Tracker MASTER - en to et translation catalogue (351 entries)

en:  %2.2d hour |  %2.2d hours
et[0]:  %2.2d tund
et[1]:  %2.2d tundi

en:  %2.2d minute |  %2.2d minutes
et[0]:  %2.2d minut
et[1]:  %2.2d minutit

en:  %2.2d second |  %2.2d seconds
et[0]:  %2.2d sekund
et[1]:  %2.2d sekundit

en:  %2.2dh
et:  %2.2d t

en:  %2.2dm
et:  %2.2d m

en:  %2.2ds
et:  %2.2d s

en:  %d day |  %d days
et[0]:  %d päev
et[1]:  %d päeva

en:  %dd
et:  %d p

en:  - Manage Tracker processes and data
et:  - Trackeri protsesside ja andmete haldus

en:  - Show statistics for all Nepomuk defined ontology classes
et:  - Nepomuki defineeritud ontoloogiaklasside statistika näitamine

en: (Re)Index a given file
et: Selle faili kordusindekseerimine

en: (Re)indexing file was successful
et: Kordusindekseerimine oli edukas

en: - Extract file meta data
et: - failide metateabe avamine

en: - Get all information about one or more files
et: - kogu teabe hankimine määratud faili(de)st

en: - Import data using Turtle files
et: - andmete importimine Turtle-failidest

en: - Miner status and control notification area icon
et: - kaevuri olek ja teateala ikooni sätted

en: - Monitor and control status
et: - monitooring ja juhtimine

en: - Query or update using SPARQL
et: - Päring või uuendus SPARQL-i kasutades

en: - Search for terms in all data
et: - märksõnade otsimine tervest andmestikust

en: - start the feeds indexer
et: - voogude indekseerija käivitamine

en: - start the tracker daemon
et: - jälgimisdeemoni käivitamine

en: - start the tracker indexer
et: - trackeri indekseerija käivitamine

en: - start the tracker writeback service
et: - trackeri tagasikirjutamise teenuse käivitamine

en: <b>Notification area</b>
et: <b>Teateala</b>

en: A notification icon application to monitor data miners for Tracker
et: Teateikooni rakend Trackeri andmekaevurite monitooringuks

en: A search bar applet for finding content stored in Tracker
et: Trackerisse salvestatud sisu otsimiseks kasutatav otsiriba

en: APPS
et: RAKENDUSED

en: Add a tag (if FILEs are omitted, TAG is not associated with any files)
et: Sildi lisamine (kui FAILe pole määratud, ei seostata SILTi ühegi failiga)

en: Add and delete actions can not be used together
et: Lisamise ja kustutamise toiminguid pole võimalik korraga kasutada

en: Add, remove or list tags
et: Lisa, eemalda või kuva märksõnu

en: Al_ways display icon
et: _Ikooni näidatakse alati

en: Albums
et: Albumid

en: All posts
et: Kõik postitused

en: An argument must be supplied
et: Ühtegi argumenti ei antud

en: Application
et: Rakendus

en: Applications
et: Rakendused

en: Applications data miner
et: Rakenduste andmekaevurid

en: Applies an AND operator to all terms separated by a space (see --or-operator)
et: Tühikuga eraldatud otsisõnadega kasutatakse JA tingimust (vaata --or-operator)

en: Archives
et: Arhiivid

en: Artists
et: Esitajad

en: Attempting to pause miner '%s' with reason '%s'
et: Kaevurit '%s' püütakse seada pausile põhjusel '%s'

en: Attempting to resume miner %s with cookie %d
et: Kaevurit %s püütakse panna jätkama küpsisega %d

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: By usage
et: Kasutuse järgi

en: CLASS
et: KLASS

en: CLASS/PROPERTY
et: KLASS/OMADUS

en: COOKIE
et: KÜPSIS

en: Category
et: Kategooria

en: Checks if FILE is eligible for being mined based on configuration
et: Kontrollib, kas seadistuse järgi on FAILi lubatud kaevata

en: Classes
et: Klassid

en: Configure file indexing with Tracker
et: Trackeri failide indekseerimise seadistus

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Control and monitor the Tracker search and indexing service
et: Trackeri otsinguvahendi ja indekseerimisteenuse juhtimine ja monitooring

en: Cookie is %d
et: Küpsis on %d

en: Cookie not recognized to resume paused miner
et: Pausitud kaevur ei tundnud jätkamiseks saadetud küpsist ära

en: Copyright Tracker Authors 2005-2010
et: Autoriõigus kuulub Trackeri autoritele 2005-2010

en: Could not (re)index file
et: Faili pole võimalik (uuesti) indekseerida

en: Could not add tag
et: Märksõna ei suudetud lisada

en: Could not add tag to files
et: Failidele pole võimalik märksõnu lisada

en: Could not establish a connection to Tracker
et: Trackeriga ühendumine pole võimalik

en: Could not find notify classes
et: Märguandeklasse ei leitud

en: Could not find property for class prefix, e.g. :Resource in 'rdfs:Resource'
et: Klassi prefiksile vastavad omadust pole võimalik leida, n.t. :allikas sõnes 'rdfs:allikas'

en: Could not get Tracker statistics
et: Trackeri statistikat pole võimalik hankida

en: Could not get UTF-8 path from path
et: Asukohast ei suudetud teha UTF-8 rada

en: Could not get all tags
et: Märksõnu ei suudetud hankida

en: Could not get file URNs
et: Faili URN-e ei saadud

en: Could not get files related to tag
et: Märksõnaga seotud faile ei suudetud hankida

en: Could not get namespace prefixes
et: Andmeruumi prefikseid pole võimalik hankida

en: Could not get search results
et: Otsingutulemusi ei suudetud hankida

en: Could not get status from miner: %s
et: Kaevuri olekut pole võimalik hankida: %s

en: Could not get tag by label
et: Märksõna ei suudetud sildi järgi hankida

en: Could not kill process %d
et: Protsessi %d ei suudetud tappa

en: Could not list class prefixes
et: Klasside prefikseid pole võimalik loetleda

en: Could not list classes
et: Klasse pole võimalik loetleda

en: Could not list properties
et: Omadusi pole võimalik loetleda

en: Could not open '%s'
et: '%s' pole võimalik avada

en: Could not open /proc
et: Kausta /proc pole võimalik avada

en: Could not pause miner: %s
et: Kaevurit ei suudeta pausile seada: %s

en: Could not read file
et: Faili pole võimalik lugeda

en: Could not reindex mimetypes
et: Mime tüüpe pole võimalik uuesti indekseerida

en: Could not remove tag
et: Märksõna ei suudetud eemaldada

en: Could not resume miner: %s
et: Kaevurit ei suudeta panna jätkama: %s

en: Could not run query
et: Päringud pole võimalik käivitada

en: Could not run update
et: Uuendust pole võimalik käivitada

en: Could not search classes
et: Klasse pole võimalik otsida

en: Could not search properties
et: Omadusi pole võimalik otsida

en: Could not terminate process %d
et: Protsessi %d pole võimalik lõpetada

en: Crawling recursively directory '%s'
et: Kataloogi '%s' rekursiivne läbivaatus

en: Crawling single directory '%s'
et: Üksikkausta '%s' läbivaatus

en: Crawls and processes files on the file system
et: Failisüsteemi failide läbivaatus ja töötlemine

en: Data object '%s' currently does not exist
et: Andmeobjekti '%s' ei ole praegu olemas

en: Data object '%s' currently exists
et: Andmeobjekt '%s' on praegu olemas

en: Data store is not available
et: Andmesalvesti pole saadaval

en: Delete a tag (if FILEs are omitted, TAG is removed for all files)
et: Sildi kustutamine (kui FAILe pole määratud, eemaldatakse SILT kõigilt failidelt)

en: Description for a tag (this is only used with --add)
et: Sildi kirjeldus (kasutatakse ainult võtmega --add)

en: Desktop search tool using Tracker
et: Trackerit kasutav töölauaotsing

en: Directories
et: Kataloogid

en: Directories (no sub-directories are indexed):
et: Kataloogid (alamkaustu ei indekseerita):

en: Directories:
et: Kataloogid:

en: Directory
et: Kataloog

en: Directory is NOT eligible to be mined (based on contents)
et: Kataloogi POLE lubatud kaevata (sisu järgi)

en: Directory is NOT eligible to be mined (based on rules)
et: Kataloogi POLE lubatud kaevata (reeglite järgi)

en: Directory is NOT eligible to be monitored (based on config)
et: Kataloogi POLE lubatud monitoorida (seadistuse järgi)

en: Directory is eligible to be mined (based on contents)
et: Kataloogi on lubatud kaevata (sisu järgi)

en: Directory is eligible to be mined (based on rules)
et: Kataloogi on lubatud kaevata (reeglite järgi)

en: Directory is eligible to be monitored (based on config)
et: Kataloogi on lubatud monitoorida (seadistuse järgi)

en: Disable shutting down after 30 seconds of inactivity
et: Väljalülitamise keelamine pärast 30 sekundit tegevusetust

en: Disabled
et: Keelatud

en: Displays version information
et: Versiooniandmete kuvamine

en: Documents
et: Dokumendid

en: Done
et: Valmis

en: EXPRESSION
et: VÄLJEND

en: Email Addresses
et: Meiliaadressid

en: Emails
et: E-post

en: Enable for _first time
et: _Esimesel korral lubatud

en: Enable when running on _battery
et: _Akutoitel töötamine lubatud

en: Enter value
et: Sisesta väärtus

en: Evolution Email miner
et: Evolutioni e-posti kaevur

en: FILE
et: FAIL

en: FILE [FILE…]
et: FAIL [FAIL…]

en: FILE…
et: FAIL…

en: Faster
et: Kiire

en: Feeds
et: Vood

en: Fetch RSS/ATOM Feeds
et: RSS/ATOM voogude tõmbamine

en: Fetch RSS/ATOM feeds
et: RSS/ATOM voogude tõmbamine

en: Fetching…
et: Tõmbamine…

en: File
et: Fail

en: File System
et: Failisüsteem

en: File and query can not be used together
et: Faili ja päringut pole võimalik korraga kasutada

en: File is NOT eligible to be mined (based on rules)
et: Faili POLE lubatud kaevata (reeglite järgi)

en: File is NOT eligible to be monitored (based on config)
et: Faili POLE lubatud monitoorida (seadistuse järgi)

en: File is eligible to be mined (based on rules)
et: Faili on lubatud kaevata (reeglite järgi)

en: File is eligible to be monitored (based on config)
et: Faili on lubatud monitoorida (seadistuse järgi)

en: File not indexed or already untagged
et: Faili pole indekseeritud või on silt juba eemaldatud

en: File or Directory is NOT eligible to be monitored (based on config)
et: Faili või kataloogi POLE lubatud monitoorida (seadistuse järgi)

en: File or Directory is eligible to be monitored (based on config)
et: Faili või kataloogi on lubatud monitoorida (seadistuse järgi)

en: File system data miner
et: Failisüsteemi andmekaevur

en: File to extract metadata for
et: Fail, millest metaandmeid otsitakse

en: Filename and mime type must be provided together
et: Failinimi ja MIME-tüüp tuleb anda korraga

en: Files
et: Failid

en: Folders
et: Kataloogid

en: Follow status changes as they happen
et: Olekumuutuste jälgimine nende tekkimisel

en: Fonts
et: Kirjastiil

en: Force a module to be used for extraction (e.g. "foo" for "foo.so")
et: Andmete eraldamise mooduli jõuga sundimine (nt "foo" "foo.so" jaoks)

en: Force a re-index of all content
et: Kõigi andmete kordusindekseerimise sundimine

en: Force internal extractors over 3rd parties like libstreamanalyzer
et: Sisemiste lahtipakkijate kasutamine kolmanda osapoole asemel, näiteks libstreamanalyzer

en: Found %d miners installed
et: Leiti %d paigaldatud kaevurit

en: Found %d miners running
et: Leiti %d käimasolevat kaevurit

en: Found process ID %d for '%s'
et: Leiti '%2$s' jaoks protsessi ID %1$d

en: General
et: Üldine

en: Glob patterns to ignore:
et: Indekseerimisel eiratavad Glob-failimustrid:

en: Globbing patterns can be used here, for example: "*bar*".
    Most commonly this is used to ignore directories like *~, *.o, *.la, etc
et: Siin võib kasutada Glob-failimustreid, näiteks: "*kang*".
    Kõige sagedamini kasutatakse seda kataloogide eiramiseks nagu *~, *.o, *.la, jne

en: Idle
et: Jõude

en: Ignored Content
et: Eiratav sisu

en: Images
et: Pildid

en: Importing Turtle file
et: Turtle-faili importimine

en: Include _removable media
et: _Eemaldatavad andmekandjad kaasatakse

en: Include details with state updates (only applies to --follow)
et: Olekumuutustele üksikasjade lisamine (rakendub ainult koos võtmega --follow)

en: Include optical di_scs
et: _Plaadid kaasatakse

en: Index your Flickr photo albums
et: Flickr'i fotoalbumite indekseerimine

en: Indexing
et: Indekseerimine

en: Indexing Preferences
et: Indekseerimise eelistused

en: Indexing s_peed (faster consumes more resources):
et: Indekseerimise _kiirus (kiirem võtab rohkem ressurssi):

en: Initial sleep time in seconds, 0->1000 (default=15)
et: Esialgne uinakuaeg sekundites, 0->1000 (vaikimisi=15)

en: Initializing
et: Lähtestamine

en: Kill all Tracker processes and remove all databases
et: Kõigi Trackeri protsesside tapmine ja andmebaaside eemaldamine

en: Killed process %d
et: Protsess %d tapeti

en: Limit the number of results shown
et: Näidatavate tulemuste hulga piiramine

en: Limitations
et: Piirangud

en: Links
et: Lingid

en: List all miners currently running
et: Kõigi praegu töötavate kaevurite nimekiri

en: List all miners installed
et: Kõigi kaevurite loetlemine

en: List all tags (using FILTER if specified)
et: Kõigi siltide loetelu (kasutades FILTRIT, kui määratud)

en: List common statuses for miners and the store
et: Kaevurite ja hoidla ühiste olekute loend

en: List pause reasons and applications for a miner
et: Kaevuri pausi põhjuste ja nõudvate rakenduste loetelu

en: Locations
et: Asukohad

en: Logging, 0 = errors only, 1 = minimal, 2 = detailed and 3 = debug (default = 0)
et: Logimine, 0 = ainult vead, 1 = vähene, 2 = üksiasjalik ja 3 = silumine (vaikimisi = 0)

en: Logging, 0 = errors only, 1 = minimal, 2 = detailed and 3 = debug (default=0)
et: Logimine, 0 = ainult vead, 1 = vähene, 2 = üksiasjadega ja 3 = silumine (vaikimisi=0)

en: Low battery
et: Tühi aku

en: Low disk space
et: Kettaruumi on vähe

en: MIME type for file (if not provided, this will be guessed)
et: Faili MIME-tüüp (arvatakse, kui ei anta)

en: MINER
et: KAEVUR

en: MODULE
et: MOODUL

en: Metadata database store and lookup manager
et: Metaandmete salvesti ja otsinguhaldur

en: Miner is not running
et: Kaevur ei tööta

en: Miner to use with other commands (you can use suffixes, e.g. FS or Applications)
et: Kaevurit kasutatakse teiste käskudega (võid kasutada sufikseid, n.t FS või Rakendused)

en: Miners
et: Kaevurid

en: NOTE: Limit was reached, there are more items in the database not listed here
et: MÄRKUS: Saavutati limiit, andmebaasis on veel kirjeid, mida siin pole loetletud

en: No
et: Ei

en: No Address
et: Aadressi pole

en: No Name
et: Nime pole

en: No arguments were provided
et: Ühtegi argumenti ei antud

en: No artists were found
et: Esitajaid ei leitud

en: No class prefixes were found
et: Klassi prefikseid ei leitud

en: No classes were found
et: Klasse ei leitud

en: No classes were found to match search term
et: Otsinguterminile vastavaid klasse ei leitud

en: No contacts were found
et: Kontakte ei leitud

en: No emails were found
et: Meile ei leitud

en: No error given
et: Ühtegi viga ei edastatud

en: No error was given
et: Ühtegi viga ei edastatud

en: No feeds were found
et: Ühtegi voogu ei leitud määratud

en: No files were found
et: Ühtegi faili pole määratud

en: No files were modified
et: Ühtegi faili ei muudetud

en: No metadata available for that URI
et: Selle URI jaoks puuduvad metaandmed

en: No miners are paused
et: Ükski kaevur pole pausitud

en: No miners are running
et: Ükski kaevur ei tööta

en: No music was found
et: Muusikat ei leitud

en: No namespace prefixes were found
et: Andmeruumi prefikseid ei leitud

en: No namespace prefixes were returned
et: Andmeruumi prefikseid ei leitud

en: No notifies were found
et: Märguandeid ei leitud

en: No properties were found
et: Omadusi ei leitud

en: No properties were found to match search term
et: Otsinguterminile vastavaid omadusi ei leitud

en: No results found for “%s”
et: Päringule "%s" ei leitud sobivaid vasteid

en: No results found matching your query
et: Sinu päringule sobivaid vasteid ei leitud

en: No results were found matching your query
et: Sinu päringuga klappivaid tulemusi ei leitud

en: No statistics available
et: Statistikat pole saadaval

en: No tags were found
et: Märksõnu ei leitud

en: No tags were found by that name
et: Sellenimelist märksõna ei leitud

en: Non-Recursively Indexed
et: Mitterekursiivne indekseerimine

en: None
et: Puudub

en: None of the files had this tag set
et: Ühelgi failidest pole sellist sildikogu

en: Not running or is a disabled plugin
et: Plugin ei tööta või on keelatud

en: Not tagged, file is not indexed
et: Pole sildistatud, faili ei indekseerita

en: Notifies
et: Teated

en: Offset the results
et: Päringutulemuste nihe

en: One or more files have not been specified
et: Vähemalt üks fail on määramata

en: Only allow read based actions on the database
et: Andmebaasis on lubatud ainult lugemistoimingud

en: Opens the filechooser dialogue
et: Failivalimise dialoogi avamine

en: Options --force-internal-extractors and --force-module can't be used together
et: Võtmeid --force-internal-extractors ja --force-module pole võimalik korraga kasutada

en: Other
et: Muu

en: PAUSED
et: PAUSITUD

en: Path to use to run a query or update from file
et: Päringu käivitamisel või failist uuendamisel kasutatav kataloog

en: Pause a miner (you must use this with --miner)
et: Kaevuri seadmine pausile (seda tuleb kasutada koos --miner'iga)

en: Pause application and reason match an already existing pause request
et: Pausi nõudev rakendus ja põhjus kattuvad olemasoleva pausimise nõudega

en: Paused
et: Paus

en: Paused by user
et: Kasutaja soovil paus

en: Prefixes
et: Eesliited

en: Print version
et: Versiooni trükkimine

en: Processes images and albums on Flickr
et: Flickr'i piltide ja albumite töötlemine

en: Processing…
et: Töötlemine…

en: Properties
et: Omadused

en: Push data to Tracker to make it queryable.
et: Andmete saatmine Trackerisse, et teha seda päritavaks.

en: Querying information for entity
et: Kirje kohta andmete pärimine

en: REASON
et: PÕHJUS

en: RSS/ATOM Feeds
et: RSS/ATOM vood

en: Reason
et: Põhjus

en: Recursively Indexed
et: Rekursiivne indekseerimine

en: Reindex files which match the mime type supplied (for new extractors), use -m MIME1 -m MIME2
et: Antud MIME-tüübiga failide uuesti indekseerimine (uute lahtipakkijate jaoks), kasutamine: -m MIME1 -m MIME2

en: Reindexing mime types was successful
et: Mime tüüpide kordusindekseerimine oli edukas

en: Remove all configuration files so they are re-generated on next start
et: Kõigi seadistusfailide eemaldamine, need genereeritakse uuesti järgmisel käivitusel

en: Removing configuration files…
et: Seadistusfailide eemaldamine…

en: Results
et: Tulemused

en: Resume a miner (you must use this with --miner)
et: Kaevuri jätkamine (seda tuleb kasutada koos --miner'iga)

en: Retrieve class prefixes
et: Klasside prefiksite hankimine

en: Retrieve classes
et: Klasside hankimine

en: Retrieve classes which notify changes in the database (CLASS is optional)
et: Klasside hankimine, mis teatavad muudatustest andmebaasis (KLASS on valikuline)

en: Retrieve properties for a class, prefixes can be used too (e.g. rdfs:Resource)
et: Klassi omaduste hankimine, võib kasutada ka prefiksit (nt. rdfs:Allikas)

en: Return all non-existing matches too (i.e. include unmounted volumes)
et: Ka kõigi mitte käepärast olevate vastete tagastamine (kaasab haakimata seadmed)

en: SPARQL query
et: SPARQL päring

en: STRING
et: SÕNE

en: Same as --hard-reset but the backup & journal are restored after restart
et: Sama nagu --hard-reset, aga pärast taaskäivitust taastatakse varundus ja žurnaal

en: Saved queries
et: Salvestatud otsingud

en: Search Bar
et: Otsiriba

en: Search and Indexing
et: Otsimine ja indekseerimine

en: Search for a class or property and display more information (e.g. Document)
et: Klassi või omaduse otsimine ja lisateabe kuvamine (nt dokunment)

en: Search for contacts
et: Kontaktide otsimine

en: Search for document files
et: Dokumentide otsimine

en: Search for emails
et: Meilide otsimine

en: Search for files
et: Failide otsimine

en: Search for folders
et: Kataloogide otsimine

en: Search for image files
et: Pildifailide otsimine

en: Search for music albums (--all has no effect on this)
et: Muusikaalbumite otsing (--all sellele ei mõju)

en: Search for music files
et: Muusikafailide otsimine

en: Search for video files
et: Videofailide otsing

en: Search term '%s' is a stop word.
et: Otsisõna '%s' on tühisõna.

en: Search terms are missing
et: Otsingu märksõna puudub

en: Select directory
et: Vali kataloog

en: Semantics
et: Semantika

en: Show files associated with each tag (this is only used with --list)
et: Kõigi sildiga seonduvate failide kuvamine (kasutatakse ainult koos --list'iga)

en: Show full namespaces (i.e. don't use nie:title, use full URLs)
et: Terve nimeruumi kuvamine (ei kasutata nie:title-t vaid täispikki URL-e)

en: Slower
et: Aeglane

en: Start up
et: Käivitumine

en: Starting miners…
et: Kaevurite käivitamine…

en: Starts miners (which indirectly starts tracker-store too)
et: Kaevurite käivitamine (mis kaudselt käivitab ka tracker-store)

en: Statistics:
et: Statistika:

en: Stop indexing when _disk space is below:
et: Indekseerimine lõpetatakse, kui _kettaruumi on alla:

en: Stop words are common words which may be ignored during the indexing process.
et: Tühisõnad on levinud sõnad, mida indekseerimisel eiratakse.

en: Store
et: Hoidla

en: TAG
et: SILT

en: Tag one or more files
et: Ühe või enama faili sildistamine

en: Tag was added successfully
et: Märksõna lisati edukalt

en: Tag was removed successfully
et: Märksõna eemaldati edukalt

en: Tagged
et: Sildistatud

en: Tags
et: Sildid

en: Tags (shown by name)
et: Sildid (nime järgi)

en: Tags...
et: Sildid...

en: Terminated process %d
et: Protsess %d lõpetati

en: The --description option can only be used with --add
et: --description võtit saab kasutada ainult koos võtmega --add

en: The --list option is required for --show-files
et: --show-files jaoks on vajalik valik --list

en: This covers ALL removable media, memory cards, CDs, DVDs, etc.
et: See kehtib KOGU eemaldatava meedia kohta: mälukaardid, CD, DVD jt

en: This is used with --query and for database updates only.
et: Seda kasutatakse koos --query'ga ning ainult andmebaasi uuendusteks.

en: This means if you search for 'foo' and 'bar', they must BOTH exist (unless you use --or-operator)
et: See tähendab, et kui otsid 'üks' ja 'kaks', siis peavad MÕLEMAD esinema (kui sa ei kasuta --or-operator'it)

en: Title
et: Pealkiri

en: Tracker Applet
et: Trackeri rakend

en: Tracker File System Miner
et: Trackeri failisüsteemikaevur

en: Tracker Miner for Flickr
et: Trackeri kaevur Flickr'i jaoks

en: Tracker RSS/ATOM Feeds Miner
et: Trackeri RSS/ATOM voogude kaevur

en: Tracker Status Icon
et: Trackeri olekuikoon

en: Tracker Status Notification Application
et: Trackeri olekuteavitusrakendus

en: Tracker Store
et: Trackeri salvesti

en: Tracker is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Trackerit levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: Tracker is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Tracker on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: Tracker is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    Tracker is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with Tracker; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA.
et: Tracker on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.
    
    Trackerit levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.
    
    Koos Trackeriga oleks sa pidanud saama ka koopia GNU Üldisest Avalikust Litsentsist; juhul kui sa seda ei saanud, siis kirjuta aadressil Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: Unable to import Turtle file
et: Turtle-faili pole võimalik importida

en: Unable to retrieve URN for URI
et: URI jaoks ei suudetud hankida URN-i

en: Unable to retrieve data for URI
et: URI andmete hankimine pole võimalik

en: Unable to retrieve namespace prefixes
et: Andmeruumi prefikseid pole võimalik hankida

en: Untagged
et: Sildistamata

en: Use OR for search terms instead of AND (the default)
et: Otsisõnadega kasutatakse vaikimisi JA asemel VÕI-d

en: Use SIGKILL to stop all matching processes, either "store", "miners" or "all" may be used, no parameter equals "all"
et: Vastava protsessi lõpetamiseks kasutat SIGKILL-i, võimalik on valida "hoidla", "kaevurid" või "kõik", ilma parameetrita peatatakse kõik.

en: Use SIGTERM to stop all matching processes, either "store", "miners" or "all" may be used, no parameter equals "all"
et: Vastava protsessi lõpetamiseks kasutat SIGTERM-i, võimalik on valida "hoidla", "kaevurid" või "kõik", ilma parameetrita peatatakse kõik.

en: Videos
et: Videod

en: Waiting one second before starting miners…
et: Enne kaevurite käivitamist sekundi möödumise ootamine…

en: When toggled, this makes sure your home directory is included in the list.
et: Kui märgitud, kaastakse kodukataloog loendisse.

en: With specific files:
et: Määratud failidega:

en: Would be indexed
et: Indekseeritakse

en: Would be monitored
et: Monitooritakse

en: Yes
et: Jah

en: You can not use miner pause and resume switches together
et: Kaevuri pausimise ja jätkamise argumente pole võimalik koos kasutada

en: You can not use the --hard-reset and --soft-reset arguments together
et: --hard-reset ja --soft-reset argumente pole võimalik koos kasutada

en: You can not use the --kill and --terminate arguments together
et: --kill ja --terminate argumente pole võimalik koos kasutada

en: You can not use the --terminate with --hard-reset or --soft-reset, --kill is implied
et: --terminate ja --hard-reset või --soft-reset argumente pole võimalik koos kasutada, asendati --kill'iga

en: You must provide a pause or resume command for the miner
et: Kaevurile tuleb anda pausi alustamise või lõpetamise käsk

en: You must provide the miner for pause or resume commands
et: Kaevurile tuleb anda pausi alustamise või lõpetamise käsk

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Tracker; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA.
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos Trackeriga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA.

en: _About
et: _Rakendist lähemalt

en: _Delay
et: _Viivitus

en: _Monitor file and directory changes
et: _Faili- ja kataloogimuutusi monitooritakse

en: _Never display icon
et: _Ikooni ei näidata kunagi

en: _Only display when indexing content
et: _Ainult indekseerimise ajal

en: _Pause All Indexing
et: _Peata kõik indekseerimised

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Search
et: _Otsi

en: _Search:
et: _Otsing:

en: _Set the tags you want to associate with the %d selected item: | _Set the tags you want to associate with the %d selected items:
et[0]: _Määra sildid, mida seostada %d valitud kirjega:
et[1]: _Määra sildid, mida seostada %d valitud kirjega:

en: less than one second
et: vähem kui sekund

en: no error given
et: veateadet ei edastatud

en: perhaps a disabled plugin?
et: võib-olla on plugin keelatud?

en: search terms
et: otsitavad sõnad

en: seconds
et: sekundit

en: unknown time
et: aeg teadmata
