note: translators: %s number of taxonomies deactivated
en: Taxonomy deactivated. | %s taxonomies deactivated.
fa[0]: طبقه‌بندی غیرفعال شد.

note: translators: %s number of taxonomies synchronized
en: Taxonomy synchronized. | %s taxonomies synchronized.
fa[0]: طبقه‌بندی همگام‌سازی شد.

note: translators: %s number of taxonomies duplicated
en: Taxonomy duplicated. | %s taxonomies duplicated.
fa[0]: طبقه‌بندی تکرار شد.

note: translators: %s number of post types synchronized
en: Post type synchronized. | %s post types synchronized.
fa[0]: نوع نوشته همگام‌سازی شد.

note: translators: %s number of post types duplicated
en: Post type duplicated. | %s post types duplicated.
fa[0]: نوع نوشته تکرار شد.

note: translators: %s number of post types deactivated
en: Post type deactivated. | %s post types deactivated.
fa[0]: نوع نوشته غیرفعال شد.

note: translators: %s number of taxonomies activated
en: Taxonomy activated. | %s taxonomies activated.
fa[0]: طبقه‌بندی فعال شد.

en: Field Settings Tabs
fa: زبانه‌های تنظیمات فیلد

en: Close Modal
fa: بستن صفحه

en: Close modal
fa: بستن صفحه

en: [ACF shortcode value disabled for preview]
fa: [مقدار کد کوتاه ACF برای پیش نمایش غیرفعال است]

en: Field moved to other group
fa: فیلد به گروه دیگری منتقل شد

en: Save Custom Values
fa: ذخیره مقادیر سفارشی

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Add title
fa: افزودن عنوان

en: Allow Custom Values
fa: اجازه دادن مقادیر سفارشی

en: Allow Other Choice
fa: اجازه دادن انتخاب دیگر

en: Save Other Choice
fa: ذخیره انتخاب دیگر

en: Add Your First Field Group
fa: اولین گروه فیلد خود را اضافه نمایید

en: Group Settings
fa: تنظیمات گروه

en: New Tab Group
fa: گروه زبانه جدید

en: Use a stylized checkbox using select2
fa: به‌کارگیری کادر انتخاب سبک وار با select2

en: Add Toggle All
fa: افزودن تغییر وضعیت همه

en: Checkbox custom values cannot be empty. Uncheck any empty values.
fa: مقادیر سفارشی کادر انتخاب نمی‌تواند خالی باشد. انتخاب مقادیر خالی را بردارید.

en: Options Pages
fa: برگه‌های گزینه‌ها

en: ACF Blocks
fa: بلوک‌های ACF

en: Export As JSON
fa: برون بری با JSON

en: Import JSON
fa: درون ریزی JSON

en: General
fa: عمومی

en: Validation
fa: اعتبارسنجی

en: Presentation
fa: نمایش

en: Updates
fa: بروزرسانی ها

note: translators: %s url to field types list
en: Choose from over 30 field types. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
fa: از بین بیش از 30 نوع فیلد انتخاب کنید. <a href="%s" target="_blank">بیشتر بدانید</a>.

en: Add Field
fa: افزودن فیلد

en: Advanced Custom Fields logo
fa: لوگوی فیلدهای سفارشی پیشرفته

en: Field Group Title
fa: عنوان گروه فیلد

en: Add Field Group
fa: افزودن گروه فیلد

en: Gallery Field
fa: فیلد گالری

en: Repeater Field
fa: فیلد تکرارشونده

en: Delete Field Group
fa: حذف گروه فیلد

en: Add Your First Field
fa: اولین فیلد خود را اضافه کنید

en: Unlock Extra Features with ACF PRO
fa: قفل ویژگی‌های اضافی را با ACF PRO باز کنید

en: Flexible Content Field
fa: فیلد محتوای انعطاف پذیر

en: Get started creating new custom fields for your posts, pages, custom post types and other WordPress content.
fa: شروع به ایجاد فیلدهای سفارشی جدید برای پست ها، صفحات، انواع پست های سفارشی و سایر محتوای وردپرس خود کنید.

en: Location Rules
fa: قوانین مکان

en: Start a new group of tabs at this tab.
fa: شروع گروه جدید زبانه‌ها در این زبانه.

note: translators: 1: Post creation date 2: Post creation time
en: Created on %1$s at %2$s
fa: ایجاد شده در %1$s ساعت %2$s

note: translators: %s url to creating a field group page
en: ACF uses <a href="%s" target="_blank">field groups</a> to group custom fields together, and then attach those fields to edit screens.
fa: ACF از <a href="%s" target="_blank">گروه‌های فیلد</a> برای گروه‌بندی فیلدهای سفارشی استفاده می‌کند و سپس آن فیلدها را به صفحات ویرایش پیوست می‌کند.

note: translators: %s url to getting started guide
en: New to ACF? Take a look at our <a href="%s" target="_blank">getting started guide</a>.
fa: تازه با ACF آشنا شده‌اید؟ به <a href="%s" target="_blank">راهنمای شروع</a> ما نگاهی بیندازید.

en: Deactivate this item
fa: غیرفعال کردن این مورد

en: Deactivate
fa: غیرفعال کردن

en: Activate
fa: فعال کردن

en: Activate this item
fa: فعال کردن این مورد

[ctx: post status]
en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Move field group to trash?
fa: انتقال گروه فیلد به زباله‌دان؟

note: translators: %s number of field groups activated
en: Field group activated. | %s field groups activated.
fa[0]: گروه های فیلد %s فعال شد.

note: translators: %s number of field groups deactivated
en: Field group deactivated. | %s field groups deactivated.
fa[0]: %s گروه فیلد غیرفعال شد.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields PRO.
fa: افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته و افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته‌ی حرفه‌ای نباید همزمان فعال باشند. ما به طور خودکار افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته را غیرفعال کردیم.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields.
fa: افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته و افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته‌ی حرفه‌ای نباید همزمان فعال باشند. ما به طور خودکار فیلدهای سفارشی پیشرفته را غیرفعال کردیم.

en: Invalid request.
fa: درخواست نامعتبر.

en: Show in REST API
fa: نمایش در REST API

en: %1$s must have a valid user ID.
fa: %1$s باید یک شناسه کاربری معتبر داشته باشد.

en: %1$s is not one of %2$s
fa: %1$s یکی از %2$s نیست

en: %1$s must have a valid post ID.
fa: %1$s باید یک شناسه نوشته معتبر داشته باشد.

en: %s requires a valid attachment ID.
fa: %s به یک شناسه پیوست معتبر نیاز دارد.

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
fa[0]: %1$s باید کاربری با یکی از نقش‌های زیر داشته باشد: %2$s

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
fa[0]: %1$s باید یکی از شرایط زیر را داشته باشد: %2$s

en: %1$s must be of post type %2$s. | %1$s must be of one of the following post types: %2$s
fa[0]: %1$s باید از یکی از انواع نوشته زیر باشد: %2$s

en: Enable Transparency
fa: فعال کردن شفافیت

en: RGBA Array
fa: آرایه RGBA

en: RGBA String
fa: رشته RGBA

en: Hex String
fa: کد هگز RGBA

en: Upgrade to PRO
fa: ‫ارتقا به نسخه حرفه ای

[ctx: post status]
en: Active
fa: فعال

en: '%s' is not a valid email address
fa: نشانی ایمیل %s معتبر نیست

en: Color value
fa: مقدار رنگ

en: Select default color
fa: انتخاب رنگ پیش‌فرض

en: Clear color
fa: پاک کردن رنگ

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: Posts
fa: نوشته ها

en: Widgets
fa: ابزارک‌ها

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Taxonomies
fa: طبقه‌بندی‌ها

en: Saved
fa: ذخیره شده

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Various
fa: مختلف

en: Visit website
fa: بازدید وب سایت

en: View details
fa: نمایش جزییات

en: Version %s
fa: نگارش %s

en: Information
fa: اطلاعات

en: Last updated: %s
fa: آخرین به‌روزرسانی: %s

en: Awaiting save
fa: در انتظار ذخیره

en: Menu items
fa: آیتم‌های منو

en: Review changes
fa: تغییرات مرور شد

en: Help & Support
fa: کمک و پشتیبانی

en: Overview
fa: مرور کلی

note: translators: %s class name for a location that could not be found
en: Class "%s" does not exist.
fa: کلاس "%s" وجود ندارد.

en: Sync changes
fa: همگام‌سازی تغییرات

en: Located in: %s
fa: قرار گرفته در: %s

en: Located in plugin: %s
fa: قرار گرفته در پلاگین: %s

en: Located in theme: %s
fa: قرار گرفته در قالب: %s

en: Loading diff
fa: بارگذاری تفاوت

en: Review local JSON changes
fa: بررسی تغییرات JSON محلی

en: <a href="%s" target="_blank">Help Desk</a>. The support professionals on our Help Desk will assist with your more in depth, technical challenges.
fa: کمک <a href="%s" target="_blank">ميز</a>. حرفه ای پشتیبانی در میز کمک ما با بیشتر خود را در عمق کمک, چالش های فنی.

en: <a href="%s" target="_blank">Discussions</a>. We have an active and friendly community on our Community Forums who may be able to help you figure out the 'how-tos' of the ACF world.
fa: بحث <a href="%s" target="_blank">ها</a>. ما یک جامعه فعال و دوستانه در انجمن های جامعه ما که ممکن است قادر به کمک به شما کشف کردن 'چگونه بازی یا بازی' از جهان ACF.

en: <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>. Our extensive documentation contains references and guides for most situations you may encounter.
fa: مستندات <a href="%s" target="_blank">.</a> مستندات گسترده ما شامل مراجع و راهنماهایی برای اکثر موقعیت هایی است که ممکن است با آن مواجه شوند.

en: We are fanatical about support, and want you to get the best out of your website with ACF. If you run into any difficulties, there are several places you can find help:
fa: ما در المنتور فارسی در مورد پشتیبانی متعصب هستیم و می خواهیم شما با ACF بهترین بهره را از وب سایت خود ببرید. اگر به مشکلی برخوردید ، چندین مکان وجود دارد که می توانید کمک کنید:

en: Please use the Help & Support tab to get in touch should you find yourself requiring assistance.
fa: لطفا از زبانه پشتیبانی برای تماس استفاده کنید باید خودتان را پیدا کنید که نیاز به کمک دارد.

note: translators: %s the name of the location type
en: Location type "%s" is already registered.
fa: نوع مکان "%s" در حال حاضر ثبت شده است.

en: Options
fa: تنظیمات

en: Sorry, this post is unavailable for diff comparison.
fa: متاسفیم، این نوشته برای مقایسه‌ی تفاوت در دسترس نیست.

en: The Advanced Custom Fields plugin provides a visual form builder to customize WordPress edit screens with extra fields, and an intuitive API to display custom field values in any theme template file.
fa: افزونه فیلدهای سفارشی پیشرفته، به کمک فیلدهای اضافی و API بصری، یک فرم‌ساز بصری را برای سفارشی‌کردن صفحات ویرایش وردپرس برای نمایش مقادیر فیلدهای سفارشی در هر پرونده‌ی قالب پوسته فراهم می‌کند.

en: Before creating your first Field Group, we recommend first reading our <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> guide to familiarize yourself with the plugin's philosophy and best practises.
fa: پیشنهاد می‌کنیم قبل از ایجاد اولین گروه فیلد خود، راهنمای <a href="%s" target="_blank">شروع به کار</a> را بخوانید تا با فلسفه‌ی افزونه و بهترین مثال‌های آن آشنا شوید.

en: Invalid field group parameter(s).
fa: پارامتر(ها) گروه فیلد نامعتبر است.

en: Error loading field.
fa: خطا در بارگزاری فیلد.

en: Invalid nonce.
fa: کلید نامعتبر است.

en: <strong>Error</strong>: %s
fa: <strong>خطا</strong>: %s

en: Widget
fa: ابزارک

en: Comment
fa: دیدگاه

en: User Role
fa: نقش کاربر

en: Post Status
fa: وضعیت نوشته

en: Post Taxonomy
fa: طبقه بندی نوشته

en: Front Page
fa: برگه نخست

en: Page Type
fa: نوع برگه

en: Current User
fa: کاربر فعلی

en: Page Template
fa: قالب برگه

en: Register
fa: ثبت نام

en: User Form
fa: فرم کاربر

en: Page Parent
fa: برگه مادر

en: Post Template
fa: قالب نوشته

en: Attachment
fa: پیوست

en: and
fa: و

en: (no label)
fa: (بدون برچسب)

en: copy
fa: کپی

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
fa: کلمه متنی "field_" نباید در ابتدای نام فیلد استفاده شود

en: Checked
fa: انتخاب شده

en: (this field)
fa: (این گزینه)

en: or
fa: یا

en: Location
fa: مکان

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Active
fa: فعال

en: Move Complete.
fa: انتقال کامل شد.

en: Sync available
fa: هماهنگ سازی موجود است

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Documentation
fa: مستندات

en: Duplicate
fa: تکثیر

en: Search
fa: جستجو

note: translators: %s: field group title
en: Select %s
fa: انتخاب %s

en: Sync
fa: هماهنگ

en: Tools
fa: ابزارها

en: Upgrade Database
fa: به‌روزرسانی پایگاه داده

en: Review sites & upgrade
fa: بازبینی و به‌روزرسانی سایت‌ها

en: Generate PHP
fa: تولید کد PHP

en: Copied
fa: کپی شد

en: Select File
fa: انتخاب پرونده

en: No file selected
fa: هیچ پرونده ای انتخاب نشده

en: Error uploading file. Please try again
fa: خطا در آپلود فایل. لطفا مجدد بررسی کنید

en: Incorrect file type
fa: نوع فایل صحیح نیست

en: Import file empty
fa: فایل وارد شده خالی است

en: Conditional Logic
fa: منطق شرطی

en: Add rule group
fa: افزودن گروه قانون

en: Drag to reorder
fa: گرفتن و کشیدن برای مرتب سازی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Move
fa: انتقال

en: Delete
fa: حذف

en: This is the name which will appear on the EDIT page
fa: این نامی است که در صفحه "ویرایش" نمایش داده خواهد شد

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
fa: تک کلمه، بدون فاصله. خط زیرین و خط تیره ها مجازاند

en: Instructions
fa: دستورالعمل ها

en: Wrapper Attributes
fa: مشخصات پوشش فیلد

en: width
fa: عرض

en: class
fa: کلاس

en: id
fa: شناسه

note: translators: Hidden accessibility text for the positional order number of the field.
en: Order
fa: ترتیب

en: Name
fa: نام

en: Key
fa: کلید

en: Rules
fa: قوانین

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
fa: مجموعه ای از قوانین را بسازید تا مشخص کنید در کدام صفحه ویرایش، این زمینه‌های سفارشی سفارشی نمایش داده شوند

en: Style
fa: شیوه نمایش

en: Standard (WP metabox)
fa: استاندارد (دارای متاباکس)

en: Seamless (no metabox)
fa: بدون متاباکس

en: Position
fa: موقعیت

en: High (after title)
fa: بالا (بعد از عنوان)

en: Normal (after content)
fa: معمولی (بعد از ادیتور متن)

en: Side
fa: کنار

en: Top aligned
fa: سمت بالا

en: Left aligned
fa: سمت چپ

en: Order No.
fa: شماره ترتیب.

en: Field groups with a lower order will appear first
fa: گروه ها با شماره ترتیب کمتر اول دیده می شوند

en: Permalink
fa: پیوند یکتا

en: Content Editor
fa: ویرایش گر محتوا(ادیتور اصلی)

en: Excerpt
fa: چکیده

en: Discussion
fa: گفتگو

en: Comments
fa: دیدگاه ها

en: Revisions
fa: بازنگری ها

en: Slug
fa: نامک

en: Author
fa: نویسنده

en: Format
fa: فرمت

en: Page Attributes
fa: صفات برگه

en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

en: Categories
fa: دسته ها

en: Tags
fa: برچسب ها

en: Send Trackbacks
fa: ارسال بازتاب ها

en: Hide on screen
fa: مخفی کردن در صفحه

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
fa: <b>انتخاب</b> آیتم ها برای <b>پنهان کردن</b> آن ها از صفحه ویرایش.

note: translators: %s The button label name, translated seperately
en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
fa: این سایت ها نیاز به به روز رسانی دارند برای انجام %s کلیک کنید.

note: translators: %s The button label name, translated seperately
en: Upgrade Sites
fa: ارتقاء سایت

en: Site
fa: سایت

en: Site is up to date
fa: سایت به روز است

note: translators: %s admin dashboard url page
en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
fa: به روزرسانی دیتابیس انجام شد. <a href="%s">بازگشت به پیشخوان شبکه</a>

en: Please select at least one site to upgrade.
fa: لطفا حداقل یک سایت برای ارتقا انتخاب کنید.

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
fa: قویا توصیه می شود از بانک اطلاعاتی خود قبل از هر کاری پشتیبان تهیه کنید. آیا مایلید به روز رسانی انجام شود؟

note: translators: %s the version being upgraded to. translators: %s the new ACF version
en: Upgrading data to version %s
fa: به روز رسانی داده ها به نسحه %s

en: Upgrade complete.
fa: ارتقا کامل شد.

en: Upgrade failed.
fa: ارتقا با خطا مواجه شد.

en: Reading upgrade tasks...
fa: در حال خواندن مراحل به روزرسانی...

note: translators: %s the url to the field group page.
en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
fa: ارتقای پایگاه داده کامل شد. <a href="%s"> تغییرات جدید را ببینید</a>

en: No updates available.
fa: به‌روزرسانی موجود نیست.

en: Back to all tools
fa: بازگشت به همه ابزارها

en: Flexible Content
fa: محتوای انعطاف پذیر

en: Gallery
fa: گالری

en: Options Page
fa: برگه تنظیمات

en: Database Upgrade Required
fa: به روزرسانی دیتابیس لازم است

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
fa: این نسخه شامل بهبودهایی در پایگاه داده است و نیاز به ارتقا دارد.

note: translators: %s a list of plugin
en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
fa: همچنین لطفا همه افزونه‌های پولی (%s) را بررسی کنید که به نسخه آخر بروز شده باشند.

en: Clone Field
fa: فیلد کپی

en: Local JSON
fa: JSON های لوکال

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Medium
fa: متوسط

en: Large
fa: بزرگ

en: Full Size
fa: اندازه کامل

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: Image width must be at least %dpx.
fa: عرض تصویر باید حداقل %d پیکسل باشد.

en: Image width must not exceed %dpx.
fa: عرض تصویر نباید از %d پیکسل بیشتر باشد.

en: Image height must be at least %dpx.
fa: ارتفاع فایل باید حداقل %d پیکسل باشد.

en: Image height must not exceed %dpx.
fa: ارتفاع تصویر نباید از %d پیکسل بیشتر باشد.

en: File size must be at least %s.
fa: حجم فایل باید حداقل %s باشد.

en: File type must be %s.
fa: نوع فایل باید %s باشد.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
fa: اگر از صفحه جاری خارج شوید ، تغییرات شما ذخیره نخواهند شد

[ctx: verb]
en: Select
fa: انتخاب

[ctx: verb]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: verb]
en: Update
fa: بروزرسانی

en: Uploaded to this post
fa: بارگذاری شده در این نوشته

en: Expand Details
fa: نمایش جزئیات

en: Collapse Details
fa: عدم نمایش جزئیات

en: Restricted
fa: ممنوع

en: All images
fa: تمام تصاویر

en: Validation successful
fa: اعتبار سنجی موفق بود

en: Validation failed
fa: مشکل در اعتبار سنجی

en: 1 field requires attention
fa: یکی از گزینه ها نیاز به بررسی دارد

note: translators: %d is the number of fields that require attention
en: %d fields require attention
fa: %d گزینه نیاز به بررسی دارد

en: Are you sure?
fa: اطمینان دارید؟

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Remove
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Has any value
fa: هر نوع مقدار

en: Has no value
fa: بدون مقدار

en: Value is equal to
fa: مقدار برابر است با

en: Value is not equal to
fa: مقدار برابر نیست با

en: Value matches pattern
fa: مقدار الگوی

en: Value contains
fa: شامل می شود

en: Value is greater than
fa: مقدار بیشتر از

en: Value is less than
fa: مقدار کمتر از

en: Selection is greater than
fa: انتخاب بیشتر از

en: Selection is less than
fa: انتخاب کمتر از

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Basic
fa: پایه

en: Content
fa: محتوا

en: Choice
fa: انتخاب

en: Relational
fa: رابطه

en: Layout
fa: چیدمان

en: Open
fa: باز

en: Display this accordion as open on page load.
fa: نمایش آکوردئون این به عنوان باز در بارگذاری صفحات.

en: Allow this accordion to open without closing others.
fa: اجازه دهید این آکوردئون بدون بستن دیگر آکاردئون‌ها باز شود.

en: Endpoint
fa: نقطه پایانی

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
fa: یک نقطه پایانی برای توقف آکاردئون قبلی تعریف کنید. این آکاردئون مخفی خواهد بود.

en: Button Group
fa: گروه دکمه‌ها

en: Choices
fa: انتخاب ها

en: Enter each choice on a new line.
fa: هر انتخاب را در یک خط جدید وارد کنید.

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
fa: برای کنترل بیشتر، ممکن است هر دو مقدار و برچسب را مانند زیر مشخص کنید:

en: Default Value
fa: مقدار پیش فرض

en: Appears when creating a new post
fa: هنگام ایجاد یک نوشته جدید نمایش داده می شود

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Return Value
fa: مقدار بازگشت

en: Specify the returned value on front end
fa: مقدار برگشتی در نمایش نهایی را تعیین کنید

en: Value
fa: مقدار

en: Both (Array)
fa: هر دو (آرایه)

en: Toggle All
fa: انتخاب همه

en: Enter each default value on a new line
fa: هر مقدار پیش فرض را در یک خط جدید وارد کنید

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
fa: اضافه کردن چک باکس اضافی برای انتخاب همه

en: Color Picker
fa: انتخاب کننده رنگ

en: Clear
fa: پاکسازی

en: Default
fa: پیش فرض

en: Select Color
fa: رنگ را انتخاب کنید

en: Date Picker
fa: تاریخ

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
fa: انجام شد

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
fa: امروز

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
fa: بعدی

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
fa: قبلی

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
fa: هفته

en: Display Format
fa: فرمت نمایش

en: The format displayed when editing a post
fa: قالب در زمان نمایش نوشته دیده خواهد شد

en: Custom:
fa: دلخواه:

en: Save Format
fa: ذخیره قالب

en: The format used when saving a value
fa: قالب استفاده در زمان ذخیره مقدار

en: Return Format
fa: فرمت بازگشت

en: The format returned via template functions
fa: قالب توسط توابع پوسته نمایش داده خواهد شد

en: Week Starts On
fa: اولین روز هفته

en: Date Time Picker
fa: انتخاب کننده زمان و تاریخ

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
fa: انتخاب زمان

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
fa: زمان

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
fa: ساعت

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
fa: دقیقه

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
fa: ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
fa: میلی ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
fa: میکرو ثانیه

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
fa: منطقه زمانی

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
fa: انجام شد

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
fa: انتخاب

[ctx: Date Time Picker JS amText]
en: AM
fa: صبح

[ctx: Date Time Picker JS amTextShort]
en: A
fa: صبح

[ctx: Date Time Picker JS pmText]
en: PM
fa: عصر

[ctx: Date Time Picker JS pmTextShort]
en: P
fa: عصر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Placeholder Text
fa: نگهدارنده مکان متن

en: Appears within the input
fa: در داخل ورودی نمایش داده می شود

en: Prepend
fa: پیشوند

en: Appears before the input
fa: قبل از ورودی نمایش داده می شود

en: Append
fa: پسوند

en: Appears after the input
fa: بعد از ورودی نمایش داده می شود

en: File
fa: پرونده

en: Edit File
fa: ویرایش پرونده

en: Update File
fa: بروزرسانی پرونده

en: File name
fa: نام فایل

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Add File
fa: افزودن پرونده

en: File Array
fa: آرایه فایل

en: File URL
fa: آدرس پرونده

en: Library
fa: کتابخانه

en: Limit the media library choice
fa: محدود کردن انتخاب کتابخانه چندرسانه ای

en: All
fa: همه

en: Uploaded to post
fa: بارگذاری شده در نوشته

en: Minimum
fa: کمترین

en: Restrict which files can be uploaded
fa: محدودیت در آپلود فایل ها

en: Maximum
fa: بیشترین

en: Comma separated list. Leave blank for all types
fa: با کامای انگلیسی جدا کرده یا برای عدم محدودیت خالی بگذارید

en: Google Map
fa: نقشه گوگل

en: Sorry, this browser does not support geolocation
fa: با عرض پوزش، این مرورگر از موقعیت یابی جغرافیایی پشتیبانی نمی کند

en: Clear location
fa: حذف مکان

en: Find current location
fa: پیدا کردن مکان فعلی

en: Search for address...
fa: جستجو برای آدرس . . .

en: Center
fa: مرکز

en: Center the initial map
fa: نقشه اولیه را وسط قرار بده

en: Zoom
fa: بزرگنمایی

en: Set the initial zoom level
fa: تعین مقدار بزرگنمایی اولیه

en: Height
fa: ارتفاع

en: Customize the map height
fa: سفارشی سازی ارتفاع نقشه

en: Group
fa: گروه

en: Specify the style used to render the selected fields
fa: استایل جهت نمایش فیلد انتخابی

en: Block
fa: بلوک

en: Table
fa: جدول

en: Row
fa: سطر

en: Image
fa: تصویر

en: Select Image
fa: انتخاب تصویر

en: Edit Image
fa: ویرایش تصویر

en: Update Image
fa: بروزرسانی تصویر

en: No image selected
fa: هیچ تصویری انتخاب نشده

en: Add Image
fa: افزودن تصویر

en: Image Array
fa: آرایه تصاویر

en: Image URL
fa: آدرس تصویر

en: Preview Size
fa: اندازه پیش نمایش

en: Restrict which images can be uploaded
fa: محدودیت در آپلود تصاویر

en: Width
fa: عرض

en: Link
fa: لینک

en: Select Link
fa: انتخاب لینک

en: Opens in a new window/tab
fa: در پنجره جدید باز شود

en: Link Array
fa: آرایه لینک

en: Link URL
fa: آدرس لینک

en: Message
fa: پیام

en: New Lines
fa: خطوط جدید

en: Controls how new lines are rendered
fa: تنظیم کنید که خطوط جدید چگونه نمایش داده شوند

en: Automatically add paragraphs
fa: پاراگراف ها خودکار اضافه شوند

en: No Formatting
fa: بدون قالب بندی

en: Escape HTML
fa: حذف HTML

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
fa: اجازه نمایش کدهای HTML به عنوان متن به جای اعمال آنها

en: Number
fa: عدد

en: Minimum Value
fa: حداقل مقدار

en: Maximum Value
fa: حداکثر مقدار

en: Step Size
fa: اندازه مرحله

en: Value must be a number
fa: مقدار باید عددی باشد

en: Value must be equal to or higher than %d
fa: مقدار باید مساوی یا بیشتر از %d باشد

en: Value must be equal to or lower than %d
fa: مقدار باید کوچکتر یا مساوی %d باشد

en: Enter URL
fa: آدرس را وارد کنید

en: Embed Size
fa: اندازه جانمایی

en: Page Link
fa: پیوند (لینک) برگه/نوشته

en: Parent
fa: مادر

en: Filter by Post Type
fa: فیلتر با نوع نوشته

en: All post types
fa: تمام انواع نوشته

en: Filter by Taxonomy
fa: فیلتر با طبقه بندی

en: All taxonomies
fa: تمام طبقه بندی ها

en: Allow Archives URLs
fa: اجازه آدرس های آرشیو

en: Password
fa: رمزعبور

en: Post Object
fa: آبجکت یک نوشته

en: Radio Button
fa: دکمه رادیویی

en: Other
fa: دیگر

en: Add 'other' choice to allow for custom values
fa: افزودن گزینه 'دیگر' برای ثبت مقادیر دلخواه

en: Range
fa: محدوده

en: Relationship
fa: ارتباط

en: Maximum values reached ( {max} values )
fa: مقادیر به حداکثر رسیده اند ( {max} آیتم )

en: Loading
fa: درحال خواندن

en: No matches found
fa: مطابقتی یافت نشد

en: Select post type
fa: انتحاب نوع نوشته

en: Select taxonomy
fa: انتخاب طبقه بندی

en: Search...
fa: جستجو . . .

en: Filters
fa: فیلترها

en: Post Type
fa: نوع نوشته

en: Taxonomy
fa: طبقه بندی

en: Elements
fa: عناصر

en: Selected elements will be displayed in each result
fa: عناصر انتخاب شده در هر نتیجه نمایش داده خواهند شد

[ctx: Select2 JS matches_n]
note: translators: %d - number of results available in select field
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
fa: نتایج %d در دسترس است با استفاده از کلید بالا و پایین روی آنها حرکت کنید.

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
fa: مشابهی یافت نشد

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
fa: یک یا چند حرف وارد کنید

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
note: translators: %d - number of characters to enter into select field input
en: Please enter %d or more characters
fa: لطفا %d یا چند کاراکتر دیگر وارد کنید

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
fa: یک  حرف را حذف کنید

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
note: translators: %d - number of characters that should be removed from select field
en: Please delete %d characters
fa: لطفا %d کاراکتر را حذف کنید

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
fa: فقط می توانید یک آیتم را انتخاب کنید

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
note: translators: %d - maximum number of items that can be selected in the select field
en: You can only select %d items
fa: شما فقط می توانید %d مورد را انتخاب کنید

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
fa: خطا در فراخوانی داده ها

en: Use AJAX to lazy load choices?
fa: از ایجکس برای خواندن گزینه های استفاده شود؟

en: Specify the value returned
fa: مقدار بازگشتی را انتخاب کنید

en: Separator
fa: جداکننده

en: Tab
fa: تب

en: Placement
fa: جانمایی

en: Select the taxonomy to be displayed
fa: طبقه‌بندی را برای برون بری انتخاب کنید

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Multiple Values
fa: چندین مقدار

en: Multi Select
fa: چندین انتخاب

en: Single Value
fa: تک مقدار

en: Radio Buttons
fa: دکمه‌های رادیویی

en: Create Terms
fa: ساخت آیتم (ترم)

en: Allow new terms to be created whilst editing
fa: اجازه به ساخت آیتم‌ها(ترم‌ها) جدید در زمان ویرایش

en: Save Terms
fa: ذخیره ترم ها

en: Connect selected terms to the post
fa: الصاق آیتم های انتخابی به نوشته

en: Load Terms
fa: خواندن ترم ها

en: Load value from posts terms
fa: خواندن مقادیر از ترم های نوشته

en: Term Object
fa: به صورت آبجکت

en: %s already exists
fa: %s هم اکنون موجود است

en: %s added
fa: %s اضافه شد

en: Add
fa: افزودن

en: Text
fa: متن

en: Character Limit
fa: محدودیت کاراکتر

en: Leave blank for no limit
fa: برای نامحدود بودن این بخش را خالی بگذارید

en: Value must not exceed %d characters
fa: مقدار نباید از %d کاراکتر بیشتر شود

en: Text Area
fa: جعبه متن (متن چند خطی)

en: Rows
fa: سطرها

en: Sets the textarea height
fa: تعیین ارتفاع باکس متن

en: Time Picker
fa: انتخاب زمان

en: True / False
fa: صحیح / غلط

en: Displays text alongside the checkbox
fa: نمایش متن همراه انتخاب

en: On Text
fa: با متن

en: Text shown when active
fa: نمایش متن در زمان فعال بودن

en: Off Text
fa: بدون متن

en: Text shown when inactive
fa: نمایش متن در زمان غیر فعال بودن

en: Value must be a valid URL
fa: مقدار باید یک آدرس صحیح باشد

en: User
fa: کاربر

en: All user roles
fa: تمام نقش های کاربر

en: User Array
fa: آرایه کاربر

en: User Object
fa: آبجکت کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Visual
fa: بصری

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
fa: متن

en: Click to initialize TinyMCE
fa: برای اجرای TinyMCE کلیک کنید

en: Tabs
fa: تب ها

en: Visual & Text
fa: بصری و متنی

en: Visual Only
fa: فقط بصری

en: Text Only
fa: فقط متن

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Validate Email
fa: اعتبار سنجی ایمیل

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Post updated
fa: نوشته بروز شد

en: Spam Detected
fa: اسپم تشخیص داده شد

en: Post
fa: نوشته

en: Page
fa: برگه

en: Forms
fa: فرم ها

en: is equal to
fa: برابر شود با

en: is not equal to
fa: برابر نشود با

en: All %s formats
fa: همه‌ی فرمت‌های %s

en: Current User Role
fa: نقش کاربرفعلی

en: Super Admin
fa: مدیرکل

en: Logged in
fa: وارده شده

en: Viewing front end
fa: درحال نمایش سمت کاربر

en: Menu Item
fa: آیتم منو

en: Menu
fa: منو

en: Menu Locations
fa: محل منو

en: Menus
fa: منوها

en: Default Template
fa: پوسته پیش فرض

en: Posts Page
fa: برگه ی نوشته ها

en: Top Level Page (no parent)
fa: بالاترین سطح برگه(بدون والد)

en: Parent Page (has children)
fa: برگه مادر (دارای زیر مجموعه)

en: Child Page (has parent)
fa: برگه زیر مجموعه (دارای مادر)

en: Post Category
fa: دسته بندی نوشته

en: Post Format
fa: فرمت نوشته

en: %s value is required
fa: مقدار %s لازم است

en: Viewing back end
fa: درحال نمایش back end

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
fa: اکنون

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
fa: تا زمانی که روی فیلد کلیک نشود TinyMCE اجرا نخواهد شد

en: File size must not exceed %s.
fa: حجم فایل ها نباید از %s بیشتر باشد.

en: Show this field if
fa: نمایش این گروه فیلد اگر

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
fa: اگر چندین گروه فیلد در یک صفحه ویرایش نمایش داده شود،اولین تنظیمات گروه فیلد استفاده خواهد شد. (یکی با کمترین شماره)

en: Shown in field group list
fa: نمایش لیست گروه فیلد

en: Below fields
fa: زیر فیلد ها

en: Type
fa: نوع

en: Close Field
fa: بستن فیلد

en: Field Type
fa: نوع فیلد

en: Field Name
fa: نام فیلد

en: Field Label
fa: برچسب فیلد

en: Below labels
fa: برچسب‌های زیر

en: Checkbox
fa: چک باکس

en: File ID
fa: شناسه پرونده

en: Image ID
fa: شناسه تصویر

en: Post ID
fa: شناسه نوشته

[ctx: noun]
en: Select
fa: انتخاب

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
fa: یک نتیجه موجود است برای انتخاب اینتر را فشار دهید.

en: Term ID
fa: شناسه مورد

en: Repeater
fa: تکرار‌کننده

en: Delete field
fa: حذف فیلد

en: Move field to another group
fa: انتقال فیلد به گروه دیگر

en: Duplicate field
fa: تکثیر فیلد

en: Edit field
fa: ویرایش فیلد

en: Show this field group if
fa: این گروه فیلد را نمایش بده اگر

en: Select Field Groups
fa: انتخاب گروه‌های فیلد

en: No field groups selected
fa: گروه فیلدی انتخاب نشده است

en: Export Field Groups
fa: برون‌ریزی گروه‌های فیلد

en: Import Field Groups
fa: وارد کردن گروه‌های فیلد

en: Duplicate this item
fa: تکثیر این مورد

en: Custom Fields
fa: فیلدهای سفارشی

en: Move Field
fa: جابجایی فیلد

en: Please select the destination for this field
fa: مقصد انتقال این فیلد را مشخص کنید

en: Field Keys
fa: کلیدهای فیلد

en: Move Custom Field
fa: جابجایی فیلد سفارشی

en: No toggle fields available
fa: هیچ فیلد تغییر وضعیت دهنده‌ای در دسترس نیست

en: Field group title is required
fa: عنوان گروه فیلد ضروری است

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
fa: این فیلد تا زمانی که تغییراتش ذخیره شود، نمی‌تواند جابجا شود

en: Field group draft updated.
fa: پیش‌نویس گروه فیلد بروز شد.

en: Field group scheduled for.
fa: گروه فیلد برنامه‌ریزی شده برای.

en: Field group submitted.
fa: گروه فیلد ثبت شد.

en: Field group saved.
fa: گروه فیلد ذخیره شد.

en: Field group published.
fa: گروه فیلد منتشر شد.

en: Field group deleted.
fa: گروه فیلد حذف شد.

en: Field type does not exist
fa: نوع فیلد وجود ندارد

en: Edit field group
fa: ویرایش گروه فیلد

en: Save 'custom' values to the field's choices
fa: ذخیره مقادیر سفارشی در انتخاب‌های فیلد

en: Select the appearance of this field
fa: ظاهر این فیلد را مشخص کنید

en: Save 'other' values to the field's choices
fa: ذخیره مقادیر دیگر در انتخاب‌های فیلد

en: Label
fa: برچسب فیلد

en: Sub Fields
fa: فیلدهای زیرمجموعه

en: No Fields found in Trash
fa: گروه فیلدی در زباله‌دان یافت نشد

en: No Fields found
fa: گروه فیلدی یافت نشد

en: Search Fields
fa: جستجوی فیلدها

en: Edit Field
fa: ویرایش فیلد

en: Field
fa: فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: No Field Groups found in Trash
fa: گروه فیلدی در زباله‌دان یافت نشد

en: No Field Groups found
fa: گروه فیلدی یافت نشد

en: Search Field Groups
fa: جستجوی گروه‌های فیلد

en: View Field Group
fa: مشاهده‌ی گروه فیلد

en: Edit Field Group
fa: ویرایش گروه فیلد

en: Field Group
fa: گروه فیلد

en: Field Groups
fa: گروه‌های فیلد

note: Description of the plugin
en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
fa: وردپرس را با فیلدهای حرفه‌ای و قدرتمند سفارشی کنید.

en: Label Placement
fa: قرارگیری برچسب

en: Instruction Placement
fa: قرارگیری دستورالعمل

note: translators: %1$s current db version, %2$s available db version
en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
fa: سایت نیاز به بروزرسانی پایگاه داده از %1$s به %2$s دارد

note: translators: %1 plugin name, %2 version number
en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
fa: از شما برای بروزرسانی به %1$s نسخه‌ی %2$s متشکریم!

en: Required
fa: ضروری

en: Field group updated.
fa: گروه فیلد به‌روز شد.

en: View Field
fa: مشاهده فیلد

[ctx: No Terms]
en: No %s
fa: بدون %s

en: Maximum Posts
fa: حداکثر نوشته‌ها

en: Minimum Posts
fa: حداقل نوشته‌ها

en: Allowed File Types
fa: نوع پرونده‌های مجاز

en: Allow Null
fa: اجازه دادن به «خالی»

en: Archives
fa: بایگانی‌ها

en: Filter by Role
fa: فیلتر بر اساس نقش

note: translators: Confirmation message once a field has been moved to a different field group.
en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
fa: فیلد %1$s اکنون در گروه فیلد %2$s قابل مشاهده است

en: Supports
fa: پشتیبانی‌ها

en: Select the items you would like to export and then select your export method. Export As JSON to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Generate PHP to export to PHP code which you can place in your theme.
fa: مواردی را که می‌خواهید خروجی بگیرید انتخاب کنید و سپس روش خروجی خود را انتخاب کنید. برای خروجی گرفتن به یک فایل .json که می‌توانید آن را به یک نصب ACF دیگر درون ریزی کنید، از Export As JSON استفاده کنید. برای خروجی گرفتن به کد PHP که می‌توانید در قالب خود قرار دهید، PHP تولید کنید.

en: Multi-Expand
fa: چند-گسترشی

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
fa[0]: %1$s حداقل به %2$s انتخاب نیاز دارد

en: Stylized UI
fa: رابط کاربری استایل‌دار

en: Show Media Upload Buttons
fa: نمایش دکمه‌های آپلود رسانه

en: Delay Initialization
fa: مقداردهی اولیه با تأخیر

note: translators: counts for inactive field groups
en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: غیرفعال <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s number of field groups synchronized
en: Field group synchronized. | %s field groups synchronized.
fa[0]: گروه های فیلد %s همگام شدند.

en: Add / Edit
fa: اضافه کردن/ویرایش

en: Copy to clipboard
fa: درج در حافظه موقت

note: translators: %s number of field groups duplicated
en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
fa[0]: %s گروه زمینه تکثیر شدند.

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: فعال <span class="count">(%s)</span>

en: Null
fa: خالی (null)

en: Allow 'custom' values to be added
fa: اجازه درج مقادیر دلخواه

en: Add new choice
fa: درج انتخاب جدید

en: User unable to add new %s
fa: کاربر قادر به اضافه کردن %s تازه نیست

en: Accordion
fa: آکاردئونی

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
fa: جستجو &hellip;

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
fa: بارگذاری نتایج بیشتر&hellip;

en: red : Red
fa: red : قرمز

en: Automatically add &lt;br&gt;
fa: اضافه کردن خودکار &lt;br&gt;

en: New Field
fa: فیلد تازه

en: Add New Field
fa: افزودن فیلد تازه

en: New Field Group
fa: گروه فیلد تازه

en: Add New Field Group
fa: افزودن گروه فیلد تازه

en: Add New
fa: افزودن

note: Plugin Name of the plugin
en: Advanced Custom Fields
fa: فیلدهای سفارشی پیشرفته
