authselect 1.2.5 - en to af translation catalogue (280 entries)

en: 
    Some unexpected changes to the configuration were detected.
    Use --force parameter if you want to overwrite these changes.
af: 
    Enkele onverwagte veranderinge aan die konfigurasie is opgemerk.
    Gebruik --force parameter as u hierdie veranderinge wil oorskryf.

en:  None
af:  Geen

en:  does not exist.
af:  bestaan nie.

en: %-*s (created at %s)
af: %-*s (geskep by %s)

en: %s update failed: %d
af: %s se opdatering het misluk: %d

en: - %s
af: -%s

en: <0=Lock|1=Ignore>
af: <0=Sluit|1=Ignoreer>

en: <Administrator>
af: Administrateur

en: <domain>
af: <domein>

en: <server>
af: <bediener>

en: At least one option is required!
af: Ten minste een opsie is nodig!

en: Backup [%s] contains authselect configuration
af: Rugsteun [%s] bevat authselect-konfigurasie

en: Backup [%s] contains non-authselect configuration
af: Rugsteun [%s] bevat non-authselect-konfigurasie

en: Backup commands:
af: Rugsteun opdragte:

en: Backup stored at %s
af: Rugsteun gestoor by %s

en: Backup system files before activating profile
af: Rugsteun stelsellêers voordat profiel geaktiveer word

en: Backup system files before activating profile (generate unique name)
af: Rugsteun stelsellêers voordat profiel geaktiveer word (genereer unieke naam)

en: Backup was successfully created at [%s]
af: Rugsteun is suksesvol gemaak by [%s]

en: Base new profile on a default profile even if vendor profile with the same name exists
af: Baseer nuwe profiel op 'n standaardprofiel, selfs al bestaan 'n verkoperprofiel met dieselfde naam

en: Changes were successfully applied.
af: Veranderinge was suksesvol.

en: Check if the current configuration is valid
af: Kyk of die huidige konfigurasie geldig is

en: Checking if all required directories are writable.
af: Inspekteer of alle nodige adresse skryfbaar is.

en: Command options:
af: Opdrag keuses:

en: Common options:
af: Algemene keuses:

en: Common options:
af: Algemene opsies:

en: Comparing content against [%s]
af: Vergelyk inhoud met [%s]

en: Comparing content against current profile
af: Vergelyk inhoud met huidige profiel

en: Copying [%s] to [%s/%s]
af: Kopieer tans [%s] na [%s/%s]

en: Create new authselect profile
af: Skep 'n nuwe authselect-profiel

en: Create new profile as a vendor profile instead of a custom profile
af: Skep nuwe profiel as 'n verskafferprofiel in plaas van 'n pasgemaakte profiel

en: Creating empty profile at [%s]
af: Skep leë profiel by [%s]

en: Creating new profile from "%s" at [%s]
af: Skep nuwe profiel met "%s" by [%s]

en: Creating path [%s]
af: Skep adres [%s]

en: Creating symbolic link [%s] to [%s]
af: Skep simboliese skakel [%s] na [%s]

en: Creating temporary directory at [%s]
af: Skep tydelike adres [%s]

en: Current configuration is not valid. It was probably modified outside authselect.
af: Huidige konfigurasie is nie geldig nie. Dit is waarskynlik buite authselect gewysig.

en: Current configuration is valid.
af: Huidige konfigurasie is geldig.

en: Dconf is not installed on your system
af: Dconf is nie op jou stelsel geïnstalleer nie

en: Default profile can not be created
af: Standaardprofiel kan nie geskep word nie

en: Directory [%s] does not exist, please create it!
af: Adres %s bestaan nie, skep dit asseblief!

en: Directory [%s] is missing!
af: Adres [%s] ontbreek!

en: Disable feature in currently selected profile
af: Deaktifeer funksie in huidige geselekteerde profiel

en: Do not backup system files when --force is set
af: Moenie stelsellêers rugsteun wanneer --force gestel is nie

en: Do not print profile requirements
af: Moenie profielvereistes druk nie

en: Enabled features:
af: Geaktiveerde funksies:

en: Enforce changes
af: Forseer veranderinge

en: Enforcing activation!
af: Aktivering geforseer!

en: Error while trying to access file [%s] [%d]: %s
af: Fout tydens die poging om toegang tot lêer [%s] [%d] te kry: %s

en: Feature to disable.
af: Funksie om te deaktiveer.

en: Feature to enable.
af: Kenmerk om te aktiveer.

en: File %s:
    %s
af: Lêer %s:
    %s

en: File %s: Empty
af: Lêer %s: leeg

en: File [%s] does not exist
af: Lêer [%s] bestaan nie

en: File [%s] exists but it needs to be overwritten!
af: Lêer [%s] bestaan, maar dit moet oorskryf word!

en: File [%s] is bigger than %uKiB!
af: Lêer [%s] is groter as %uKiB!

en: File [%s] is still present
af: Lêer [%s] is steeds teenwoordig

en: File [%s] should exist but is missing. It is not safe to delete [%s]. Aborting.
af: Lêer [%s] behoort te bestaan maar ontbreek. Dit is nie veilig om [%s] uit te vee nie. Staak transaksie.

en: File [%s] was modified outside authselect!
af: Lêer [%s] is buite authselect gewysig!

en: File that needs to be overwritten was found
af: Lêer wat oorskryf moet word, is gevind

en: Found default selinux context for [%s]: %s
af: Standaard selinux-konteks gevind vir [%s]: %s

en: Found profile [%s]
af: Profiel gevind [%s]

en: Found selinux context for [%s]: %s
af: Selinux-konteks gevind vir [%s]: %s

en: Get identifier of currently selected profile
af: Kry identifiseerder van die huidige profiel

en: ID of a profile that should be used as a base for the new profile
af: ID van 'n profiel wat as basis vir die nuwe profiel gebruik moet word

en: Internal error: filepath cannot be NULL!
af: Interne fout: lêer adres kan nie NULL wees nie!

en: Internal error: stat cannot be NULL!
af: Interne fout: stat kan nie NULL wees nie!

en: Invalid operator!
af: Ongeldige operator!

en: Invalid option %s: %s
af: Ongeldige opsie %s: %s

en: Kerberos authentication by default
af: Kerberos-verifikasie by verstek

en: LDAP for authentication by default
af: LDAP vir verifikasie by verstek

en: LDAP for user information by default
af: LDAP vir gebruikersinligting by verstek

en: Link [%s] does not point to [%s]
af: Skakel [%s] wys nie na [%s]

en: Link [%s] points to [%s]
af: Skakel [%s] wys na [%s]

en: List available backups
af: Lys beskikbare argiefkopieë

en: List available profile features
af: Lys beskikbare profielkenmerke

en: List available profiles
af: Lys beskikbare profiele

en: Locations array is NULL
af: Liggingsreeks is NULL

en: Looking up profile [%s]
af: Soek profiel [%s] op

en: Missing option: %s
af: Ontbrekende opsie: %s

en: NAME
af: NAAM

en: NIS for user information by default
af: NIS vir gebruikersinligting standaard

en: Name can not be empty
af: Naam kan nie oningevul wees nie

en: Name of the backup to remove.
af: Naam van die argiefkopie wat verwyder moet word.

en: Name of the backup to restore from.
af: Naam van die argiefkopie om van te restoureer.

en: New profile name.
af: Nuwe profielnaam.

en: New profile was created at %s
af: Nuwe profiel is geskep by %s

en: No existing configuration detected.
af: Geen bestaande opstelling bespeur nie.

en: Omitting [%s] since it does not exist in base profile
af: Los [%s] uit aangesien dit nie in die basis profiel bestaan nie

en: Only one free argument is expected!
af: Slegs een vrye argument word verwag!

en: Out of memory!
af: Geheue opgebruik!

en: Print backup names without any formatting and additional information
af: Druk rugsteunname sonder enige formatering en bykomende inligting

en: Print changes that would be otherwise written
af: Druk veranderinge wat andersins geskryf sou word

en: Print command parameters instead of formatted output
af: Druk opdragparameters in plaas van geformateerde lewering

en: Print content of all files
af: Druk inhoud van alle lêers

en: Print dconf database content
af: Druk dconf databasis inhoud

en: Print dconf lock content
af: Druk dconf-slotinhoud

en: Print error messages
af: Druk foutboodskappe

en: Print fingerprint-auth content
af: Druk vingerafdruk-auth-inhoud

en: Print nsswitch.conf content
af: Druk die inhoud van nsswitch.conf

en: Print password-auth content
af: Druk wagwoord-auth inhoud

en: Print postlogin content
af: Druk postlogin-inhoud

en: Print profile requirements
af: Druk profiel vereistes

en: Print smartcard-auth content
af: Druk slimkaart-bekragtiging inhoud

en: Print system-auth content
af: Druk stelsel-auth inhoud

en: Print trace messages
af: Druk spoorboodskappe

en: Profile "%s" already exist at [%s]
af: Profiel "%s" bestaan reeds by [%s]

en: Profile "%s" was selected.
af: Profiel "%s" is gekies.

en: Profile ID: %s
af: Profiel-ID: %s

en: Profile [%s] does not contain a name in [%s]!
af: Profiel [%s] bevat nie 'n naam in [%s] nie!

en: Profile [%s] found at [%s]
af: Profiel [%s] gevind by [%s]

en: Profile [%s] is a custom profile
af: Profiel [%s] is 'n doelgemaakte profiel

en: Profile [%s] is a default profile
af: Profiel [%s] is 'n standaardprofiel

en: Profile [%s] is a vendor profile
af: Profiel [%s] is 'n verkoperprofiel

en: Profile [%s] was not found
af: Profiel [%s] is nie gevind nie

en: Profile feature [%s] is no longer supported, removing it...
af: Profieleienskap [%s] word nie meer gebruik nie, en dit word verwyder...

en: Profile identifier.
af: Profiel identifiseerder.

en: Reading file [%s/%s]
af: Lees lêer [%s/%s]

en: Reading profile directory [%s]
af: Lees profiel adres [%s]

en: Refusing to activate profile unless this file is removed or overwrite is requested.
af: Weiering om profiel te aktiveer tensy hierdie lêer verwyder word of vervanging versoek word.

en: Refusing to activate profile unless those changes are removed or overwrite is requested.
af: Weier om profiel te aktiveer, tensy die veranderinge verwyder word of geforseer word.

en: Regenerate configuration for currently selected command
af: Hergenereer konfigurasie vir tans geselekteerde instruksie

en: Remove backup
af: Verwyder argiefkopie

en: Removing [%s]
af: Verwyder [%s]

en: Removing backup [%s]
af: Verwyder rugsteun [%s]

en: Removing directory [%s]
af: Verwyder adres [%s]

en: Removing file [%s/%s]
af: Verwyder lêer [%s/%s]

en: Renaming [%s] to [%s]
af: Hernoem [%s] na [%s]

en: Restore from backup
af: Restoureer met argiefkopie

en: Restoring configuration from backup [%s]
af: Herstel van konfigurasie vanaf rugsteun [%s]

en: Select profile
af: Kies profiel

en: Show profile information
af: Wys profielinligting

en: Skipping [%s] because it is not an authselect file
af: Slaan [%s] oor omdat dit nie 'n authselect-lêer is nie

en: Some directories are not accessible by authselect!
af: Party adresse is nie toeganklik deur authselect nie!

en: Some unexpected changes to the configuration were detected. Use 'select' command instead.
af: Paar onverwagte veranderinge aan die konfigurasie is opgemerk. Gebruik eerder 'select' instruksie.

en: Symbolic link [%s] to [%s] still exists!
af: Simboliese skakel [%s] na [%s] bestaan steeds!

en: Symbolic links were successfully removed
af: Simboliese skakels is suksesvol verwyder

en: Symlink dconf files from the base profile instead of copying them
af: Symlink dconf-lêers vanaf die basisprofiel in plaas daarvan om dit te kopieer

en: Symlink meta files from the base profile instead of copying them
af: Symlink-metalêers vanaf die basisprofiel in plaas daarvan om dit te kopieer

en: Symlink nsswitch files from the base profile instead of copying them
af: Symlink-nsswitchlêers vanaf die basisprofiel in plaas daarvan om dit te kopieer

en: Symlink pam files from the base profile instead of copying them
af: Symlink pam-lêers vanaf die basisprofiel in plaas daarvan om dit te kopieer

en: Symlink specific file (can be set multiple times)
af: Symlink spesifieke lêer (kan verskeie kere geimplementeer word)

en: System was not configured with authselect.
af: Die stelsel is nie met authselect gekonfigureer nie.

en: Temporary file is named [%s]
af: Tydelike lêer heet [%s]

en: The following nsswitch maps are overwritten by the profile:
af: Die volgende nsswitch-adrestabel word deur die profiel oorgeskryf:

en: There is no filename in [%s]
af: Daar is geen lêernaam in [%s] nie

en: Trying to activate profile [%s]
af: Probeer om profiel [%s] te aktiveer

en: Trying to backup authselect configuration to [%s]
af: Probeer om 'n rugsteun van authselect-konfigurasie na [%s] te maak

en: Trying to backup system configuration to [%s]
af: Probeer om stelselkonfigurasie na [%s] te rugsteun

en: Trying to uninstall authselect configuration
af: Probeer om authselect-konfigurasie te verwyder

en: Unable to access [%s] [%d]: %s
af: Kan nie toegang tot [%s] [%d] kry nie: %s

en: Unable to access directory [%s] in [WX] mode!
af: Kan nie toegang tot adres [%s] in [WX]-modus kry nie!

en: Unable to activate profile [%d]: %s
af: Kan nie profiel [%d] aktiveer nie: %s

en: Unable to activate profile [%s] [%d]: %s
af: Kan nie profiel [%s] [%d] aktiveer nie: %s

en: Unable to apply changes [%d]: %s
af: Kan nie veranderinge, [%d], implementeer nie: %s

en: Unable to backup current configuration [%d]: %s
af: Kan nie huidige konfigurasie, [%d], argiefkopie maak nie: %s

en: Unable to backup current configuration!
af: Kan nie die huidige konfigurasie rugsteun nie!

en: Unable to check configuration [%d]: %s
af: Kan nie konfigurasie [%d] nagaan nie: %s

en: Unable to check file [%s] [%d]: %s
af: Kan nie lêer [%s] [%d] nagaan nie: %s

en: Unable to check file mode of [%s] [%d]: %s
af: Kan nie modus van lêer [%s] [%d] nagaan nie: %s

en: Unable to check presence of [%s] [%d]: %s
af: Kan nie vasstel of [%s] [%d] daar is nie: %s

en: Unable to chmod file [%s] [%d]: %s
af: Kan nie lêer [%s][%d] chmod nie: %s

en: Unable to chown file [%s] [%d]: %s
af: Kan nie lêer [%s] [%d] se eienaarskap verander nie: %s

en: Unable to compile regular expression: regex error %d
af: Kan nie gewone uitdrukking kompileer nie: regex-fout %d

en: Unable to copy [%s] to [%s/%s] [%d]: %s
af: Kan nie [%s] na [%s/%s] [%d] kopieer nie: %s

en: Unable to copy files [%d]: %s
af: Kan nie lêers [%d] kopieer nie: %s

en: Unable to create [%s] [%d]: %s
af: Nie moontlik om [%s] [%d] te skep nie: %s

en: Unable to create array (out of memory)
af: Kan nie reeks skep nie (te min geheue)

en: Unable to create backup [%d]: %s
af: Kan nie rugsteun [%d] skep nie: %s

en: Unable to create backup directory [%s/%s] [%d]: %s
af: Kan nie rugsteunadres skep nie [%s/%s] [%d]: %s

en: Unable to create backup directory [%s] [%d]: %s
af: Kan nie rugsteunadres skep nie [%s] [%d]: %s

en: Unable to create empty profile [%d]: %s
af: Kan nie leë profiel [%d] skep nie: %s

en: Unable to create file name: out of memory
af: Kan nie lêernaam skep nie: geheue te vol of te klein

en: Unable to create message!
af: Kan nie boodskap skep nie!

en: Unable to create new profile [%d]: %s
af: Kan nie nuwe profiel skep nie [%d]: %s

en: Unable to create path [%s] [%d]: %s
af: Kan nie adres [%s] [%d] skep nie: %s

en: Unable to create profile [%d]: %s
af: Kan nie profiel [%d] skep nie: %s

en: Unable to create profile path: out of memory
af: Kan nie profieladres skep nie: geheue te vol of te klein

en: Unable to create selabel context [%d]: %s
af: Kan nie selabel-konteks skep nie [%d]: %s

en: Unable to create symbolic link [%s] [%d]: %s
af: Kan nie simboliese skakel [%s] [%d] skep nie: %s

en: Unable to create symbolic link [%s] to [%s] [%d]: %s
af: Nie in staat om simboliese skakel [%s] na [%s] [%d] te skep nie: %s

en: Unable to create symbolic links [%d]: %s
af: Kan nie simboliese skakels [%d] skep nie: %s

en: Unable to create temporary file for [%s] [%d]: %s
af: Kan nie tydelike lêer vir [%s] [%d] skep nie: %s

en: Unable to delete directory [%s] [%d]: %s
af: Kan nie adres [%s] [%d] uitvee nie: %s

en: Unable to disable feature [%d]: %s
af: Kan nie funksie [%d] deaktiveer nie: %s

en: Unable to enable feature [%d]: %s
af: Kan nie funksie [%d] aktiveer nie: %s

en: Unable to find new match: regex error %d
af: Kan nie nuwe vergelyking vind nie: regex-fout %d

en: Unable to find nsswitch maps [%d]: %s
af: Kan nie nsswitch-maps vind nie [%d]: %s

en: Unable to find profile [%s] [%d]: %s
af: Kan nie profiel [%s] [%d] vind nie: %s

en: Unable to generate files [%d]: %s
af: Kan nie lêers skep nie [%d]: %s

en: Unable to generate nsswitch.conf
af: Kan nie nsswitch.conf skep nie

en: Unable to generate nsswitch.conf [%d]: %s
af: Kan nie nsswitch.conf [%d] skep nie: %s

en: Unable to generate template [%d]: %s
af: Kan nie profielvorm [%d] genereer nie: %s

en: Unable to get basename of [%s]
af: Kan nie basisnaam van [%s] kry nie

en: Unable to get current configuration [%d]: %s
af: Kan nie huidige konfigurasie, [%d], kry nie: %s

en: Unable to get current fscreate selinux context!
af: Kan nie die huidige fscreate selinux-konteks kry nie!

en: Unable to get current time!
af: Kan nie huidige tyd kry nie!

en: Unable to get default selinux context for [%s] [%d]: %s!
af: Kan nie standaard selinux-konteks vir [%s] [%d] kry nie: %s!

en: Unable to get generated content [%d]: %s
af: Kan nie gegenereerde inhoud kry nie [%d]: %s

en: Unable to get parent directory of [%s] [%d]: %s
af: Kan nie oueradres van [%s] [%d] kry nie: %s

en: Unable to get path to %s parent directory!
af: Kan nie moederadres na %s kry nie!

en: Unable to get profile features [%d]: %s
af: Kan nie profielkenmerke, [%d] kry nie: %s

en: Unable to get profile information [%d]: %s
af: Kan nie profielinligting kry nie [%d]: %s

en: Unable to get profile list!
af: Kan nie profiellys kry nie!

en: Unable to list available backups!
af: Kan nie beskikbare argiefkopieë lys nie!

en: Unable to list directory [%s] [%d]: %s
af: Kan nie inhoud van [%s] [%d] lys nie: %s

en: Unable to list profiles [%d]: %s
af: Kan nie profiel [%d] vind nie: %s

en: Unable to load profile [%s] [%d]: %s
af: Kan nie profiel [%s] [%d] laai nie: %s

en: Unable to lookup selinux context [%d]: %s
af: Kan nie selabel-konteks skep nie [%d]: %s

en: Unable to make path [%s] [%d]: %s
af: Kan nie adres [%s] [%d] skep nie: %s

en: Unable to obtain feature list (out of memory)
af: Kan nie eienskaplys kry nie (geheue vol of te klein)

en: Unable to obtain nsswitch maps!
af: Kan nie nsswitch-adrestabel kry nie!

en: Unable to obtain selinux context for [%s] [%d]: %s
af: Kan nie selinux-konteks kry vir [%s] [%d]: %s

en: Unable to obtain supported features
af: Kan nie ondersteunde funksies verkry nie

en: Unable to open directory [%s] [%d]: %s
af: Kan nie adres [%s] [%d] oopmaak nie: %s

en: Unable to open file [%s] [%d]: %s
af: Kan nie lêer [%s] [%d] oopmaak nie: %s

en: Unable to overwrite file [%s] [%d]: %s
af: Kan nie lêer [%s] [%d] oorskryf nie: %s

en: Unable to parse command arguments
af: Kan nie beheerargumente ontleed nie

en: Unable to process match [%d]: %s
af: Kan nie vergelyking [%d] verwerk nie: %s

en: Unable to process operator [%d]: %s
af: Kan nie operator [%d] verwerk nie: %s

en: Unable to read [%s] [%d]: %s
af: Kan nie [%s] [%d] lees nie: %s

en: Unable to read base profile [%s] [%d]: %s
af: Kan nie basis profiel [%s] [%d] lees nie: %s

en: Unable to read file [%s/%s] [%d]: %s
af: Kan nie lêer [%s/%s] [%d] lees nie: %s

en: Unable to read file [%s] [%d]: %s
af: Kan nie lêer [%s] [%d] lees nie: %s

en: Unable to read link destination [%s] [%d]: %s
af: Kan nie skakelbestemming [%s] [%d] lees nie: %s

en: Unable to read profile requirements!
af: Kan nie profielvereistes lees nie!

en: Unable to remove backup [%s] [%d]: %s
af: Kan nie argiefkopie [%s] [%d] verwyder nie: %s

en: Unable to remove symlinks [%d]: %s
af: Kan nie symlinks [%d] verwyder nie: %s

en: Unable to rename [%s] to [%s] [%d]: %s
af: Kan nie [%s] hernoem na [%s] [%d] nie: %s

en: Unable to resolve symbolic links names
af: Kan nie simboliese skakels se name op los nie

en: Unable to restore [%s] [%d]: %s
af: Kan nie [%s] [%d] herstel nie: %s

en: Unable to restore backup [%s] [%d]: %s
af: Kan nie argiefkopie [%s] [%d] restoureer nie: %s

en: Unable to restore fscreate selinux context!
af: Kan nie fscreate selinux-konteks herstel nie!

en: Unable to search string: regex error %d
af: Kan nie in string soek nie: regex-fout %d

en: Unable to set fscreate selinux context!
af: Kan nie fscreate selinux konteks opstel nie!

en: Unable to stat [%s] [%d]: %s
af: Kan nie [%s] [%d] verklaar nie: %s

en: Unable to stat directory [%d]: %s
af: Kan nie adres [%d] stat nie: %s

en: Unable to test current configuration [%d]: %s
af: Kan nie huidige konfigurasie, [%d]toets nie: %s

en: Unable to uninstall authselect configuration [%d]: %s
af: Kan nie authselect-konfigurasie [%d] verwyder nie: %s

en: Unable to update dconf database [%d]: %s
af: Kan nie dconf-databasis [%d] opdateer nie: %s

en: Unable to validate file [%s] [%d]: %s
af: Kan nie lêer [%s] [%d] bekragtig nie: %s

en: Unable to validate link [%s] [%d]: %s
af: Kan nie skakel [%s] [%d] bekragtig nie: %s

en: Unable to write configuration [%d]: %s
af: Kan nie konfigurasie [%d] skryf nie: %s

en: Unable to write data [%s] [%d]: %s
af: Kan nie data [%s] [%d] skryf nie: %s

en: Unable to write generated system files [%d]: %s
af: Kan nie gegenereerde stelsellêers [%d] skryf nie: %s

en: Unable to write temporary file [%s] [%d]: %s
af: Kan nie tydelike lêer [%s] [%d] skryf nie: %s

en: Unable to write to [%s] [%d]: %s
af: Nie in staat om na [%s] [%d] te skryf nie: %s

en: Unexpected changes to the configuration were detected.
af: Onverwagte veranderinge aan die konfigurasie is opgemerk.

en: Unexpected parameter: %s
af: Onverwagte parameter: %s

en: Uninstall authselect configuration
af: Verwyder authselect-konfigurasie

en: Unknown file name [%s]
af: Die lêernaam, [%s], is onbekend

en: Unknown profile feature [%s]
af: Onbekende profielkenmerk [%s]

en: Unknown profile feature [%s], did you mean [%s]?
af: Onbekende profielkenmerk [%s], het jy bedoel [%s]?

en: Validating file [%s]
af: Toets geldigheid van lêer [%s]

en: Validating link [%s]
af: Bekragtig skakel [%s]

en: Value AUTHSELECT_PROFILE_ANY is invalid in this context
af: Waarde AUTHSELECT_PROFILE_ANY is ongeldig in hierdie konteks nie

en: Writing temporary file for [%s]
af: Skryf tydelike lêer vir [%s]

en: [%s] does not exist!
af: [%s] bestaan nie!

en: [%s] has unexpected content!
af: [%s] het onvoorsiene inhoud!

en: [%s] has wrong group [%u], expected [%u]!
af: [%s] het verkeerde groep [%u], verwag [%u]!

en: [%s] has wrong mode [%.4o], expected [%.4o]!
af: [%s] het verkeerde modus [%.4o], verwag [%.4o]!

en: [%s] has wrong owner [%u], expected [%u]!
af: [%s] het verkeerde eienaar [%u], verwag [%u]!

en: [%s] has wrong type [%.7o], expected [%.7o]!
af: [%s] is verkeerde tipe [%.7o], verwag [%.7o]!

en: [%s] is not a directory!
af: [%s] is nie 'n adres nie!

en: [%s] is not a regular file!
af: [%s] is nie 'n gewone lêer nie!

en: [%s] is not a symbolic link!
af: [%s] is nie 'n simboliese skakel nie!

en: [%s] was not created by authselect!
af: [%s] is nie deur authselect geskep nie!

en: [OPTIONS...]
af: [KEUSES ...]

en: action to be taken on smart card removal
af: aksie wat geneem moet word met die verwydering van slimkaart

en: authentication with fingerprint readers by default
af: stawing met vingerafdruklesers by verstek

en: authentication with smart card by default
af: stawing met slimkaart by verstek

en: automatic per-user ecryptfs
af: outomatiese ecryptfs per gebruiker

en: default LDAP base DN
af: standaard LDAP-basis DN

en: default LDAP server hostname or URI
af: standaard LDAP-bediener gasheernaam of URI

en: default NIS domain
af: standaard NIS domein

en: default NIS server
af: standaard NIS-bediener

en: not set
af: nie ingestel nie

en: require smart card for authentication by default
af: vir verifikasie vereis slimkaart by verstek

en: use of RFC-2307bis schema for LDAP user information lookups
af: gebruik van RFC-2307bis-skema vir LDAP-gebruikerinligting-opsoeke

en: use of TLS for identity lookups with LDAP (RFC-2830)
af: gebruik van TLS vir identiteitsopsoeke met LDAP (RFC-2830)

en: use of TLS with LDAP (RFC-2830)
af: gebruik van TLS met LDAP (RFC-2830)
